Wizytówki online Strona 42

Pokaż:

CZŁOWIEK Z GIPSEM

Tło tej wizytówki jest w kolorze jasnego turkusu. Na trzech białych paskach, turkusową czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. W lewym górnym rogu została umieszczona branżowa grafika przedstawiająca postać z nogą w gipsie i kulą. Obok umieszczona została nazwa przychodni. Na odwrocie wizytówki powtórzona została branżowa grafika.

POSTAĆ LEKARZA

Z lewej strony wizytówki na niebieskim i żółtym pasku zostało zaprojektowane miejsce na zapisanie imienia, nazwiska i specjalizacji lekarza. Niżej, ciemną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Z prawej strony umieszczona została grafika przedstawiająca postać lekarza. Ilustracja i dane zostały oddzielone ikonami informacyjnymi.

DWA STETOSKOPY

Przód wizytówki ma białe tło. W dolnej części zaprojektowane zostało miejsce na zapisane najważniejszych danych teleadresowych. Na niebieskim pasku zostały umieszczone ikony informacyjne. Wyżej, niebieską czcionką jest miejsce na imię i nazwisko lekarza. Z przodu znajduje się niebieska grafika stetoskopu. Drugi znalazł się na odwrocie wizytówki.

ZDJĘCIE RTG

Cała wizytówka została pokryta jasno turkusowym kolorem. Na czterech białych paskach zostały umieszczone dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Wyżej, białą czcionką można zapisać nazwę placówki lub nazwisko lekarza. Obok znalazła się grafika zdjęcia rentgenowskiego. Ta sama ilustracja znalazła się na odwrocie wizytówki.

STETOSKOP W SZEŚCIOKĄCIE

Tło tej wizytówki jest w kolorze niebieskim. Z lewej strony, obok ikon informacyjnych zostały umieszczone niezbędne dane teleadresowe. Nad nimi znalazło się miejsce na zapisane imienia i nazwiska lekarza, lub nazwę placówki. Z prawej strony w jasnym sześciokącie znalazła się grafika lekarskiego stetoskopu.

STETOSKOP NA DOKUMENTACH

Cała wizytówka została oblana białym tłem. Z lewej strony, czarną i wyraźną czcionką wypisane zostały: imię i nazwisko lekarza, adres placówki, numery telefonów oraz dane internetowa. Z prawej strony umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca stetoskop leżący na dokumentach. Ta sama ilustracja znalazła się na odwrocie wizytówki.

WYKRES KARDIO

Wizytówka została podzielona na dwie części. W górnej, na białym tle znalazła się grafika przedstawiająca serca z wykresem kardiologicznym. Niżej, na czerwonym tle zostały wypisane najważniejsze dane, takie jak: imię i nazwisko lekarza, adres przychodni, numery telefonów i dane internetowe. Na odwrocie została powtórzona branżowa grafika.

SKRZYŻOWANE KULE

Skrzyżowane kule, Medycyna, Rehabilitacja - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Na jasnoniebieskim tle wizytówki, czarną czcionką zostały zapisane takie dane jak: nazwisko lekarza, numery telefonów, adres placówki oraz dane internetowe. W górnej części został poprowadzony biały pasek, na którym umieszczone zostały dwie skrzyżowane kule. Grafika została umieszczona również na odwrocie wizytówki.

KLAWIATURA Z GRAFIKĄ

Ta wizytówka idealnie nadaje się dla tych, którzy prowadzą swoją aptekę w internecie. Mamy tu do czynienia z genialnym połączeniem klawiatury komputerowej ze znakiem aptecznym. Z prawej strony zdjęcia zostało umieszczone zielone tło. Na nim, białą kontrastową czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe.

SYROP I TABLETKA

Co jest podstawowym wyposażeniem każdego chorującego? Oczywiście syrop i tabletka. Te dwie rzeczy znalazły się na grafice przypisanej temu projektowi. Po za tym, na niebieskim tle zapisana została nazwa firmy oraz jej adres. Na dwóch białych paskach znalazło się miejsce na wypisane numerów telefonów oraz danych internetowych.

DWUKOLOROWA PIGUŁKA

Na dole wizytówki znalazły się wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Ich biała czcionka oraz przemyślane rozłożenie, pozwalają na szybkie znalezienie najważniejszych elementów. Wyżej, obok nazwy apteki, która również została zapisana białą czcionką, znalazła się grafika dwukolorowej pigułki. To wszystko ułożone zostało na ciemnozielonym tle.

FARMACEUTA W PRACY

Przód wizytówki pokryty jest lekko przezroczystym, niebieskim tłem, dzięki temu białe elementy są bardziej wyraźne. Na dole zostały wypisane najważniejsze dane takie jak adres czy numery telefonów. Nazwa apteki zapisana jest grubą, wyraźną czcionką. Pod tłem widać zdjęcie, które przedstawia farmaceutę podczas pracy. To samo zdjęcie, jednak bez niebieskiego tła znajduje się na odwrocie wizytówki.

LEKI NA WÓZKU

Wizytówka została pokryta brązowym tłem. Na białych i niebieskich paskach, w przeciwnych kolorach czcionki zapisane zostały niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Wyżej, białą i wyraźną czcionką zapisana została nazwa apteki. Całość wizytówki dopełniona została grafiką przedstawiającą leki w sklepowym wózku, który został umieszczony w niebieskim kole.

CZARNA ŻMIJA

Tło wizytówki jest w turkusowym kolorze. Z lewej strony umieszczona została nazwa firmy. Z prawej, czarną czcionką wypisane zostały takie dane jak numer telefonu, adres apteki czy jej adres e-mail. Ikony informacyjne wraz z branżową grafiką zostały oddzielone białą kreską. Na odwrocie wizytówki znalazła się czarna grafika żmii aptecznej.

CZARNA PIGUŁKA

Połączenie prostoty z elegancją zawsze jest udane. Na białym tle wizytówki, wszystkie jej elementy są w czarnym kolorze. W ramce, obok ikon informacyjnych, zostały wypisane dane: numery telefonów, adres oraz dane internetowe. U góry, obok wyraźnej nazwy firmy umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca czarną pigułkę z granulkami.

KOLOROWY PROJEKTOR

Niesztampowe kolory tej wizytówki pozwolą jej wybić się na tle konkurencji. Tło pokryte zostało żółtym kolorem. Z lewej strony umieszczona ostała grafika kolorowego projektora, z którego wychodzi zielona smuga światła. Na niej umieszczona została nazwa firmy. Niżej, zieloną czcionką zapisane został niezbędne dane teleadresowe.

ZIELONY PROJEKTOR

Ciemnoszare tło pokrywa całą wizytówkę. Z przodu jaśniejszym odcieniem szarości wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Białą, grubą czcionką zapisana została nazwa firmy. Jaśniejszym odcieniem szarości umieszczono grafikę projektora filmowego. Na odwrocie, obok nazwy firmy znalazła się zielona grafika projektora.

TAŚMA FILMOWA

Pod każdą ikoną informacyjną zostały umieszczona pomarańczowe prostokąty. Wpisane w nie zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej czarną i wyraźną czcionką zapisano nazwę twojego przedsiębiorstwa. Całość projektu dopełniona jest o pomarańczowy okrąg, w który wpisana została czarna taśma filmowa.

CZARNY PROJEKTOR

Większa część wizytówki pokryta jest pomarańczowym tle. Na nim, po za ikonami informacyjnymi, znalazły się niezbędne dane adresowe i telefoniczne. Wyżej, na białym tle umieszczono nazwę firmy. Z prawej strony znalazła się czarna grafika przedstawiająca projektor filmowy. Ta sama grafika została umieszczona również na odwrocie wizytówki.

SZARY KLAPS

Na tej wizytówce możemy znaleźć różne odcienie szarości. Najjaśniejsza znajduje się z lewej strony. Na takim tle znalazł się adres firmy i jej strona internetowa. Na ciemniejszym tle wypisany został numer telefonu oraz e-mail firmowy. Ciemnym odcieniem szarego zapisana została nazwa firmy oraz jej logo, którym jest klaps filmowy.

CZERWONA SZPULA FILMOWA

Na białym tle znalazły się czerwone elementy. U góry wizytówki znajduje się branżowa grafika szpuli filmowej. Niżej umieszczona została nazwa firmy. Na samym dole wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Na odwrocie wizytówko zastosowane zostały odwrotne kolory, czyli czerwone tło i białe elementy.

KOLOROWA TAŚMA FILMOWA

Jesteś kamerzystą, świadczysz usługi operatora filmowego? Masz studio filmowe? Ta wizytówka została stworzona specjalnie dla ciebie. Z lewej strony umieszczone zostały najważniejsze dane firmy, takie jak numer telefonu czy adres. Wyżej zapisana została nazwa firmy. Głównym elementem wizytówki jest duża branżowa grafika.

CZARNY KLAPS

Na dole wizytówki znalazły się czarne romby, które nawiązują do wzoru umieszczonego na klapsie filmowym. Grafika samego klapsa znalazła się w górnej części wizytówko na czarnym pasku. Pomiędzy tymi dwoma elementami, czarną, wyraźną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane o firmie oraz jej nazwa.

KLAPS FILMOWY

Na białym tle wizytówki znalazły się czarne elementy. Czarną i wyraźną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane takie jak: adres stacjonarny, numer telefonu, adres mailowy i strona internetowa. Wyżej, grubą czcionką zapisana została nazwa firmy. Obok umieszczono branżową grafikę przedstawiająca klapsa filmowego.

Pokaż: