Wizytówki online Strona 66

Pokaż:

WYPADAJĄCE APLIKACJE

Głównym elementem tej wizytówki jest pudełko, które imituje smartfona, z którego wypadają tekturowe klocki z aplikacjami. Na jasnobrązowym tle zostały wypisane adresy, telefony oraz e-maile i adresy stron internetowych. Na odwrocie wizytówki została powtórzona i powiększona grafika tekturowego telefonu.

TABLET NA DESKACH

Na głównym planie tej wizytówki jest świetne zdjęcie telefonu komórkowego na drewnianym stole. Poniżej, na turkusowym tle małą, lecz czytelną czcionką, zostały wypisane najważniejsze dane, takie jak numery telefonów czy adresy. Z drugiej strony wizytówki na zdjęciu został umieszczony turkusowy pasek, na którym zapisano nazwę firmy.

TABLET Z NIEBIESKIM EKRANEM

Lubisz prostotę? Do tego prowadzisz biznes związany z nowymi technologiami? A może serwis z telefonami komórkowymi? Ta wizytówka jest dla ciebie. Prosty projekt, który przekazuje tylko to, co jest najważniejsze, czyli rodzaj działalności, adresy, numery telefonów. Do projektu została jedynie dodana grafika tabletu.

TURKUSOWY TOUCHPAD

Wizytówka, dzięki zastosowaniu kolorów została podzielona na dwie części. Na turkusowym tle zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe. Powyżej, również na turkusowym tle została wypisana nazwa firmy. Po lewej stronie została umieszczona grafika turkusowego touch pada. Na odwrocie została powtórzona branżowa grafika.

DWA SMARTOFNY

Ciekawa grafika, pionowe ułożenie i prosty przekaz pozwolą wyróżnić się tej wizytówce spośród innych, konkurencyjnych ofert. Na zielonym tle, białą i czytelną czcionką zostały zapisane najważniejsze dane kontaktowe oraz nazwa firmy. Jako grafika uzupełniająca projekt, zostały narysowane dwa, białe smartfony z kablem do ładowania.

DUŻY KOD QR

Błękitne tło, jakie zostało umieszczone na wizytówce pozwala na pokazanie w widoczny sposób dużego kodu QR. Może ono stać się znakiem rozpoznawczym Twojej firmy, a prosta forma wizytówki z pewnością przyciągnie klientów. Przód wizytówki został podzielony na dwie części. Po lewej powtórzysz charakterystyczny znak, natomiast po prawej wszystkie dane teleadresowe.

BIAŁY SMARTFON

Dzięki optycznemu podzieleniu wizytówki na dwie części, zyskaliśmy miejsce, na wyraźne umieszczenie wszystkich elementów, bez zakrywania grafiki. Po lewej stronie znalazły się najważniejsze dane kontaktowe oraz nazwa firmy. Z prawej strony wizytówki została umieszczona grafika smartfona, przypominającego jeden z produktów wiodącego producenta. Na odwrocie wizytówki znalazła się powtórzona grafika telefonu.

MIKROPROCESOR

Na zielonym tle umieszczono żółte elementy. Prostą czcionką została zapisana nazwa firmy, a poniżej dopisane zostały numery telefonów, adresy i strony internetowe. Obok nazwy sklepu została umieszczona grafika mikroprocesora. Na odwrocie wizytówki została umieszczona grafika płytki z podzespołami komputerowymi.

KOT NA LAPTOPIE

Na pierwszym planie wizytówki znajduje się kot, który leży na laptopie. Dzięki temu wiemy, że ta firma z troską zajmuje się powierzonymi im zadaniom związanym z branżą komputerową. Na fioletowym pasku została umieszczona nazwa firmy. W lewym, górnym rogu znalazło się miejsce na wypisanie najważniejszych danych teleadresowych.

ORYGINALNE ZDJĘCIE

W projekcie zostało wykorzystane bardzo ciekawe zdjęcie, które w prosty sposób przedstawia, czym zajmuje się twoja firma. Na płycie z podzespołami zostały ustawione ludzki przedstawiające robotników. Prosty przekaz naprawy komputerów został uzupełniony o nazwę firmy, oraz dane kontaktowe umieszczone na żółty tle.

CZARNY KOMPUTER STACJONARNY

Prowadzisz serwis komputerowy? W swoim sklepie sprzedajesz komputery lub części do komputerów? Ta wizytówka jest dla ciebie. Na pierwszym planie widzimy komputer stacjonarny. Obok na czarnym pasku została zapisana nazwa firmy. Poniżej, z prawej strony wizytówki zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe.

MANIAK KOMPUTEROWY

Na odwrocie wizytówki zostało umieszczone zdjęcie dziewczynki, maniaczki komputera klikającej w klawiaturę komputerową, na tle spadających liter jak w kultowym filmie Matrix. Z przodu zdjęcie zostało powtórzone, ale przysłonięte białym i czerwonym cieniem, na którym zostały umieszczone najważniejsze dane teleadresowe.

TRZY MONITORY

Przedstawione zdjęcie na wizytówce przedstawia pomieszczenie, którym znajdują się aż trzy monitory. Może to świadczyć, że Twoja firma jest dokładna i profesjonalnie podchodzi do tematu. Z pewnością projekt ten wybija się na tle innych z tej branży. Przód projektu pozwala na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych w widoczny sposób.

BIAŁA KLAWIATURA

Intensywnie niebieskie tło pozwoli na zauważenie białej i dużej klawiatury komputerowej. Elementy znajdujące się na tyle projektu od razu kojarzą się nam z branżą informatyczną. Z pewnością z tym projektem zostaniesz zauważony. Przednia część projektu posiada biały pas, na którym w widoczny sposób umieścisz dane teleadresowe.

DUŻY MONITOR

Ciemno niebieskie tło, na którym widoczny jest duży monitor od razu kojarzy się z branżą informatyczną. Projekt ten z pewnością wyróżni się na tle innych z tego działu. Z przodu projektu na monitorze możesz swobodnie umieścić nazwę swojej firmy i opisać, czym dokładnie się zajmujesz. Po prawej stronie prostą i jasną czcionką wypiszesz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

ZIELONE KURSORY

Błękitne tło jest idealnie do prezentacji poszczególnych elementów umieszczonych na wizytówce. Dwa kursowy, jakie przedstawione są na projekcie od razu kojarzą się z branżą komputerową. Mogą one zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Jasny kolor pozwoli na wyeksponowanie w widoczny sposób danych teleadresowych.

FIGURY GEOMETRYCZNE

Ciekawe ułożenie z boku projektu figur geometrycznych z pewnością zapadnie w pamięć Twoim potencjalnym klientom. Jasne tło pozwala na wybicie się z niego grafiki. Przednia część projektu wizytówki posiada bardzo ciekawą kompozycję. Po prawej stronie od grafiki umieścisz nazwę firmy, natomiast pod spodem wszystkie dane teleadresowe.

DWA WSKAZUJĄCE KURSORY

Zielone tło, na którym widocznie widać ciekawą grafikę. Litera „N” może oznaczać naprawę, a kursory wokół niej, że dotyczy ona komputerów. Może ona zastąpić Twoje brakujące logo firmy. Pionowa forma prezentacji pozwoli na wypisanie jasną, żółtą czcionką wszystkich danych teleadresowych w widoczny sposób.

BIAŁO-CZARNY NAPĘD

Szare tło i grafika, która wygląda jak odręczny rysunek przypomina napęd komputera. Bez wątpienia kojarzy się on z naprawą czy serwisem komputerowym. Jeżeli właśnie tym zajmuje się Twoja firma ten projekt jest dla Ciebie. Przód projektu to białe tło, na którym bardzo dobrze widać wszystkie potrzebne dane teleadresowe Twojej firmy.

POKRYWAJĄCE SIĘ KOŁA

Czarne tło z tyłu projektu pozwala na umieszczenie w widoczny sposób dwóch przenikających się różowych kół. Jedno z kół jest zakreskowane drugie natomiast puste. Może to świadczyć o kreatywnym podejściu do klienta. Przód wizytówki to odwrotne kolory, jakie zostały pokazane na tyle. Ciekawa prezentacja danych teleadresowych pozwala na ich zapamiętanie.

BIAŁE PIÓRO

Czarne tło pozwoli na umieszczenie wszystkich informacji z widoczny sposób. Ciekawa ilustracja, jaka została pokazana w projekcie od razu kojarzy się z branżą graficzną. Może ona również zastąpić Twoje brakujące logo. Przednia część projektu zawiera pomniejszoną ilustrację po lewej stronie, natomiast po prawej całość kompozycji dopełniają widoczne dane teleadresowe.

KOLOROWE PROSTOKĄTY

Ciekawie dobrane do siebie kolory z pewnością wyróżnią się na tle innych z tej branży. Projekt przedstawia nie sztampowy podział, który z tyłu wizytówki nie został zagospodarowany by wzbudzać ciekawość odbiorcy. Podział na przedzie projektu pozwala na jasnych polach umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

KOLOROWE TRÓJKĄTY

Różowe intensywne tło, na którym znajdują się kolorowe trójkąty z pewnością przyciągają uwagę. Można by pomyśleć, że osoba posiadająca ten projekt jest kreatywna i pełna pasji. Projekt ten idealnie nada się, jeżeli zajmujesz się grafiką komputerową. Na przedniej stronie wizytówki z łatwością umieścisz dane teleadresowe jasną czcionką.

WZORNIK KOLORÓW

Jasno błękitne tło wizytówki pozwala na wyeksponowanie kolorowej grafiki. Centralnie umieszczony obrazek przedstawia wzornik kolorów, bez którego ciężko obejść się przy pracy designera. Z pewnością projekt ten wyróżni się na tle innych i zyskasz klientów. Z przodu wizytówki pod grafiką umieścisz nazwę firmy, natomiast po prawej stronie pozostałe dane teleadresowe.

Pokaż: