Wizytówki online Strona 8

Pokaż:

ZAPROŚ WSZYSTKICH NA KAWĘ

Modne połączenie pudrowego różu z ciemnym brązem i biała czcionka z nazwą kawiarni oraz danymi to w zasadzie elementy, które są wystarczające. Oczywiście do tego filiżanka kawy w kontrastowej bieli, która zachęci i zasugeruje rodzaj działalności. I w sumie mamy pełną grafikę na wizytówkę. My jednak postawiliśmy na pozłocenie tejże filiżanki i to całkowicie zmieniło charakter całego wzoru. Teraz klient widzi co innego. Czuje się zaproszony do wyjątkowej kawiarni, na wyjątkową kawę. Złoto zawsze podnosi rangę usług i produktów, które oferujecie.

KAŻDY WPADNIE PO CIACHO

Grafika dla cukierni musi być słodka, bo dzięki temu od razu pojawia się u klienta chęć na ciasteczko lub choćby niewielki deserek. Musi być więc apetycznie, miło i nasza grafika to wszystko oferuje. Żeby dodatkowo podkreślić walory twoich wypieków, dodaliśmy złote detale, które ładnie błyszczą i przyciągają wzrok wszystkich łasuchów. Podnoszą też rangę cukierni, dzięki czemu klienci dowiedzą się, że twoje produkty mogą uświetnić każdą domową, ale także firmową imprezę i wpadną szybko na zakupy. Złoto przyciąga, po ciastka również.

W TWOIM BARZE JEST STYL I KLIMAT

Kluby, bary, puby i inne lokale, teraz jest tego cała masa. Niewykluczone, że i twój bar jest na ulicy, gdzie na klientów czekają jeszcze cztery takie miejscówki. Musisz się więc czymś wyróżniać, aby trafiali do ciebie klienci, a i kontrahenci traktowali cię poważnie. Zacznij od niewielkiej inwestycji, od zamówienia tych efektownych wizytówek. Nasza nowoczesna grafika, dzięki ciekawym złoceniom i kolorystyce oddaje w pełni klimat nocnej wizyty w barze. Przykuwa uwagę i zaciekawia, a to już spory sukces.

BŁYSK W FOTOGRAFII TO PODSTAWA

Jest wiele typowych grafik, które reprezentują zakłady fotograficzne oraz tzw. wolnych strzelców, którzy ogłaszają się w sieci. Przeważnie w tle wydruku można zobaczyć lekko zamglone zdjęcie, nie zawsze autorstwa posiadacza wizytówek. Czasami to niewielki kolaż, żeby na skrawku papieru pokazać, na jakie efekty będą mogli liczyć klienci. To oczywiście są często bardzo ładne wizytówki, które od razu nasuwają konkretne skojarzenia. My jednak szukaliśmy czegoś bardziej niebanalnego, a jednocześnie tak efektownego jak twój fach i tak powstała ta srebrzona grafika.

WYSOKA JAKOŚĆ, NAJNOWSZE TECHNIKI

Jakiej wizytówki potrzebuje firma, która oferuje szeroki asortyment sprzętu fotograficznego i wszelkich akcesoriów w tym zakresie? Takiej, jak ta. Czarne tło od razu kojarzy się z fotografem. Na tym tle prosty symbol, który od razu sugeruje zakres twojej działalności. Ładnie i czytelnie podane informacje kontaktowe, a w szczególności nazwa firmy. Wszystko zostało ładnie pokreślone złoceniami, które dodają wizytówce elegancji i są zapowiedzią zakupów na wysokim poziomie oraz produktów z wyższej półki i fachowych porad.

ZASIĘG I WYGLĄD MIĘDZYNARODOWY

Jeśli chcecie działać na szeroką skalę, a więc doradzać swoim klientom inwestycje na całym świecie, które pozwolą na duże zyski przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów i podatków, sami musicie pokazać swój rozmach. Nasz grafika na firmową wizytówkę biura doradców podatkowych to wyraźny dowód, że wiecie wszystko o światowych inwestycjach i oczywiście podatkach. Natomiast srebrzenie dodaje jej wytwornej elegancji. To nie przypadek. Jeśli chcecie obsługiwać rekinów finansjery, sami musicie błyszczeć.

ZŁOTO ZAWSZE CIĄGNIE DO ZŁOTA

Usługi finansowe każdego rodzaju to specyficzna branża. Nawet jeśli klient nie jest rekinem giełdowym i nie inwestuje swoich środków, a jedynie chce zaciągnąć kredyt, to i tak wymaga obsługi na profesjonalnym poziomie. Żeby zachęcić go do skorzystania ze swoich usług należy zadbać o wizerunek budujący respekt i zaufanie, a początkiem tej drogi jest zwykle odpowiednia wizytówka firmowa. Specjalnie dla ciebie stworzyliśmy tą grafikę. Butelkowa zieleń kojarzy się z prawdziwą bankowością od wieków, a złoto? Tu chyba nie są potrzebne żadne argumenty.

DODAJESZ WNĘTRZOM BLASKU

Tą grafikę stworzyliśmy dla szeroko pojętej branży oświetleniowej, od sklepów oferujących lampy i inne potrzebne elementy do fachowców, którzy potrafią profesjonalnie to wszystko podłączyć i sprawić, że będzie działało bez zarzutu. Aby jednak grafika nie miała zbyt technicznego i surowego charakteru, dodaliśmy srebrne detale. Sprawiają, że wizytówka ładnie się mieni, co doskonale pasuje do tematu związanego ze światłem, a przy okazji sprawia, że wizytówka szybko wpada w oko. Zachwyć klientów blaskiem, najpierw wizytówki, a potem swoich produktów lub usług.

NIECH SREBRO POKREŚLI PRESTIŻ PROJEKTÓW

Biało – czarna wizytówka to z jednej strony kolory techniczne podstawowych szkiców projektowych, z drugiej jeden z modniejszych ostatnio designów. A przecież każdy oczekuje od architektów znajomości bieżących trendów. Fragmenty projektu od razu przywodzą na myśl skojarzenia z profesjonalizmem i gwarancją rzetelności. Budzą też ciekawość i chęć sprawdzenia poziomu usług. To świetny początek i nadzieja na współpracę, ale my to wszystko podbiliśmy dodatkowo srebrnymi detalami, żeby podbić efekt.

KAMIEŃ I JEGO MOC DEKORACYJNA

Wizytówka dla tej branży nie musi być skomplikowana. Nie musi także kusić artystycznymi dekoracjami. To kamieniarstwo, czyli branża, w której każdy produkt końcowy jest dość surowy, a usługi konkretne. Trzeba jednak przyznać, że wiele z tych produktów tworzy bardzo atrakcyjne powierzchnie, które często stanowią niebanalne dekoracje. W grafice wykorzystaliśmy ten atut i dodaliśmy białe tło dla dobrej ekspozycji danych kontaktowych. Żeby jednak nie było zbyt ponuro i nudno oraz żeby podkreślić prestiż twoich usług, dodaliśmy ciekawe złocone detale.

REALIZACJE BUDOWLANE POD KLUCZ

Dla firm z rynku nieruchomości, w tym także deweloperów, powstało już mnóstwo grafik na wizytówki. Większość z nich zawiera graficzny obraz jakiegoś budynku lub jego fragmentu, bo to przecież oczywiste skojarzenie. Chcieliśmy nieco przełamać ten szablon i postawić na stworzenie grafiki, która niczego nie sugeruje, za to przyciąga wzrok złoconymi detalami. Jest bardzo dynamiczna i efektowna, co u klientów będzie budziło pozytywne skojarzenia. Złoto dodaje wizytówce prestiżu, a to lubią wszyscy konsumenci, którzy poszukują wysokiej jakości.

GWARANCJA ARANŻACJI Z ROZMACHEM

Od architekta wnętrz oczekuje się wyczucia, gustu, znajomości mody i tworzenia aranżacji zgodnych z upodobaniami klienta. Nic nie powinno go ograniczać, nawet najbardziej wybujałe żądania. Kiedy więc wręczasz swoje wizytówki firmowe, ich wygląd musi sugerować, że żaden rozmach nie będzie problemem. Złota grafika daje do zrozumienia, że twoje realizacje są na najwyższym poziomie. Możesz urządzić mały domek jednorodzinny w artystycznym stylu, modny loft albo nawet pałac szejka. Z naszą grafiką zawojujesz rynek usług wnętrzarskich i skradniesz serca klientów.

KAŻDA BUDOWA ZACZYNA SIĘ OD WASZYCH PRODUKTÓW

Zanim powstanie jakikolwiek budynek, musi powstać projekt. Ale już faza robocza zawsze zaczyn się od zakupu materiałów budowlanych. Wtedy klient przypomina sobie o małej wizytówce z równo ułożonymi balami drewna i już wie, gdzie może zamówić np. materiał na więźbę dachową. I właśnie taki efekt chcieliśmy osiągnąć tworząc ten wzór wizytówki firmowej.

ZAWSZE GOTOWI DO PRACY

Pozornie przybory do sprzątania nie są szczególnie atrakcyjne wizualnie. Ale okazuje się, że sprytne ułożenie tych prozaicznych przedmiotów, dobrze dobrane kolory i ustawione światło mogą zdziałać cuda. Tak powstała grafika na wizytówkę dla firmy sprzątającej, która szybko wpada w oko i na długo pozostaje w pamięci, a to pierwszy krok do skutecznej reklamy i zyskania nowych klientów.

FACHOWIEC PRZY PRACY – NAJLEPSZA REKOMENDACJA

Nie ma chyba lepszej reklamy niż widok fachowca, który sprawnie wykonuje prace remontowe. Wykorzystaliśmy ten motyw tworząc dla ciebie skuteczną wizytówkę. Dostarczy potencjalnemu klientowi ważnych informacji, ale też stworzy w jego głowie pozytywny wizerunek twojej firmy. Firmy, której warto powierzyć swój remont.

NIE MA TO JAK SUPER BRYKA

Na pewno chcesz stworzyć prestiżowy wizerunek swojej firmy. Z pewnością dbasz również o to, żeby samochody oferowane klientom były najlepszej jakości, niezależnie od marki czy modelu, ale trzeba to przekazać konsumentom. Proponowana grafika wizytówki firmowej to doskonały początek. Jej pedantyczny wygląd zapowiada obsługę i produkty na najwyższym poziomie.

WIZYTÓWKA ODZIEŻOWA

Na tak małej powierzchni, jaką oferuje wizytówka warto wykorzystywać detale, które nie wymagają dodatkowej oprawy. Tak zrobiliśmy w przypadku tej grafiki. Każdy wie, że to fragment jeansów, więc każdy skojarzy tą wizytówkę z branżą odzieżową. Dodatkowo, każdy dobrze zapamięta ten widok, a kiedy będzie szukał konkretnego kontaktu, szybko sobie o nim przypomni.

ENERGIA KORZYSTNA DLA KAŻDEGO DOMU

Żeby skutecznie przyciągać klienta trzeba do niego przemawiać językiem korzyści. To najskuteczniejsza metoda, żeby skorzystali właśnie z twojej oferty. Na proponowanej wizytówce firmowej mamy czytelną grafikę procesu, który ogrzeje każdy dom za pomocą sił natury czyli całkiem za darmo. To przekona każdego konsumenta, który chce zmniejszyć koszty ponoszone na energię.

NIECH NOWOCZESNOŚĆ ZAWŁADNIE ENERGIĄ

Im więcej osób skorzysta z odnawialnych źródeł energii tym czystsze będzie nasze powietrze. To dodatkowa korzyść, która będzie dostępna dla twoich klientów i warto ją podkreślać w swojej reklamie. Na początek, wizytówka firmowa, na której przyroda łączy się z odnawialnymi źródłami energii w harmonijny krajobraz. Grafika powoduje pozytywne skojarzenia i jest bardzo zachęcająca.

FOTOWOLTAIKA DLA NATURY

Skojarzenie odnawialnych źródeł energii z kolorem zielonym jest oczywiste i postanowiliśmy wykorzystać tą możliwość tworząc dla was grafikę na wizytówkę firmową. Na montowaniu paneli słonecznych i innych tego typu rozwiązań korzysta budżet użytkowników, ale pośrednio także środowisko naturalne. To ważny aspekt również dla klientów, więc warto go podkreślać.

NOWOCZEŚNIE I OPTYMISTYCZNIE

Reklama usług firmy, która montuje panele fotowoltaiczne i inne odnawialne źródła energii tak naprawdę może być całkiem prosta. Przykładem może być nasza wzór wizytówki firmowej. Proste, graficzne ujęcie panelu słonecznego pozwala na szybkie skojarzenie tematu działania, a minimalizm i żywa kolorystyka od razu sugeruje czyste powietrze i korzystne zmiany.

Z PERSPEKTYWĄ NA PRZYSZŁOŚĆ

Odnawialne źródła energii to nasza przyszłość i szansa dla natury, dlatego rośnie zainteresowanie takimi rozwiązaniami. Twoja firma musi jednak przyciągać i zdobywać klientów, a w tym celu trzeba się wyróżniać. Nasza grafika skutecznie przyciągnie uwagę klientów dużą ilością pogodnego nieba i ciekawym połączeniem żarówki z nowoczesną technologią pozyskiwania energii.

O ENERGII ODNAWIALNEJ WIECIE WSZYSTKO

Panele fotowoltaiczne, które ciągną się w nieskończoność i duża ilość jasnej przestrzeni. Grafika oszczędna w środkach, ale bardzo energetyczna i sugestywna. Doskonale podkreśla specyfikę waszych usług i wygląda bardzo profesjonalnie. Konsument patrząc na wizytówkę nabiera przeświadczenia, że może wam zaufać zarówno w zakresie fachowego doradztwa i pomiarów, jak rzetelnego montażu. To po prostu skuteczna wizytówka.

DO CELU JAK PO SZNURKU

Tworząc wizytówki branżowe zwykle szukamy jakiegoś ogólnie znanego symbolu lub koloru, który będzie się kojarzył automatycznie z konkretną usługą. W przypadku przewozów taksówkami z pewnością jest to charakterystyczny napis, ale także wyrazisty odcień żółtego. Tło podzielone na dwa kontrastujące kolory dobrze skupia uwagę konsumenta na danych informacyjnych, natomiast żółte detale skutecznie zostają w pamięci i zachęcają do kontaktu przy pierwszej nadarzającej się okazji.

Pokaż: