Wizytówki - Siłownia

Siłownia jest Twoim oknem na świat. To wrota do krainy biznesu i wszechstronnego marketingu. Zamiast siedzenia za biurkiem - wstań i zacznij działać! Dziś ruch jest w modzie. Nie możesz pozostawać bierny. Wpuść na rynek nieco świeżej krwi i pokaż, kto tu rządzi! Przecież nie bez kozery jesteś kojarzony z siłownią…
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Czas na wykreowanie własnej reklamy – przecież od zarania dziejów to ona była dźwignią handlu i wszelakich usług. Dbasz o zdrowie i doskonały wygląd, wiesz, czego trzeba każdemu człowiekowi, co przyciągnie uwagę i zachęci potencjalnego Klienta. Ten raz dajemy Tobie dyspensę – rozsiądź się wygodnie przed komputerem, uruchom nasz darmowy, intuicyjny program i stwórz wizytówkę doskonałą.
Wybierz najodpowiedniejszy szablon, dostosuj go do swoich potrzeb i dokonaj zamówienia. Zdobądź Klientów i pokonaj konkurencję. Pamiętaj, oni nie będą czekać na Twój krok – każdy działa na swoją korzyść. Wzbudź ciekawość na rynku i ciesz się z każdego nowego Klienta. To oni są Twoją wizą do lepszego jutra.
Czytaj więcej
Pokaż:

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

Trener personalny, właściciel siłowni czy klubu fitness to osoby, które muszą w szczególny sposób zadbać o reklamę swoich usług, bowiem konkurencja jest ostatnio bardzo duża. Na szczęście uda im się spopularyzować swoją firmę dzięki odpowiednio dobranemu modelowi wizytówki. Ten egzemplarz łączy w sobie moc koloru i staranność wykonania, jest zatem sposobem na spektakularny sukces w branży. Dwie kobiece postaci wykonujące ćwiczenia fizyczne plus białe napisy na różowym tle – trzeba przyznać, że zadbano tutaj o każdy detal, dzięki czemu całość przedstawia się bardzo profesjonalnie. Oto jest sposób na sukces!

UMIĘŚNIONY MĘŻCZYZNA

Czarne tło i ciemne zdjęcie przedstawiające umięśnionego mężczyznę od razu nasuwa skojarzenia związane z siłownią. Ciekawa ciemna kreacja projektu działa na wyobrażenie i z pewnością zostanie ona zapamiętana przez klientów. Z przodu projektu białą wyraźną czcionką umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

ODZNAKA SIŁACZA

Cała wizytówka została oblana, delikatnym, błękitnym kolorem. Z przodu wizytówki, znajdziemy miejsce na wypisanie nazwy firmy, adresu, numery telefonów, oraz stronę internetową, czy adres mailowy. Obok nazwy, została umieszczona branżowa grafika, przedstawiająca odznakę z hantlami. Ten sam wzór został umieszczony na odwrocie wizytówki.

JEDNOKOLOROWY SIŁACZ

Dzięki zastosowanym dwóm kolorom tła, wizytówka została optycznie podzielona na dwie części. U góry, na żółtym tle, została umieszczona branżowa grafika, przedstawiająca jednokolorową postać podnoszącą ciężary. Obok, czarną czcionką został napisana nazwa firmy. Poniżej, na szarym tle, zostały wypisane niezbędne dane kontaktowe.

BIAŁA SZTANGA

Wizytówka została stworzona z czterech pasków: dwóch niebieski i dwóch pomarańczowych. Zagospodarowane na potrzeby informacji zostały tylko pomarańczowe paski. Na górnym, została zapisana nazwa firmy, a obok umieszczona grafika sztangi. Na niższym pasku, zostały wypisane niezbędne dane teleadresowe.

NIEBIESKA SZTANGA

Wizytówka została pokryta granatowym tłem. Z prawej strony w białym kółku znalazła się branżowa grafika sztangi, pod którą została wpisana nazwa siłowni. Białe i proste litery z danymi informacyjnymi doskonale wybijają się na tym ciemnym tle. Z drugiej strony wizytówki, została powtórzona branżowa grafika.

ROZGRZANA SZTANGA

Kolor użyty do tej wizytówki nie jest przypadkowy. Mocna, czerwona barwa sugeruję, że w tym miejscu, każdy trenuje i rozgrzewa maszyny i obciążenia aż do czerwoności. Ciemniejszymi, kontrastowymi literami zostały wypisane najważniejsze informację. Z tyłu wizytówki została umieszczona grafika sztangi oraz nazwa siłowni.

MONOCHROMATYCZNY ATLETA

Ta wizytówka została podzielona na dwie części. Z lewej strony na niebieskim tle została umieszczona połowa monochromatycznego atlety, trzymającego wysoko uniesioną sztangę. Z prawej na białym tle, niebieskimi literami zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Na odwrocie wizytówki znalazła się cała sylwetka atlety.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: