Wizytówki - Zdrowie i uroda Strona 6

Pokaż:

MASAŻ TWARZY

Obie strony wizytówki, zostały oblane delikatnie zielonym tłem. Z przodu, u góry została umieszczona grafika głowy, którą masują ręce profesjonalistki. Poniżej zapisana została nazwa firmy. Na dole wizytówki na dwukolorowych pasach zostały wypisane niezbędne dane kontaktowe. Na odwrocie, znalazła się powtórzona grafika, z przedniej części wizytówki.

AROMATYCZNY KOMINEK

Cała wizytówka została oblana jasnym zielonym tłem. Z przodu wizytówki została umieszczona grafika kominku zapachowego, z którego wydobywają się kojące zapachy. Z jego prawej strony, nad zieloną linią została zapisana nazwa firmy. Poniżej, czarną, kontrastową czcionką zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe.

MISECZKA Z MASECZKĄ

Z lewej strony wizytówki, na ciemnożółtym tle, białą, wyróżniająca się czcionką zostały wypisane takie dane jak: nazwa firmy, adres stacjonarny, adres mailowy, numery telefonów oraz strona internetowa. Z prawej, umieszczona została branżowa grafika, przedstawiająca miskę, w której znajduje się ciepła, relaksacyjna maseczka do ciała.

KWIAT LILII

Piękna wizytówka, która na pewno nada się, na promocję, twojego luksusowego miejsca. Z przodu, na górze znajduje się zdjęcie kwiatu lilii, poniżej wypisane są niezbędne do kontaktu z tobą informację. Na odwrocie, zostało powtórzone zdjęcie, jednak tym razem na całą wielkość wizytówki. Dzięki temu, zdjęcie przyciągnie każdego fana luksusu.

KAMIEŃ NA KAMIENIU

Ta brązowa wizytówka z pewnością przykuje uwagę swoim wyglądem. Na brązowym tle, została umieszczona grafika kamieni relaksacyjnych. Tuż pod nimi, na białym tle zostały wypisane: nazwa firmy, numer telefonu, adres mailowy, strona internetowa oraz adres stacjonarny. Całość bez sprzecznie wskazuje na branże, którą się zajmujesz.

GORĄCA MISECZKA

Prowadzisz SPA, masaże, lub odnowę biologiczną? Ta wizytówka jest przygotowana właśnie dla ciebie. Optycznie, wizytówka składa się z dwóch części. Obie ułożone są na beżowym tle. Z lewej strony zostały wypisane: nazwa firmy, adres, numery telefonów, strona internetowa i adres mailowy. Z prawej, została umieszczona branżowa grafika.

ODZNAKA SIŁACZA

Cała wizytówka została oblana, delikatnym, błękitnym kolorem. Z przodu wizytówki, znajdziemy miejsce na wypisanie nazwy firmy, adresu, numery telefonów, oraz stronę internetową, czy adres mailowy. Obok nazwy, została umieszczona branżowa grafika, przedstawiająca odznakę z hantlami. Ten sam wzór został umieszczony na odwrocie wizytówki.

DŁUGOWŁOSA MODELKA

Wizytówka została oblana jasnym tłem. Z przodu, po lewej stronie został umieszczony zielony pasek. Na nim znalazły się białe ikony informacyjne. Obok zostały wypisane: adres salonu, numery telefonów, strona internetowa i email. Projekt z prawej strony domyka zdjęcie długowłosej modelki. Na odwrocie obok powtórzonego zdjęcia znalazła się nazwa salonu.

JEDNOKOLOROWY SIŁACZ

Dzięki zastosowanym dwóm kolorom tła, wizytówka została optycznie podzielona na dwie części. U góry, na żółtym tle, została umieszczona branżowa grafika, przedstawiająca jednokolorową postać podnoszącą ciężary. Obok, czarną czcionką został napisana nazwa firmy. Poniżej, na szarym tle, zostały wypisane niezbędne dane kontaktowe.

BIAŁA SZTANGA

Wizytówka została stworzona z czterech pasków: dwóch niebieski i dwóch pomarańczowych. Zagospodarowane na potrzeby informacji zostały tylko pomarańczowe paski. Na górnym, została zapisana nazwa firmy, a obok umieszczona grafika sztangi. Na niższym pasku, zostały wypisane niezbędne dane teleadresowe.

DWA TŁA

Z przodu wizytówki tłem jest kolor biały. Na nim została umieszczona ciemniejsza grafika kobiety. Z prawej strony zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe. Na środku prostą czcionką zapisana została nazwa salonu, a z prawej strony, jednocześnie zamykając kompozycję znalazły się grafiki informacyjne. Tło z tyłu wizytówki jest w kolorze niebieskim, a grafika kobiety została wykonana w zielonym odcieniu.

POSTAĆ Z ROZWIANYMI WŁOSAMI

Wizytówka została pokryta bladoczerwonym tłem. Jeszcze jaśniejszym odcieniem została pokryta grafika głowy z rozwianymi włosami. Ciemnym odcieniem czerwieni zostały wypisane niezbędne dane informacyjne, takie jak: nazwa salonu, adresy, maile oraz numery telefonów. Na odwrocie grafika jest już w ciemniejszym odcieniu podobnie jak nazwa salonu.

BIAŁE WŁOSY

Intensywnie fioletowe tło wizytówki a na niej w centralnej części projektu biały kosmyk włosów. Ciekawa grafika może zastąpić Ci dotychczas brakujące logo firmy i stanie się jej rozpoznawalnym elementem. Z drugiej strony natomiast w łatwy i czytelny sposób na kolorowych kwadratach umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

BEŻOWE TŁO

W projekcie został użyty beżowy kolor tła. Dzięki temu pozostałe elementy są bardzo widoczne i rzucają się w oczy. Grafiką dla tej wizytówki jest głowa kobiety o czarnych włosach. Obok znajduje się nazwa salonu, a poniżej niezbędne dane teleadresowe. Białe ikony informacyjne doskonale komponują się z beżem i czernią.

ZMYSŁOWE USTA

Dzięki połączeniu czerwieni i bieli, wizytówka została podzielona na dwie części. Na dole, na białym tle czarną czcionką zostały wypisane niezbędne dane kontaktowe. Dla ich wyliczenia posłużyła czerwona kreska z geometrycznymi kształtami. Powyżej na czerwonym tle obok nazwy salonu znalazła się grafika zmysłowych ust. Ilustracja została powtórzona, tym razem w czerwonym kolorze, na odwrocie wizytówki wraz z nazwą firmy.

WESOŁA TWARZ

Na czarnym tle znalazła się zabawna ilustracja twarzy z uśmiechem i wąsem. Poniżej jasną czcionką zapisana została nazwa zakładu. Na dole, na szarym tle zostały wypisane takie dane: jak adres salonu, numery telefonu, strona internetowa oraz email. Na odwrocie wizytówki znalazła się powtórzona, zabawna grafika.

NOŻYCZKI I GRZEBIEŃ

Masz zakład fryzjerski? Sprzedajesz akcesoria fryzjerskie? Ta wizytówka jest dla ciebie. Jej tematem przewodnim jest grafika pomarańczowego grzebienia skrzyżowanego z niebieskimi nożyczkami. Obok, niebieską czcionką zapisano nazwę przedsiębiorstwa. Poniżej na szarym tle, również niebieską czcionką zapisane zostały niezbędne dane teleadresowe.

NOŻYCZKI NA ZIELONYM TLE

Dzięki połączeniu bieli, czarnego oraz zielonego koloru, twoja wizytówka będzie widoczna z daleka. Z przodu na białym tle znalazły się wypisane najważniejsze dane teleadresowe, które umiejscowione są na zielonych prostokątach. Powyżej znajduje się branżowe logo nożyczek oraz nazwa zakładu. Na odwrocie, na zielonym tle, znalazła się powtórzona grafika oraz nazwa firmy.

CZARNE NOŻYCZKI

Dzięki zastosowaniu dwóch różnych kolorów tła, wizytówka została optycznie podzielona na dwie części. Z lewej strony, na biały tle, czarną czcionką zostały zapisane niezbędne dane teleadresowe. Obok, na żółtym tle, znajduje się logo, na które składają się czarne nożyczki w ciekawej, okrągłej ramce. Na odwrocie, logo została powtórzone wraz z nazwą firmy.

KRZACZASTE WĄSY

Wizytówka została oblana ciemnoszarym tłem, dzięki czemu od razu rzuca się w oczy. Na jaśniejszych paskach zostały wypisane dane: numery telefonów oraz adresy mailowe i strona internetowa. Powyżej, białą czcionką została zapisana nazwa firmy oraz jej adres stacjonarny. U góry znajduje się ciekawa grafika krzaczastych wąsów, z przystawionymi nożyczkami.

MODNE ELEMENTY FRYZJERSKIE

Na dwukolorowym tle znalazło się bardzo modne, fryzjerskie logo. Znajdują się na nim elementy kojarzone z prawdziwym, amerykańskim Barber shopem, czyli nożyczki, brzytwa, grzebień i wąsy. Poniżej, czarną czcionka zostały wypisane najważniejsze dane, takie jak: nazwa salonu, adres stacjonarny, mailowy, strona internetowa i numery telefonów.

GRAFIKA FRYZJERSKA

Niebiesko błękitne tło i ułożona w centralnej części projektu grafika głowy z pewnością nasunie skojarzenia związane z fryzjerstwem. Z tego salony klienci z pewnością będą wychodzić zadowoleni. Może ona również zastąpić Ci brakujące logo twojego salonu. Z przodu wizytówki w ciekawy i nie banalny sposób wypiszesz wszystkie dane teleadresowe.

ROZWIANE WŁOSY

Cała wizytówka została oblana zielonym tłem. Białą czcionką została zapisana nazwa firmy, oraz niezbędne dane teleinformacyjne. Na przodzie wizytówki znajduje się delikatny cień kobiety z rozwianymi włosami. Na odwrocie wizytówki została powtórzona, tym razem bardziej wyraźnie, grafika kobiety. Wszystko składa się w idealną całość.

DWA KOLORY NOŻYCZEK

Przód wizytówki został podzielony na dwie części. Na białym tle zostały wypisane, pomarańczową czcionką, niezbędne dane teleinformacyjne. Powyżej, na szarym tle znajduje się niebieska nazwa firmy, a obok znajduje się pomarańczowa grafika nożyczek. Na odwrocie, na szarym tle została umieszczona biała grafika nożyczek.

Pokaż: