Wizytówki - Zdrowie i uroda - Studio tatuażu

Wiadomo, że studio tatuażu to miejsce o artystycznym wydźwięku, ale też owiane specyficznym klimatem. Tatuowanie ciała ma w sobie jakiegoś pazura, bo kojarzy się z bólem oraz wieloma silnymi emocjami, które przekładają się często na wygląd tego trwałego rysunku na ciele. Dlatego też wizytówki dla studia tatuażu mają bardzo wyrazisty charakter. Jednak dodatkowo muszą podkreślać pełen profesjonalizm, znajomość sztuki i poczucie piękna, bo przecież każdy klient tego właśnie od was oczekuje. Nasze wizytówki wpadają w oko, ale jednocześnie budzą respekt i budują wizerunek godny zaufania. Z pewnością przekonają wiele osób, które marzą o tatuażu.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Pomimo tego, że dziś większość firm usługowych promuje się w Internecie, to jednak wciąż warto mieć pod ręką małą wizytówkę, którą można wręczyć podczas rozmowy, np. z potencjalnym klientem czy dostawcą produktów. Jeśli prowadzisz studio tatuażu, bywasz zapewne na branżowych targach czy pokazach i spotykasz wiele osób zainteresowanych twoją działalnością. Zawsze wtedy warto wręczać wizytówki.
Czytaj więcej
Pokaż:

PROFESJONALNE OZDABIANIE CIAŁA

Coraz więcej osób decyduje się na piercing, czyli ozdabianie swojego ciała kolczykami umieszczanymi praktycznie wszędzie poza tradycyjną dziurką w uchu. Za tą modą idzie oczywiście rosnąca liczba salonów oferujących taką usługę. Jeśli więc prowadzisz taki punkt, musisz się liczyć ze sporą konkurencją, a w takich warunkach konieczne staje się użycie skutecznej reklamy. Mamy dla ciebie grafikę na wizytówkę firmową, która bardzo celnie i czytelnie wskazuje tematykę twojej działalności. Jej atut to modna kolorystyka i spora ilość miejsca na treść.

POKAŻ, ŻE TATUAŻ TO SZTUKA

Jeśli masz studio tatuażu, które dba o każdy detal to musisz również zadbać o swoje materiały promocyjne. Rysunki, które tworzysz na ciałach klientów zawsze mają swój symboliczny przekaz, ale również imponującą estetykę, więc twoja wizytówka nie może wyglądać nijako. Nasza monochromatyczna grafika pokazuje fachowca w akcji, ale jednocześnie intryguje i zachęca do wizyty. Wizytówka wygląda bardzo klimatycznie, a jednocześnie konkretnie.

ARTYSTYCZNIE I PRECYZYJNIE

Od specjalisty, który ma wykonać tatuaż oczekuje się dwóch kompetencji. Pierwsza to estetyczne wyczucie i artystyczna pomysłowość, a druga to precyzyjna, pewna ręka. To przecież będzie rysunek na ciele, którego nie da się zmyć. Dlatego grafika, która pokazuje profesjonalistę w akcji to doskonały sposób na zbudowanie zaufania i zachęcenie klienta do podjęcia tej odważnej decyzji czyli wytatuowania swojego ciała.

ARTYSTYCZNA DUSZA Z PAZUREM

Na tej wizytówce sporo się dzieje, ale przecież będzie służyła do reklamowania usług artystycznych, bo do takich zalicza się wykonywanie tatuaży. Pokazujesz na wstępie, że kolory, efektowne grafiki oraz ciekawe i odważne kompozycje to twój świat. A narzędzie do tatuowania odłożyłeś tylko na chwilę, bo zaraz wracasz do klienta. Dużo kolorów, ale biel to wszystko ładnie równoważy i daje szansę na czytelne pokazanie danych kontaktowych.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: