Wizytówki online Strona 55

Pokaż:

RYSUNKOWE KOŁO

Wizytówka optycznie podzielona jest na dwie części. To wszystko za sprawą dwukolorowego tła. Z prawej strony na białym tle narysowane są ikony informacyjne. Obok nich, już na pomarańczowym tle wypisane są najważniejsze dane teleadresowe. Z prawej strony wizytówki, również na pomarańczowym tle umieszczona jest grafika koła i nazwa firmy.

ŻÓŁTA KOPARKA

Brązowe tło, które jest na większej części wizytówki, ma kojarzyć się z ziemią. W nim, czarną czcionką wypisane zostały niezbędne dane kontaktowe i adresowe. Wyżej, żółtymi literami zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Grafika przedstawiająca żółtą koparkę, umieszczona jest również na niebieskim tle przypominającym kolor nieba.

ŻÓŁTA KOPARKA NA BIAŁYM TLE

Projekt tej wizytówki jest bardzo prosty i przejrzysty. Na dole, czarną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowy, przedzielone czarną kreską. Wyżej, również czarną czcionką, wypisana została nazwa firma. Z lewej strony nazwy umieszczone została grafika żółtej koparki. Grafika znalazła się również na odwrocie wizytówki.

CZERWONA ŁOPATA

Na brązowym tle, najważniejsze dane zostały wyróżnione jasną czcionką. Ikony informacyjne są śnieżnobiałe. Dopasowane do nich najważniejsze dane teleadresowe, są w jasnym odcieniu szarości. Grubą, białą czcionką zapisana została nazwa firmy. Czerwonymi elementami, które ożywiają wizytówkę, są dwa trójkąty umieszczone na dwóch końcach wizytówko oraz branżowa grafika.

CZERWONA KOSIARKA

Na trzech kwadratach, w dwóch różnych odcieniach zieleni, który ma oddawać kolor trawy, białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej na niebieskim tle, imitującym niebo została umieszczona grafika czerwonej kosiarki, a nad nią, również na czerwono zapisana została nazwa firmy.

BIAŁA PIŁA

Wizytówka została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich, czarna znajduje się na dole. Niej, białą czcionką wypisane zostały numery telefonów, adresy internetowe oraz stacjonarne. Na ciemnym tle znajduje się również cześć branżowej grafiki przedstawiającej piłę do drewna. Na pomarańczowym tle znajduje się, zapisana białą czcionką, nazwa firmy.

MALARZ Z WAŁKIEM

Białe tło jest odpowiednie jeżeli chcemy przedstawić kolorowe elementy. Obok zdjęcia malarza z wałkiem swobodnie umieścisz nazwę swojej firmy. Projekt ten z pewnością wyróżni się na tle innych. Przednia część wizytówki pozwoli Ci na umieszczenie na dwukolorowych paskach wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

KOLOROWE WIADRO Z FARBĄ

Jasno żółte tło sprawi, że umieszczona centralnie grafika będzie widoczna dla Twoich klientów. Grafika przedstawia wiadro z farbą co sugeruje z jaka branżą związany jest ten projekt. Może ona również zastąpić logo Twojej firmy. Przednia część projektu pozwala na białym tle na umieszczenie danych teleadresowych w widoczny sposób.

KOLOROWY PĘDZEL MALARSKI

Szare tło i kolorowy pędzel malarski bardzo dobrze do siebie pasują. Grafika umieszczona w centralnej części projektu staje się zauważalna. Może ona również zastąpić logo Twojej firmy. Przednia część projektu to zupełnie inny kolor. Żółte tło sprawi, że czarna czcionka jaką zostaną napisane Twoje dane teleadresowe będzie bardzo dobrze widoczna.

WIADRO Z FARBĄ

Białe tło idealnie basuje, żeby wyeksponować kolorową grafikę. Została ona umieszczona w centralnej części projektu w intensywnym różowym kolorze, by przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Przednia części wizytówki posiada różowe pasy namalowane wałkiem malarskim obok, których wypiszesz wszystkie dane teleadresowe.

PĘDZEL Z ŻÓŁTĄ FARBA

Białe tło wizytówki sprawia, że wszystkie informacje i kolory użyte w projekcie staną się widoczne. Rysunek pędzla zamoczonego w żółtej farbie nasuwa nam branże z jaką jest związany projekt. Pod grafiką umieścisz nazwę firmy. Przód wizytówki posiada wystarczającą ilość miejsca na wypisanie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

KOLOROWY WAŁEK MALARSKI

Białe tło i kolorowy wałek malarski sprawiają, że projekt staje się niepowtarzalny. Ciekawa kreacja z pewnością zostanie zapamiętana i przyciągnie klientów. Nad kolorowym wałkiem malarskim z tyłu wizytówki umieścisz nazwę swojej firmy. Z przodu wizytówki na kolorowym paskach odchodzących od wałka umieścisz dane teleadresowe swojej firmy.

KOLOROWE MAZIE FARBĄ

Jasno zielone tło, na którym pojawiają się kolorowe mazie farbą nasuwają branże z jaką jest ten projekt związany. Bez wątpienia chodzi tu o branże malarską. Z tym kolorowym projektem przyciągniesz klientów. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie danych teleadresowych po lewej stronie, a po prawej umieścisz kolorową grafikę.

NIEBIESKIE ŚRUBKI

Na jednej części, wizytówka ma białe tło. Tam też znajduje się grafika przedstawiające skrzyżowane ze sobą niebieskie śrubki. Pod nimi, również na niebiesko zapisana została nazwa firmy. Z prawej strony, na żółtym tle wypisane zostały najważniejsze dane kontaktowe i adresowe. Grafika została powtórzona na żółtym tyle wizytówki.

MŁOTEK Z KLUCZEM

Wizytówka została pokryta jasnoniebieskim tłem. Z lewej strony, ciemniejszą czcionką wypisane został niezbędne dane kontaktowe oraz adres stacjonarny. Z prawej strony, za niebieskim paskiem z ikonami informacyjnymi, zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Na środku znalazła się branżowa grafika, która może służyć za logo.

MUR Z CEGŁY

Tematem przewodnim tej wizytówki jest pomarańczowa cegła. Na jasnoniebieskim tle, najważniejsze dane teleadresowe zostały napisane pomarańczową czcionką. Nazwa przedsiębiorstwa została zapisana czarną czcionką, żeby była widoczna na jasnopomarańczowej grafice muru z cegieł. Ta sama grafika tylko, że w intensywniejszym kolorze, znajduje się na odwrocie.

POJEDYNCZA CEGŁA

Tło tej wizytówki jest jasnożółte. Pomarańczowe kreski i ikony informacyjne oddzielają najważniejsze dane, takie jak numery telefonu czy adres mailowy od branżowej grafiki. Przedstawia ona pomarańczową, pojedynczą cegłę, obok której znajduje się nazwa firmy. Grafika została powtórzona na drugiej stronie wizytówki.

BIAŁY ŻURAW

Dolna połowa wizytówki jest biała. Na niej, bordową czcionką wypisane zostały: numery telefonu, adres mailowy i strona internetowa, oraz adres siedziby firmy. Druga połowa jest w kolorze bordowym. Na niej białą, wyraźną czcionką zapisana została nazwa firmy. Biała jest również grafika dźwigu, który znalazł się na obu stronach wizytówki.

CZARNE SCHODY

Na czarnym tle zostały wypisane najważniejsze dane, takie jak: adres stacjonarny, numery telefonów, strona internetowa i e-mail. Wyżej, na jaśniejszym tle, czarną czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Z prawej strony, z czarnego tła wychodzą czarne schody. Grafika, wraz z nazwą znalazły się również na odwrocie wizytówki.

UPIĘTE ZASŁONY

Niebieskie tło i niebieska grafika z tyłu wizytówki sprawiają, że projekt ten wyróżni się na tle innych z tej branży. Grafika sprawi, że Twoja działalność stanie się liderem w swojej branży. Przednia część wizytówki posiada grafikę już w bardziej widocznym kolorze. Pod nią w widoczny sposób umieścisz dane teleadresowe swojej firmy.

KRACIASTA ROLETA

Kraciasta roleta, Budownictwo, Rolety - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Czarne tło i białe elementy przedstawione w projekcie stają się dobrze widoczne dla Twoich klientów. Tył wizytówki przedstawia kraciasta grafikę rolety, która nasuwa branże z jaką jest związana. Przednia część projektu to ponowiona grafika, a pod nią wszystkie informacje ważne dla twoich klientów.

CZARNA ROLETA

Jasno fioletowe tło wizytówki sprawi, że projekt staje się delikatny i subtelny. Czarna centralnie umieszczona grafika rolety okiennej określa branże z jaką związany jest ten projekt. Grafika jest na tyle ciekawa i prosta, że może zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych w widoczny i czytelny sposób.

ŻÓŁTA ROLETA

Czarne tło i żółta grafika bardzo dobrze do siebie pasują. Żółta grafika umieszczona z centralnej części projektu z pewnością przyciągnie uwagę i dzięki niej zdobędziesz wielu klientów. Przednia część projektu posiada żółte tło i czarną grafikę. Zamiana kolorów sprawi, że wypisane dane teleadresowe staną się widoczne.

TURKUSOWA ROLETA

Czarne tło i intensywne tło rolety sprawiają, że projekt ten wybija się z pewnością na tle innych. Roleta umieszczona z tyłu w centralnej części projektu nasuwa branże z jaką jest ona związana. Nad nią umieścisz nazwę firmy. Przednia część projektu została podzielona na dwie części. Na jednej z nich umieścisz dane teleadresowe, a na drugiej istotną grafikę.

Pokaż: