Plakaty Jednostronne - Prawo - Kancelaria adwokacka

Plakat reklamujący usługi kancelarii adwokackiej powieszony w odpowiednim miejscu ma dużą siłę przebicia i zawsze przysparza nowych klientów.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Wy podchodzicie do swoich klientów z należytą starannością i obsługujecie ich sprawy kompleksowo. My działamy podobnie, również staramy się dostarczyć wam wszystkie materiały, które stworzą całą kampanię i pozwolą wam na zdobycie większej części rynku. Jednym z ważnych elementów jest efektowny plakat, a wybór specjalnych grafik znajdziecie właśnie w tej kategorii. Jeśli chcecie stworzyć spójną oprawę graficzną swoich usług, wystarczy skontaktować się z nami i zamówić wizytówki, ulotki i banery w tym samym wzorze.
Czytaj więcej
Pokaż:

WYKORZYSTAJ TEN MODNY STYL

Ciekawe, jakie narzędzia wykorzystujecie do promowania swoich działań w najbliższej okolicy, skąd głównie pochodzą wasi potencjalni klienci. Chcemy wam uświadomić, że istnieją takie możliwości, na sfinansowanie których nie trzeba rujnować firmowego portfela, a przynoszą naprawdę spektakularne efekty. Jednym z nich jest plakat z naszą grafiką, który może zawisnąć na drzwiach kancelarii, w holu budynku współdzielonego z innymi firmami albo w miejscu na ogłoszenia. Zawsze będzie się wyróżniał, modnie reprezentował kancelarię i budował markę.

PRAWNIK, KTÓRY ZNA SIĘ NA MODZIE

Od adwokata czy radcy prawnego oczekuje się wielu konkretnych cech, ale chyba nikomu nie przychodzi do głowy, że powinien się znać na modzie. Tymczasem, może nie całkiem wprost, ale jednak prawnik, który jest ubrany stylowo, gustownie i również modnie, budzi zdecydowanie większe zaufanie. Dlatego też naszym zdaniem reklama, która będzie cię reprezentować także powinna współgrać z najnowszymi trendami. Nasza grafika na plakat została więc stworzona w zgodzie z nimi, co daje pewność, że pozytywnie wpłynie na wizerunek twojej kancelarii.

DESIGN DLA KAŻDEGO ADWOKATA

Biało – zielony plakat o surowym wyglądzie, z minimalistyczną i symboliczną grafiką, który nie przyciąga i nie kusi, a zwyczajnie informuje. Taką reklamę powinna mieć każda kancelaria prawna lub inna firma związana z wymiarem sprawiedliwości. Najważniejsza jest tu nazwa kancelarii bądź imię i nazwisko samego prawnika. To zwykle marka sama w sobie, więc wystarczy dodać dane kontaktowe i ewentualnie hasłowy zakres usług. Ten wariant graficzny pełni rolę eleganckiego tła plakatu i budzi pozytywne wrażenie.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: