Wizytówki - Stylista

Z każdej kobiety potrafisz zrobić miss, ukryjesz sińce pod oczami, a mężczyźni wzięci pod Twoje skrzydła emanują świeżością i energią. Darzysz ubrania szczególną miłością, ta profesja to Twoje życie. Jest w tym coś pociągającego. Pokazy, setki wydarzeń i wieczna walka z czasem – tego nie można nie kochać.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Zaraź swoją pasją innych. Chcesz zmieniać świat, lecz aby zacząć, musisz posiadać grono zainteresowanych usługami Klientów. To jest możliwe. Najlepszym krokiem do sukcesu będzie wykreowanie mini reklamy. Na początek proponujemy wizytówkę. Dzięki naszemu programowi, w łatwy sposób stworzysz projekt. Wystarczy, że wybierzesz motyw, który odzwierciedla Twoje wnętrze, dodasz kilka najpotrzebniejszych informacji kontaktowych i zatwierdzisz projekt. Profesjonalne wydruki trafią do Ciebie w zamówionym nakładzie.
Niech brak Klientów nie zmywa Ci snu z powiek. Od tej chwili to Ty będziesz rządził w królestwie piękna i urody. Każdy krok zbliża Cię do sukcesu – wystarczy pomóc szczęściu, by być bliżej gwiazd. A, nie musisz dziękować – Ty jesteś najważniejszy!
Czytaj więcej
Pokaż:

WIDAĆ, ŻE PODĄŻASZ ZA MODĄ

W przypadku stylisty najważniejsze jest stałe podążanie za modą. Żeby móc doradzać klientom w kwestiach wizerunkowych, należy śledzić najnowsze trendy. Trzeba również z dużą starannością dobierać wszystkie elementy, które budują wizerunek firmy. To między innymi materiały reklamowe, w tym również wizytówka. Muszą prezentować się efektownie, ale również modnie. Mamy dla ciebie ciekawą propozycję graficzną. To szablon graficzny w modnych pastelach, nieco artystyczny, a przez to niebanalny. Do tego dodaliśmy złocenia, które świetnie podkręcają cały efekt.

KOLORY POD ZNAKIEM FASHION

Model ten dedykowany jest wszystkim, którzy związali swoje zawodowe życie z projektowaniem mody lub krawiectwem. Bardzo umiejętnie połączono minimalizm bieli z ultra kolorowymi nadrukami przedstawiającymi niezwykle bogatą zawartość szafy. Trzeba przyznać, że efekt finalny jest naprawdę zachwycający. Gwarantujemy, że będzie on w stanie pomoc Ci wyróżnić się. Potencjalni klienci będą wiedzieć, że mają do czynienia z osobą profesjonalną, stylową, świetnie sprawdzającą się na swoim stanowisku. Wybierz ten niezwykły projekt, a bardzo szybko przekonasz się o tym, że było warto!

WIELOBARWNA POSTAĆ

Dzięki grafice umieszczonej w projekcie, twoja wizytówka będzie wybijać się na tle pozostałych z tej branży. Na beżowym, jasną czcionką wypisane niezbędne dane kontaktowe. Powyżej znalazła się grafika wielobarwnej postaci. Na odwrocie została powtórzona grafika. To właśnie kolory, jak z pomieszanej palety malarskiej, najbardziej przyciągają uwagę.

GŁOWA Z PROFILU

Z przodu wizytówki zostało umieszczone różowe tło. Brązowym kolorem podkreślona została czcionka, która teraz jest bardzo dobrze widoczna. Nad danymi teleadresowymi zostało zaprojektowane miejsce na imię i nazwisko oraz stanowisko twoje lub twojego pracownika. Obok umieszczona została branżowa grafika.

KOLOROWE LIŚCIE

Na beżowym tle zostało umieszczonych kilka ciekawych elementów. Z lewej strony, standardowo, zostały umieszczone dane: adres, strona internetowa, numer telefonu i email. Z prawej strony zostały umieszczone ilustracje liści z kolorowymi elementami. Poniżej znalazło się imię i nazwisko i stanowisko pracownika.

USTANA NA BLADOCZERWONYM TLE

Cała wizytówka została oblana bladoczerwonym kolorem. Na mocno czerwonym pasku zostały wypisane niezbędne dane: numery telefonów, adresy oraz strona internetowa. Powyżej, znajduje się grafika ust, które zostały jakby odbite na wizytówce. Obok niej, znajduje się nazwa firmy. Na odwrocie została powtórzona branżowa grafika.

KOLOROWE KWADRATY

Z przodu wizytówki, na zielonym tle zostały ułożone delikatne plastry miodu. Na fioletowych paskach zostały umieszczone najważniejsze dane teleadresowe twojej firmy i dane osobowe twojego pracownika. Na odwrocie wizytówki znajdują się przestrzenne figury geometryczne, w różnych kolorach. Nad grafiką znalazła się nazwa firmy.

PONĘTNE USTA

Tym co od razu rzuca się w oczy jest grafika czerwonych, ponętnych ust. Poniżej czerwoną czcionka zostały wypisane najważniejsze dane, czyli imię i nazwisko, numer telefonów, maile i strona internetowa. Po bokach wizytówki, poprowadzone są czerwone paski. Na odwrocie wizytówki została umieszczona grafika czerwonych ust.

FAJERWERKI POD HORYZONTEM

Na jasnym tle została umieszczona ciekawa grafika. Przedstawia ona wystrzeliwujące w górę fajerwerki. Pod grafiką znalazło się miejsce na twoje imię i nazwisko oraz profesję. Z lewej strony zostały umieszczone twoje dane teleadresowe. Dzięki tej wizytówce pokażesz swoim klientom, że dzięki tobie będą wyglądali jak gwiazdy filmowe.

FIOLETOWO WŁOSA

Pionowa wizytówka z oryginalną grafiką przykuwa uwagę potencjalnych klientów. Głowa kobiety z fioletowymi włosami i ustami świetnie wybije się z pośród konkurencyjnych wizytówek. Ciekawy efekt dodają również cienie na twarzy w jasnozielonym kolorze. Ta sama barwa została użyta w prostokącie w którym znalazły się najważniejsze dane teleadresowe.

KOLOROWA STYLIZACJA

Tym co od razu rzuca się w oczy, to ciekawa i kolorowa stylizacja. Dzięki niej twój klient będzie widział czym się zajmujesz. Po za stylizacją na wizytówce znalazły się kolorowe długopisy, które wskazują, że jesteś wstanie wprowadzić mnóstwo kolorów w życie twoich klientów. Na jasno fioletowym tle znalazło się miejsce na najważniejsze dla ciebie dane.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: