Plakaty Jednostronne - Budownictwo - Firma budowlana

Plakat, który reklamuje firmę budowlaną musi aż kipieć profesjonalizmem, aby klient powierzył wam odpowiedzialną pracę. Grafiki z naszej oferty spełniają to kryterium.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Wiesz, że twoja firma jest solidna. Masz nowoczesne maszyny i fachowych pracowników, a także odpowiednią wiedzę i doświadczenie oraz niejedną realizację budowlaną za sobą. To doskonale, ale żeby zyskać nowych klientów, musisz się wypromować, bo jeszcze rynek o tym wszystkim nie wie. Najlepiej postaw na różne formy reklamy, w tym także na plakaty, które umieścisz w najbliższej okolicy. Nie musisz się zastanawiać, jak go stworzyć, bo zrobiliśmy to za ciebie. Ty tylko wybierz jedną z proponowanych przez nas grafik.
Czytaj więcej
Pokaż:

PROSTA, ALE WYJĄTKOWA REKLAMA

Szukasz alternatywnego pomysłu na reklamowanie swoich usług w najbliższej okolicy, ale także w miejscach odleglejszych, gdzie tworzą się nowe, intratne możliwości? Jeśli ulotka to za mało, a większe formy reklamowe nie wchodzą w grę, mamy dla ciebie odpowiednią propozycję. Plakat z ciekawym ujęciem fachowca przy pracy na tle pogodnego nieba to reklama, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Jednocześnie to także reklama, na której możesz podać dane, a dodatkowo także opisać zakres usług czy wasze firmowe atuty.

PROSTA I EFEKTOWNA PROMOCJA

Mocne kolory na grafice, sugestywne detale i całkiem pokaźne pole tekstowe, na którym z powodzeniem zmieszczą się dane kontaktowe oraz garść ważnych informacji o twoich usługach. Taka jest nasza propozycja plakatu dla firmy remontowej. Reklama przykuwa uwagę i mocno zapada w pamięć, a także buduje w głowie konsumenta pozytywne skojarzenia. Jeśli wyposażysz plakat w chwytliwe treści budujące profesjonalny wizerunek twojej firmy to będzie to reklama, która z pewnością powiększy grono twoich klientów.

PROSTOTA W PRZEKAZYWANIU WAŻNYCH INFORMACJI

Dla tych, którzy cenią sobie w reklamie modny minimalizm, mamy propozycję plakatu z grafiką pasującą do branży budowlanej, deweloperskiej oraz dla agencji nieruchomości. Na białym tle umieściliśmy bardzo prostą, techniczną grafikę z przewagą czerwieni. Nawiązują do niej jedynie linie wskazujące wersy danych kontaktowych. Po środku znajduje się miejsce na krótki opis tego, co twoja firma oferuje klientom. Niby wygląda minimalistycznie, niby niewiele, a jednak jest tu wszystko, co konieczne w reklamie.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: