Wizytówki online Strona 54

Pokaż:

POJEDYNCZA CEGŁA

Tło tej wizytówki jest jasnożółte. Pomarańczowe kreski i ikony informacyjne oddzielają najważniejsze dane, takie jak numery telefonu czy adres mailowy od branżowej grafiki. Przedstawia ona pomarańczową, pojedynczą cegłę, obok której znajduje się nazwa firmy. Grafika została powtórzona na drugiej stronie wizytówki.

BIAŁY ŻURAW

Dolna połowa wizytówki jest biała. Na niej, bordową czcionką wypisane zostały: numery telefonu, adres mailowy i strona internetowa, oraz adres siedziby firmy. Druga połowa jest w kolorze bordowym. Na niej białą, wyraźną czcionką zapisana została nazwa firmy. Biała jest również grafika dźwigu, który znalazł się na obu stronach wizytówki.

CZARNE SCHODY

Na czarnym tle zostały wypisane najważniejsze dane, takie jak: adres stacjonarny, numery telefonów, strona internetowa i e-mail. Wyżej, na jaśniejszym tle, czarną czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Z prawej strony, z czarnego tła wychodzą czarne schody. Grafika, wraz z nazwą znalazły się również na odwrocie wizytówki.

UPIĘTE ZASŁONY

Niebieskie tło i niebieska grafika z tyłu wizytówki sprawiają, że projekt ten wyróżni się na tle innych z tej branży. Grafika sprawi, że Twoja działalność stanie się liderem w swojej branży. Przednia część wizytówki posiada grafikę już w bardziej widocznym kolorze. Pod nią w widoczny sposób umieścisz dane teleadresowe swojej firmy.

KRACIASTA ROLETA

Kraciasta roleta, Budownictwo, Rolety - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Czarne tło i białe elementy przedstawione w projekcie stają się dobrze widoczne dla Twoich klientów. Tył wizytówki przedstawia kraciasta grafikę rolety, która nasuwa branże z jaką jest związana. Przednia część projektu to ponowiona grafika, a pod nią wszystkie informacje ważne dla twoich klientów.

CZARNA ROLETA

Jasno fioletowe tło wizytówki sprawi, że projekt staje się delikatny i subtelny. Czarna centralnie umieszczona grafika rolety okiennej określa branże z jaką związany jest ten projekt. Grafika jest na tyle ciekawa i prosta, że może zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych w widoczny i czytelny sposób.

ŻÓŁTA ROLETA

Czarne tło i żółta grafika bardzo dobrze do siebie pasują. Żółta grafika umieszczona z centralnej części projektu z pewnością przyciągnie uwagę i dzięki niej zdobędziesz wielu klientów. Przednia część projektu posiada żółte tło i czarną grafikę. Zamiana kolorów sprawi, że wypisane dane teleadresowe staną się widoczne.

TURKUSOWA ROLETA

Czarne tło i intensywne tło rolety sprawiają, że projekt ten wybija się z pewnością na tle innych. Roleta umieszczona z tyłu w centralnej części projektu nasuwa branże z jaką jest ona związana. Nad nią umieścisz nazwę firmy. Przednia część projektu została podzielona na dwie części. Na jednej z nich umieścisz dane teleadresowe, a na drugiej istotną grafikę.

ZARDZEWIAŁY MŁOTEK

To, co wyróżnia tą wizytówkę, to ciekawa grafika, która swoim stylem przyciąga wzrok. Na jasnym tle zostały umieszczone najważniejsze dane, takie jak: nazwa firmy, numery telefonów, czy dane internetowe. Z prawej strony znalazła się rozjaśniona grafika młotka. Narzędzie została umieszczone również na odwrocie wizytówki, jednak pokryte warstwą rdzy.

CZARNY MŁOTEK

Na czerwony tle, które zajmuje 90 proc. powierzchni wizytówki zostały wypisane najważniejsze dane, takie jak: adres, nazwa, numery telefonów, czy dane internetowe. Obok znalazło się miejsce na umieszczenie grafiki przedstawiającej czarny młotek. Ten sam rysunek został powtórzony na odwrocie wizytówki.

DRABINA MALARSKA

Jest to projekt z którego bije prosty przekaz. Zajmujemy się malarstwem pokojowym i nie tylko. Za tło, w tym wypadku służy zdjęcie przedstawiające pomieszczenie podczas malowania. Z Prawej strony, na brudnej ścianie, czerwoną czcionką zapisana została nazwa firmy. Niżej białą lecz wyraźną czcionką wypisane zostały dane kontaktowe.

ZIELONA ŚCIANA

Twoja firma zajmuje się wykończeniem wnętrz? Malujecie wszystko i nie ma dla was rzeczy nie możliwych? Jeśli tak, to ta wizytówka jest zaprojektowana dla ciebie. Z lewej strony zieloną oraz czarną czcionką zapisana została nazwa firmy oraz jej dane teleadresowe. To wszystko zostało umieszczone na zdjęciu przedstawiającym na wpół pomalowaną ścianę.

ŚRUBOKRĘT Z KLUCZEM

Na zielonym tle zostały umieszczone brązowe elementy. Składają się na nie m.in.: grafika skrzyżowanego śrubokręta z kluczem, nazwa firmy, numery telefonów, adres mailowy czy strona internetowa. Z tyłu wizytówki tło jest brązowe, a grafika oraz dwie dodatkowe linie są w kolorze zielonym. Całość udanym i czytelnym projektem.

SKRZYNKA Z NARZĘDZIAMI

Na niebieskim tle wizytówki za równo z przodu jak i z tyłu znalazła się grafika przedstawiająca skrzynkę z narzędziami. Ponad to z przodu pod ilustracją znalazło się miejsce na nazwę firmy. Wyżej, na białym tle zostały wypisane niezbędne dane teleadresowe. Na odwrocie, również na białym tle została zapisana nazwa firmy.

MŁOTEK ZE ŚRUBOKRĘTEM

Młotek ze śrubokrętem, Budownictwo, Remont i Wykończenia - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Z lewej strony wizytówki, na brązowym tle znalazła się grafika, przedstawiająca skrzyżowane ze sobą młotek i śrubokręt. Z prawej strony, brązową czcionką, na białym tle, zostało zaprojektowane miejsce na nazwę przedsiębiorstwa oraz jego najważniejsze dane teleadresowe. Na odwrocie powtórzyła się grafika oraz nazwa firmy.

RĘKA Z KLUCZEM

Ręka z kluczem, Budownictwo, Remont i Wykończenia - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Wizytówka optycznie została podzielona na dwie części. W dolnej, na białym tle, pomarańczową czcionką zostały wypisane najważniejsze dane, takie jak: numer telefonu, adres mailowy czy strona internetowa. Reszt tła jest w kolorze pomarańczowym. Na nim znalazły się białe elementy, na które złożyła się nazwa firmy i jej logo.

ŻARÓWKA NA CZERWONYM TLE

Jasne tło i centralnie umieszczona charakterystyczna grafika nasuwa branżę z jaką jest związany ten projekt. Grafika żarówki może zastąpić brakujące logo Twojej firmy i dać Ci poczucie lidera w branży. Przednia część wizytówki to nazwa firmy umieszczona nad grafiką, a pod nią znajduje się wystarczająca ilość miejsca na umieszczenie pozostałych danych teleadresowych.

ŻARÓWKA NA GRANATOWYM KOLE

Intensywne tło jakie zostało wykorzystane w tym projekcie z pewnością przyciągnie uwagę rzeszy klientów. Centralnie umieszczona grafika żarówki określa branże z jaką jest ona związana. Może ona również zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Przednia część wizytówki została podzielona na dwie części. W jednej umieścisz nazwę firmy, a w drugiej wypiszesz dane teleadresowe.

BLADA ŻARÓWKA

Jasno szare tło i blada żarówka sprawiają, że projekt staje się nie nachalny, ale jednocześnie łatwy do zapamiętania. Grafika umieszczona w centralnej części projektu sprawia, że nasuwa nam ona branżę z jaką jest związany. Przednia część wizytówki to intensywna już grafika żarówki, a pod nią wystarczająca ilość miejsca na wypisanie danych.

NARYSOWANA ŻARÓWKA

Jasno niebieskie tło i żółta żarówka od razu nasuwa nam branże z jaką związany jest ten projekt. Żarówka jaka została umieszczona na projekcie wizytówki może zastąpić logo Twojej firmy. Obok niej z tyłu projektu umieścisz nazwę swojej firmy na białym pasku. Przednia część wizytówki pozwoli na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych w ciekawy sposób.

LAMPA POLOWA

Niebieskie tło i duża lampa polowa jaka widnieje na projekcie nasuwają branże z jaką jest związany. Grafika lampy może zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie kolejno danych teleadresowych w widoczny sposób, a grafika lampy dopełni całości kompozycji i sprawi, że przyciągniesz klientów.

CZARNA ŻARÓWKA

Intensywne żółte tło i grafika żarówki sprawia, że projekt wygląda jakby świecił. To dobrze bo od razu nasuwa branże z jaką związany jest ów projekt. Obok ciekawej grafiki żarówki umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część wizytówki to dwie grafiki w różnych odcieniach i miejsce na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych.

ŻÓŁTA ŻARÓWKA

Niebieskie intensywne tło i żółta żarówka nasuwa branżę z jaką jest związany ten projekt. Bez wątpienia chodzi tu o branżę elektryczną. Obok grafiki swobodnie umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część projektu nieco podobna do tyłu pozwoli Ci na białym pasku u dołu wypisać wszystkie potrzebne dane teleadresowe Twojej firmy.

DWIE LAMPY

Niebiesko szare tło i dwie lampy jakie zostały przedstawione na projekcie nasuwają branżę z jaką jest związany. Z tyłu projektu w centralnej części umieścisz nazwę swojej firmy. Prosty i czytelny projekt z pewnością przyciągnie rzeszę klientów. Przednia część projektu to grafika po lewej stronie, a po prawej miejsce na umieszczenie danych teleadresowych.

Pokaż: