Wizytówki online Strona 42

Pokaż:

NIEBIESKI WIEŻOWIEC

Z przodu białej wizytówki umieszczone zostały najważniejsze dane, takie jak: nazwa firmy, jej adres, numery telefonów, adres strony internetowej oraz e-mail. Pod danymi znalazła się półprzezroczysta grafika niebieskiego wieżowca wśród zieleni. Grafika tym razem w pełni kolorowa znalazła się na odwrocie wizytówki.

CZERWONY DOMEK

Ciekawe rozłożenie elementów i oryginalne połączenie kolorów pozwolą na wybicie się tej wizytówki spośród konkurencji. Część, na której wypisane są najważniejsze dane teleadresowe jest w kolorze czerwonym. Reszta tła jest ciemnozielona. Na niej znalazła się czerwona nazwa firmy oraz czerwona grafika domu jednorodzinnego.

CZARNY DOM

Wizytówka została oblana turkusowym tłem. W górnej części znalazło się miejsce na wyraźne zapisanie nazwy firmy. Obok niej znalazła się branżowa grafika czarnego domu. Niżej, czarną czcionką wypisane zostały niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Na odwrocie znalazła się powtórzona grafika czarnego domu.

ZIELONE WIEŻOWCE

Przód wizytówki pokryty jest zielonym tłem. Z prawej strony, białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe firmy. Wyżej, grubą i czarną czcionką zapisana została nazwa firmy. Obok w białym kółku znajduje się grafika trzech zielonych wieżowców. Motyw ten pojawił się również na odwrocie wizytówki.

DOM W KWADRACIE

Na szarym tle świetnie sprawdzają się czarne i żółte elementy. Z lewej strony, czarną czcionką wypisane zostały numery telefonów, adres firmy, jej strona oraz adres e-mail. Wyżej, grubszą czcionką zapisana została nazwa firmy. Całość dopełnia grafika przedstawiająca żółty dom wpisany w żółty kwadrat.

ŻÓŁTO BRĄZOWE TŁO

Wizytówka została optycznie podzielona na dwie części. W dolnej, która została pokryta ciemnobrązowym tłem, żółtą czcionką zostały wypisane niezbędne dane teleadresowe. Dla uporządkowania zostały one oddzielone żółtymi liniami. Wyżej na jasnożółtym tle umieszczona została grafika wraz z nazwą firmy.

DOM W CZARNYM KWADRACIE

Ciekawe tło wizytówki oraz łatwość w odnalezieniu najważniejszych informacji pozwoli na szybkie dotarcie do potencjalnych klientów. Tło złożone jest z kilkunastu pasków z różnym odcieniem zieleni. Na dole, na ciemniejszym, półprzezroczystym pasku wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej czarną czcionką zapisana jest nazwa firmy. Czarna jest również branżowa grafika.

FUTURYSTYCZNY BUDYNEK

Wizytówka została pokryta zielonym tłem. Na samym dole, jasną, delikatną czcionką zapisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Wyżej, grubsza czcionką zapisana została nazwa firmy. Główną grafiką tej wizytówki jest futurystyczny budynek, który umieszczony został zarówno z przodu jak i z tyłu wizytówki.

CZERWONY DACH

Tło wizytówki jest jasnego koloru. Na dwóch przecinających się paskach umieszczone zostały czerwone ikony informacyjne oraz nazwa firmy. W miejscu ich przecięcia znalazła się branżowa grafika domu z czerwonym dachem. Na środku, czerwoną czcionką zostały wypisane wszystkie niezbędne dane teleadresowe.

BIAŁE DOMY SZEREGOWE

Żółte tło i ułożone na tyle wizytówki białe domy szeregowe od razu nasuwają branże, z jaką są związane. Bez wątpienia chodzi o nieruchomości. Białe domy mogą również zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Z przody projektu swobodnie umieścisz dane teleadresowe, a na żółtym intensywnym pasku umieścisz w widoczny sposób nazwę swojej firmy.

DWA KLUCZE

Tło tej wizytówki jest ciemnoszare, a jej orientacja pionowa. Na dole, do żółtych ikon informacyjnych zostały dopasowane konkretne dane adresowe oraz telefoniczne. Wyżej, grubsza i wyraźną czcionką zapisana została nazwa firmy. Żółte klucze, znalazły się zarówno z przodu jak i z tyłu wizytówki. Z tyłu została również zapisana nazwa firmy.

DOM NA WZGÓRZU

Wizytówka z obu stron oblana została niebieskim kolorem. Na środku wizytówki umieszczony został zielony pasek. Na nim wypisane zostały niezbędne dane telefoniczne oraz adresowe. Wyżej, czarną grubszą czcionką zapisana została nazwa firmy. Z obu stron wizytówki umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca domy na wzgórzu.

NIEBIESKI DUŻY DOM

Jasne tło na wizytówce pozwala w widoczny sposób wybić się z niego niebieskiej grafiki domu. Tył wizytówki nasuwa nam branżę, z jaka jest związana. Bez wątpienia chodzi o wynajem czy sprzedaż domów. Grafika z tyłu może być na tyle charakterystyczna, że zostaniesz zapamiętany przez swoich klientów. Z przodu wizytówki w łatwy i przejrzysty sposób umieścisz wszystkie dane teleadresowe.

TURKUSOWY DOM NA FIOLETOWYM TLE

Ciekawa grafika na tyle wizytówki została stworzona w turkusowym kolorze. Bardzo dobrze się to komponuje na fioletowym tle. Turkusowy dom może zastąpić Ci brakujące logo Twojej firmy. Staniesz się rozpoznawalny w branży, w której pracujesz. Z przodu wizytówki turkusowym kolorem umieścisz nazwę firmy, natomiast jasna czcionką wypiszesz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

KLUCZ Z DOMEM

Przód wizytówki został oblany szarym tłem. Z prawej strony, białą, wyraźną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane adresowe i telefoniczne. Wyżej, na żółtym pasku, zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy. Obok w jasnym kółku umieszczona została branżowa grafika, która znalazła się również na odwrocie wizytówki.

DOM W KSZTAŁCIE KLUCZA

Szare tło wizytówki zostało uzupełnione o pomarańczowe i czarne elementy. Czarne są ikony informacyjne, które znalazły się na dole strony. Dopasowane do nich zostały, pomarańczową czcionką, najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej, czarną czcionką zapisana jest nazwa firmy, a na pomarańczowym pasku znalazła się branżowa grafika.

KOLOROWE BLOKOWISKO

Wizytówka została oblana czerwonym tłem. Na dole został puszczony szary pasek, na którym zostały umieszczone, białą czcionką, najistotniejsze dane takie jak adres firmy, czy numer telefonu. Wyżej oraz na odwrocie wizytówki, znalazła się kolorowa grafika blokowiska. Nad nim w dwóch kolorach została zapisana nazwa firmy.

ZIELONY BLOK

Na dole tej jasnej wizytówki zostały umieszczone cztery białe paski. Na nich zieloną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane telefoniczne i adresowe. Wyżej, również w białym pasku, zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Obok niej znalazła się branżowa grafika przedstawiająca zielony blok.

BIAŁY KLUCZ

Wizytówka w całości została oblana niebieskim tłem, dzięki temu białe elementy stają się wyraźne i łatwo odszukać na niej informacje. Na dole wizytówki, pomiędzy białymi liniami, zostały wypisane wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Wyżej, grubszą czcionką zapisana została nazwa firmy. Z obu stron znalazła się również grafika klucza.

MIESZKANIA W WIEŻOWCACH

Przód wizytówki został pokryty delikatnym, zielonym tłem. U góry znalazła się branżowa grafika trzech wieżowców. Pod nim, niebieską czcionką, zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. W dolnej części wizytówki umieszczone zostały wszystkie najważniejsze dane teleadresowe. Z tyłu znalazła się grafika oraz nazwa firmy.

FIOLETOWE OSIEDLE

Dół wizytówki jest grafiką przedstawiająca fioletowe osiedle w dużym mieście. Wyżej, na turkusowym tle, fioletową czcionką zostały wypisane takie dane jak: adres firmy, numer telefonu, strona internetowa czy adres e-mail. Wyżej, grubsza czcionką zapisana została nazwa firmy. Na odwrocie również znalazła się branżowa grafika.

KLUCZYK POD DOMEM

Ciemne tło wizytówki zostało uzupełnione przez jasne elementy. Z prawej strony umieszczony został półprzezroczysty pasek, na którym znalazły się białe ikony informacyjne oraz branżowa grafika. Z prawej strony, białą i delikatną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe oraz nazwa przedsiębiorstwa.

BIAŁY KRAB

Wizytówka, poprzez zastosowanie dwóch kolorów, została podzielona na dwie części. W dolnej, na białym tle czerwonymi literami zostały wypisane najważniejsze dane, które powinny znaleźć się na każdej wizytówce. Wyżej na czerwonym tle umieszczono grafikę białego krab. Grafika znajduje się również na odwrocie wizytówki.

BIAŁY MISIO

Wizytówka została podzielona na dwie części. Dolna część ma różowe tło. Na niej białą czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane, m.in.: adres, telefon, czy strona internetowa. Wyżej umieszczona została nazwa firmy, a nad nią wstawiona została branżowa grafika, która pojawia się również na odwrocie wizytówki.

Pokaż: