Wizytówki online Strona 65

Pokaż:

BRĄZOWA KROWA NA BIAŁYM TLE

Rysunek przedstawiony na białym tle od razu nasuwa skojarzenia z konkretną branżą. Bez wątpienia chodzi o agencję agroturystyczną. Z tą firmą możesz poczuć bliski kontakt z przyrodą, którego brakuje w dużych miastach. Przednia część wizytówki zawiera charakterystyczną grafikę, a po prawej stronie miejsce na dane teleadresowe.

CZERWONE SŁOŃCE NA BIAŁYM TLE

Białe tło wizytówki pozwala na wybicie się z niego czerwonych elementów. Grafika przedstawiająca słońce i pola kojarzy się z nam z odpoczynkiem w cichym i przytulnym miejscu. Może ona również zastąpić Twoje logo. Przednia część projektu posiada wystarczająco dużo miejsca na umieszczenie w widoczny sposób danych teleadresowych.

KŁOSY ZBÓŻ

Zielone tło, na którym znajdują się kłosy zbóż nasuwają skojarzenia związane z agroturystyką. Kolor tła działa na odbiorcę uspokajająco i sprawi, że wybierze Twoją ofertę. Grafika nasuwa skojarzenia z malowniczymi krajobrazami jakie możemy zobaczyć. Przednia część wizytówki po lewej stronie posiada miejsce na umieszczenie danych teleadresowych, a grafika po prawej dopełni całość kompozycji.

BIAŁY GLOB

Ciemno niebieskie tło pozwala na wyeksponowanie białej grafiki. Przedstawia ona glob ziemski złapany na lasso. Nasuwa to skojarzenia, że wybierając to biuro możesz liczyć na zdobycie świata i odkrycie ciekawych zakątków. Nad liną obok grafiki umieścisz nazwę swojego biura. Przednia część projektu została wzbogacona o pozostałe dane teleadresowe.

NIEBIESKA MAPA ŚWIATA

Ciemno niebieskie tło, a na nim znajdująca się w bledszym kolorze mapa świata nasuwa skojarzenia związane z podróżami. Z tym biurem podróży jesteś w stanie dotrzeć do każdego miejsca na ziemi. Przednia część projektu również posiada mapę świata, od której odchodzą białe prostokąty, na których umieścisz potrzebne dane teleadresowe.

NIEBIESKA KULA ZIEMSKA

Jane tło na którym umieszczona została niebieska grafika globu i samolotu sprawia, że kojarzy się nam to z dalekimi wyprawami. Kula ziemska sprawia, że zaczynamy marzyć i planować urlop. Obok grafiki jest wystarczająco dużo miejsca na umieszczenia nazwy firmy. Przednia część projektu pozwala na wypisanie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych u dołu projektu.

CZERWONY SAMOLOT

Tył projektu, mimo iż jest dwu kolorowy z pewnością zapadnie w pamięć. Czerwony samolot za którym ciągnie się czerwony element sprawia, że grafika kojarzy się nam z dalekimi podróżami i nie odkrytymi zakątkami ziemi. Przednia część wizytówki to nieco pomniejszona charakterystyczna grafika i wplecione wokół niej wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

BIAŁY PROM

Błękitne tło, które w tym wypadku symbolizuje morze idealnie pasuje do dużego białego promu. Bez wątpienia nasuwają się skojarzenia związane z długimi i ciekawymi podróżami. Z tyłu wizytówki pod grafiką umieścisz nazwę swojego biura pod grafiką. Przednia część wizytówki daje możliwość wypisania poszczególnych danych teleadresowych jak i powtórzenia nazwy firmy nad grafika promu.

ŁÓDKA NA MORZU

Tył wizytówki to grafika przedstawiająca krajobraz, który pobudza nasza wyobraźnię i zaczynamy myśleć o upragnionym urlopie. Rysunek sprawia, że z tą agencją turystyczną możemy doświadczyć wielu emocjonujących wrażeń. Przednia część projektu jest taka sama jak i tył, z tym że zostały umieszczone wszystkie potrzebne dane teleadresowe w widoczny sposób.

WYKROPKOWANA MAPA

Jasno błękitne tło idealnie pasuje do branży jaką reprezentuje. Wykropkowana mapa może świadczy, że z tym biurem jesteśmy w stanie zajrzeć do każdego zakamarka na ziemi. Przednia część wizytówki to pomniejszona mapa pod którą umieścisz nazwę firmy w widoczny sposób. Fioletową czcionką u dołu projektu wypiszesz pozostałe dane teleadresowe.

PALMA NA PIASKU

Żółte tło i kolorowa dorodna palma sprawia, że zaczynamy myśleć o wymarzonym urlopie. Grafika idealnie pasuje do profesji z jaką jest związany projekt. Ciekawe kolory sprawią, że zostanie on w pamięci klientów przez długi czas. Przednia część projektu zawiera w sobie pomniejszoną grafikę, która została użyta z tyłu, a pod nią wystarczającą ilość miejsca na wypisanie danych teleadresowych.

LECĄCE SAMOLOTY

Jasne, niebieskie tło idealnie pasuje do prezentowanej branży jaką są usługi turystyczne. Z tyłu projektu znajduje się biała wstęga, na której umieścisz nazwę firmy, a grafika samolotów dopełni kompozycji i pozwoli nam pomarzyć. Przednia część wizytówki to powtórzona biała grafika, a obok niej po prawej stronie niebieską czcionką umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

TRZY ŻÓŁTE SAMOCHODY

Szare tło wizytówki idealnie pasuje do grafiki w kolorze żółtym. Trzy jadące samochody nasuwają skojarzenia z profesją z jaką związany jest ten projekt. Bez wątpienia chodzi o wypożyczalnie samochodów. Przód projektu pozwala na umieszczenie ciekawej grafiki u góry, natomiast poniżej po kolei umieścisz pozostałe dane teleadresowe.

DWUKOLOROWE PUDEŁKO

Jasne, żółte tło sprawia, że wizytówka staje się lekka i miła dla oka. Z tyłu projektu po prawej stronie umieszczona została grafika nawiązująca do profesji z jaką jest związana a po lewej umieścisz nazwę firmy. Przednia część wizytówki to powtórzona grafika po tej samej stronie natomiast po przeciwnej umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

KOLOROWY SZEŚCIAN

Białe tło, a na nim sześcienna paczka od której odchodzą strzałki w czterech kierunkach. Nasuwa to skojarzenia związane z wysyłką paczek we wszystkie strony świata. Grafika może tez posłużyć jako logo Twojej firmy. Przednia część projektu posiada pomarańczowe tło, na którym po prawej stronie znajduje się nazwa firmy, a po lewej wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

POMARAŃCZOWA PRZESYŁKA

Tylna część wizytówki posiada białe tło, na którym znajduje się pomarańczowa przesyłka. Pozwala ona na skojarzenia związane z doręczaniem paczek. Grafika może też zastąpić Twoje brakujące logo. Przód projektu to powtórzona grafika, przy której znajduje się długa strzałka, od której odchodzą pozostałe dane teleadresowe.

DŁOŃ TRZYMAJĄCA PACZKĘ

Fioletowe intensywne tło pozwala na wybicie się z niego blado niebieskiej grafiki. Przedstawia ona dłoń, która podtrzymuje paczkę, a to nasuwa nam skojarzenia z dobrze prowadzoną firmą i troską o przesyłki klientów. Tył projektu pozwala na umieszczenie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych na bladoniebieskich prostokątach.

PĘDZĄCY CZARNY SAMOCHÓD

Pomarańczowe tło projektu idealnie pasuje do czarnej jednolitej grafiki. Obrazek przedstawia pędzący samochód, który od razu kojarzy się nam z dostarczaniem przesyłek na czas. Przednia część projektu sprawia, że od razu zostaje zapamiętana. Tył projektu pozwala na umieszczenie w widoczny sposób wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

POMARAŃCZOWE PUDEŁKO

Dwu kolorowa wizytówka z pewnością przyciągnie uwagę zwłaszcza, że został wykorzystany dość mocny i intensywny kolor jakim jest pomarańcz. Przednia część projektu pozwoli na umieszczenie grafiki pudełka, które nawiązuje do wykonywanej profesji a także nazwy firmy. Tył projektu pozwala na wypisanie poszczególnych danych teleadresowych jasną czcionką.

CZERWONY OTWARTY KARTON

Jasne tło sprawia, że grafika w nieco ciemniejszym odcieniu pozostaje dobrze widoczna. Grafika przedstawia otwartą przesyłkę. Jest ona dość duża, co świadczy o tym, że Twoja firma może przewozić duże gabaryty. Obok grafiki umieścisz nazwę swojej firmy, a z przedniej strony projektu swobodnie na białych polach wypiszesz kolejno wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

BIAŁA DUŻA CIĘŻARÓWKA

Czarne tło idealnie pasuje, gdy chcemy przedstawić grafikę w kolorze białym. Robi się wtedy ona naprawdę widoczna. Ciężarówka umieszczona na projekcie świadczy o tym, że Twoja firma świadczy usługi transportowe. Na białym polu umieścisz nazwę firmy z tyłu wizytówki. Z przedniej strony projektu białą czcionką swobodnie wypiszesz pozostałe dane teleadresowe.

OTWIERAJĄCY SIĘ ŚWIAT

Białe tło wizytówki idealnie pasuje, aby przedstawić na nim kolorowa grafikę, która została umieszczona na projekcie. Otwarty świat, z którego wychodzi człowiek z paczką może sugerować, że Twoja firma dotrze go każdego miejsca na ziemi. Przednia część wizytówki została wzbogacona o błękitny pas u góry strony, na którym w widoczny sposób umieścisz dane teleadresowe.

PACZKI W SORTOWNI

Tematem przewodnim tej wizytówki jest okrągłe zdjęcie paczek znajdujących się na taśmie sortującej. Fotografia nasuwa skojarzenia z branżą, którą prezentujesz. Na pomarańczowym tle, w wyraźny sposób zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe twojej firmy. Informacje zostały wypisane tak, aby nie przysłaniać branżowej fotografii.

SAMOLOT, PACZKI I ZIEMIA

Z przodu wizytówki na białym tle, niebieską, wyraźną czcionką została zapisana nazwa firmy. Poniżej w odwrotnych kolorach, czyli na niebieskim tle, białymi literami zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe twojej firmy. Na odwrocie poza nazwą, znalazła się ilustracją, na której jest samolot, ciężarówka, Ziemia oraz paczki. Te elementy bezsprzecznie nawiązują do twojej branży

Pokaż: