Wizytówki online Strona 55

Pokaż:

CZARNY MŁOTEK

Na czerwony tle, które zajmuje 90 proc. powierzchni wizytówki zostały wypisane najważniejsze dane, takie jak: adres, nazwa, numery telefonów, czy dane internetowe. Obok znalazło się miejsce na umieszczenie grafiki przedstawiającej czarny młotek. Ten sam rysunek został powtórzony na odwrocie wizytówki.

DRABINA MALARSKA

Jest to projekt z którego bije prosty przekaz. Zajmujemy się malarstwem pokojowym i nie tylko. Za tło, w tym wypadku służy zdjęcie przedstawiające pomieszczenie podczas malowania. Z Prawej strony, na brudnej ścianie, czerwoną czcionką zapisana została nazwa firmy. Niżej białą lecz wyraźną czcionką wypisane zostały dane kontaktowe.

ZIELONA ŚCIANA

Twoja firma zajmuje się wykończeniem wnętrz? Malujecie wszystko i nie ma dla was rzeczy nie możliwych? Jeśli tak, to ta wizytówka jest zaprojektowana dla ciebie. Z lewej strony zieloną oraz czarną czcionką zapisana została nazwa firmy oraz jej dane teleadresowe. To wszystko zostało umieszczone na zdjęciu przedstawiającym na wpół pomalowaną ścianę.

ŚRUBOKRĘT Z KLUCZEM

Na zielonym tle zostały umieszczone brązowe elementy. Składają się na nie m.in.: grafika skrzyżowanego śrubokręta z kluczem, nazwa firmy, numery telefonów, adres mailowy czy strona internetowa. Z tyłu wizytówki tło jest brązowe, a grafika oraz dwie dodatkowe linie są w kolorze zielonym. Całość udanym i czytelnym projektem.

SKRZYNKA Z NARZĘDZIAMI

Na niebieskim tle wizytówki za równo z przodu jak i z tyłu znalazła się grafika przedstawiająca skrzynkę z narzędziami. Ponad to z przodu pod ilustracją znalazło się miejsce na nazwę firmy. Wyżej, na białym tle zostały wypisane niezbędne dane teleadresowe. Na odwrocie, również na białym tle została zapisana nazwa firmy.

MŁOTEK ZE ŚRUBOKRĘTEM

Młotek ze śrubokrętem, Budownictwo, Remont i Wykończenia - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Z lewej strony wizytówki, na brązowym tle znalazła się grafika, przedstawiająca skrzyżowane ze sobą młotek i śrubokręt. Z prawej strony, brązową czcionką, na białym tle, zostało zaprojektowane miejsce na nazwę przedsiębiorstwa oraz jego najważniejsze dane teleadresowe. Na odwrocie powtórzyła się grafika oraz nazwa firmy.

RĘKA Z KLUCZEM

Ręka z kluczem, Budownictwo, Remont i Wykończenia - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Wizytówka optycznie została podzielona na dwie części. W dolnej, na białym tle, pomarańczową czcionką zostały wypisane najważniejsze dane, takie jak: numer telefonu, adres mailowy czy strona internetowa. Reszt tła jest w kolorze pomarańczowym. Na nim znalazły się białe elementy, na które złożyła się nazwa firmy i jej logo.

ŻARÓWKA NA CZERWONYM TLE

Jasne tło i centralnie umieszczona charakterystyczna grafika nasuwa branżę z jaką jest związany ten projekt. Grafika żarówki może zastąpić brakujące logo Twojej firmy i dać Ci poczucie lidera w branży. Przednia część wizytówki to nazwa firmy umieszczona nad grafiką, a pod nią znajduje się wystarczająca ilość miejsca na umieszczenie pozostałych danych teleadresowych.

ŻARÓWKA NA GRANATOWYM KOLE

Intensywne tło jakie zostało wykorzystane w tym projekcie z pewnością przyciągnie uwagę rzeszy klientów. Centralnie umieszczona grafika żarówki określa branże z jaką jest ona związana. Może ona również zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Przednia część wizytówki została podzielona na dwie części. W jednej umieścisz nazwę firmy, a w drugiej wypiszesz dane teleadresowe.

BLADA ŻARÓWKA

Jasno szare tło i blada żarówka sprawiają, że projekt staje się nie nachalny, ale jednocześnie łatwy do zapamiętania. Grafika umieszczona w centralnej części projektu sprawia, że nasuwa nam ona branżę z jaką jest związany. Przednia część wizytówki to intensywna już grafika żarówki, a pod nią wystarczająca ilość miejsca na wypisanie danych.

NARYSOWANA ŻARÓWKA

Jasno niebieskie tło i żółta żarówka od razu nasuwa nam branże z jaką związany jest ten projekt. Żarówka jaka została umieszczona na projekcie wizytówki może zastąpić logo Twojej firmy. Obok niej z tyłu projektu umieścisz nazwę swojej firmy na białym pasku. Przednia część wizytówki pozwoli na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych w ciekawy sposób.

LAMPA POLOWA

Niebieskie tło i duża lampa polowa jaka widnieje na projekcie nasuwają branże z jaką jest związany. Grafika lampy może zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie kolejno danych teleadresowych w widoczny sposób, a grafika lampy dopełni całości kompozycji i sprawi, że przyciągniesz klientów.

CZARNA ŻARÓWKA

Intensywne żółte tło i grafika żarówki sprawia, że projekt wygląda jakby świecił. To dobrze bo od razu nasuwa branże z jaką związany jest ów projekt. Obok ciekawej grafiki żarówki umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część wizytówki to dwie grafiki w różnych odcieniach i miejsce na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych.

ŻÓŁTA ŻARÓWKA

Niebieskie intensywne tło i żółta żarówka nasuwa branżę z jaką jest związany ten projekt. Bez wątpienia chodzi tu o branżę elektryczną. Obok grafiki swobodnie umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część projektu nieco podobna do tyłu pozwoli Ci na białym pasku u dołu wypisać wszystkie potrzebne dane teleadresowe Twojej firmy.

DWIE LAMPY

Niebiesko szare tło i dwie lampy jakie zostały przedstawione na projekcie nasuwają branżę z jaką jest związany. Z tyłu projektu w centralnej części umieścisz nazwę swojej firmy. Prosty i czytelny projekt z pewnością przyciągnie rzeszę klientów. Przednia część projektu to grafika po lewej stronie, a po prawej miejsce na umieszczenie danych teleadresowych.

SZARA LAMPA

Projekt ten sprawia, że wyróżnia się on na tle innych z powodu orientacji w jakiej został stworzony. Tył to orientacja pionowa, a przód pozioma. Duża grafika lampy sprawia, że od razu kojarzy się on z branżą elektryczną. Jasne tło sprawia, że projekt nie jest nachalny. Przednia część wizytówki pozwala na wypisanie danych teleadresowych w wyraźny sposób.

MAŁE DRZWI

Wizytówka z obu stron została oblana ciemno niebieskim kolorem. Z lewej strony, żółtą czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Z prawej strony została umieszczona branżowa grafika przedstawiająca małe drzwi, obok których zaprojektowane jest miejsce na nazwę przedsiębiorstwa. Drzwi w ciemniejszej wersji zostały umieszczone na odwrocie wizytówki.

RÓŻNE OKNA

Masz w swoim asortymencie różne rodzaje okien? Zajmujesz się ich wymianą lub naprawą? Ta wizytówka powstała z myślą o twoim przedsiębiorstwie. Z prawej strony po za nazwą firmy i jej adresem internetowym, zostały umieszczone najważniejsze dane kontaktowe. Z lewej strony została umieszczona fotografia przedstawiająca kilka rodzajów okien.

DRZWI PO SCHODKACH

Wizytówka została pokryta żółtym tłem. Z prawej strony została umieszczona grafika przedstawiająca zielone drzwi, umieszczone za czerwonymi schodami. Z lewej strony zieloną czcionką zapisana została nazwa firmy. Niżej znalazło się miejsce na wypisane takich danych jak: numer telefonu, adres mailowy czy strona internetowa.

CZERWONO-BIAŁE OKIENNICE

Przód wizytówki został oblany czerwonym tłem. U góry, na białym pasku została umieszczona grafika białego okna z okiennicami. Niżej, białą czcionką zostały wypisane niezbędne dane teleadresowe oraz nazwa przedsiębiorstwa. Na odwrocie, tło jest białe, a na czerwonym pasku znajduje się grafika czerwonego okna z okiennicami.

UCHYLONE DRZWI

Uchylone drzwi, Budownictwo, Okna i Drzwi - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Zdecydowana część wizytówki pokryta została grantowym tłem. Na nim znalazło się miejsce na wypisane danych, taki jak: adres, numery telefonów, czy dane internetowe. Na mniejszym, białym tle znalazła się nazwa przedsiębiorstwa, a w miejscu przecięcia się teł została umieszczona grafika. Przedstawia ona szeroko otwarte drzwi.

CZARNE WROTA

Proste zestawienie dwóch klasycznych kolorów trafi nawet do najwybredniejszego klienta. Na białym tle znajdują się jedynie czarne elementy. Z prawej strony wypisane zostały najważniejsze dane kontaktowe i adresowe. Powyżej znajduje się monochromatyczna grafika dwuskrzydłowych drzwi. Od nich w lewą stronę poprowadzony został czarny pasek z białą nazwą firmy.

FIOLETOWE DRZWI

Przód wizytówki został pokryty jasnofioletowym kolorem. Na nim, białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. W górnej części zostało zaprojektowane miejsce na zapisanie nazwy firmy, a obok znalazła się grafika fioletowych drzwi. Na odwrocie został zastosowany ciekawy zabieg, dzięki któremu wydaje się, że tył wizytówki to drzwi.

BIAŁE OKNO

Ciekawy projekt, sposób rozłożenia informacji na tej wizytówce na pewno przyciągnie potencjalnych klientów. Większość wizytówki pokryta jest czarny tłem. Do wypisania najważniejszych danych teleadresowych użyta została biała czcionka. Górny pasek jest w kolorze czerwonym, a grafika została umieszczona z lewej strony wizytówki, na środku przecięcia się dwóch teł.

Pokaż: