Plakaty Jednostronne - Budownictwo - Firma budowlana

Plakat, który reklamuje firmę budowlaną musi aż kipieć profesjonalizmem, aby klient powierzył wam odpowiedzialną pracę. Grafiki z naszej oferty spełniają to kryterium.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Wiesz, że twoja firma jest solidna. Masz nowoczesne maszyny i fachowych pracowników, a także odpowiednią wiedzę i doświadczenie oraz niejedną realizację budowlaną za sobą. To doskonale, ale żeby zyskać nowych klientów, musisz się wypromować, bo jeszcze rynek o tym wszystkim nie wie. Najlepiej postaw na różne formy reklamy, w tym także na plakaty, które umieścisz w najbliższej okolicy. Nie musisz się zastanawiać, jak go stworzyć, bo zrobiliśmy to za ciebie. Ty tylko wybierz jedną z proponowanych przez nas grafik.
Czytaj więcej
Pokaż:

WYEKSPONUJ SWOJE LOGO

Na plakacie można bardziej zaszaleć niż na niewielkiej ulotce. To większy format, który nie kosztuje wiele, a trafia do większej grupy osób. Musi tylko zawisnąć w ruchliwym, mocno uczęszczanym miejscu i dobrze wyglądać. O to pierwsze musisz zadbać sam, a o estetyce plakatu już pomyśleliśmy. Brązowe tło o przyjemnym klimacie i ciekawy motyw dekoracyjny z udziałem nietypowo ułożonych narzędzi i żółtego koloru. To będzie odpowiadało za przyciąganie uwagi odbiorców. Wyeksponuj na plakacie swoje logo lub nazwę sporych rozmiarów, a w efekcie rozdzwonią się telefony.

KOLOR NADZIEI PRZED BUDOWĄ?

Poszukujesz grafiki reklamowej na plakat, którym będziesz promować w okolicy swoje usługi? Mamy dla ciebie ciekawą propozycję, która wpada w oko i skutecznie buduje pozytywny wizerunek firmy. Ten pierwszy efekt osiągniesz dzięki detalom graficznym, gdzie główną rolę gra żółty kask, który przyciąga uwagę. Natomiast drugi efekt zapewni ci niebieskie tło. Niebieski popularnie zwany jest kolorem nadziei, ale także jest to barwa, która zdecydowanie aktywuje u nas miłe odczucia i sprawi, że potencjalni klienci łatwiej ci zaufają.

PROSTA, ALE WYJĄTKOWA REKLAMA

Szukasz alternatywnego pomysłu na reklamowanie swoich usług w najbliższej okolicy, ale także w miejscach odleglejszych, gdzie tworzą się nowe, intratne możliwości? Jeśli ulotka to za mało, a większe formy reklamowe nie wchodzą w grę, mamy dla ciebie odpowiednią propozycję. Plakat z ciekawym ujęciem fachowca przy pracy na tle pogodnego nieba to reklama, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Jednocześnie to także reklama, na której możesz podać dane, a dodatkowo także opisać zakres usług czy wasze firmowe atuty.

PROSTA I EFEKTOWNA PROMOCJA

Mocne kolory na grafice, sugestywne detale i całkiem pokaźne pole tekstowe, na którym z powodzeniem zmieszczą się dane kontaktowe oraz garść ważnych informacji o twoich usługach. Taka jest nasza propozycja plakatu dla firmy remontowej. Reklama przykuwa uwagę i mocno zapada w pamięć, a także buduje w głowie konsumenta pozytywne skojarzenia. Jeśli wyposażysz plakat w chwytliwe treści budujące profesjonalny wizerunek twojej firmy to będzie to reklama, która z pewnością powiększy grono twoich klientów.

PROSTOTA W PRZEKAZYWANIU WAŻNYCH INFORMACJI

Dla tych, którzy cenią sobie w reklamie modny minimalizm, mamy propozycję plakatu z grafiką pasującą do branży budowlanej, deweloperskiej oraz dla agencji nieruchomości. Na białym tle umieściliśmy bardzo prostą, techniczną grafikę z przewagą czerwieni. Nawiązują do niej jedynie linie wskazujące wersy danych kontaktowych. Po środku znajduje się miejsce na krótki opis tego, co twoja firma oferuje klientom. Niby wygląda minimalistycznie, niby niewiele, a jednak jest tu wszystko, co konieczne w reklamie.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: