Plakaty Jednostronne - Prawo - Kancelaria adwokacka

Plakat reklamujący usługi kancelarii adwokackiej powieszony w odpowiednim miejscu ma dużą siłę przebicia i zawsze przysparza nowych klientów.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Wy podchodzicie do swoich klientów z należytą starannością i obsługujecie ich sprawy kompleksowo. My działamy podobnie, również staramy się dostarczyć wam wszystkie materiały, które stworzą całą kampanię i pozwolą wam na zdobycie większej części rynku. Jednym z ważnych elementów jest efektowny plakat, a wybór specjalnych grafik znajdziecie właśnie w tej kategorii. Jeśli chcecie stworzyć spójną oprawę graficzną swoich usług, wystarczy skontaktować się z nami i zamówić wizytówki, ulotki i banery w tym samym wzorze.
Czytaj więcej
Pokaż:

DESIGN DLA KAŻDEGO ADWOKATA

Biało – zielony plakat o surowym wyglądzie, z minimalistyczną i symboliczną grafiką, który nie przyciąga i nie kusi, a zwyczajnie informuje. Taką reklamę powinna mieć każda kancelaria prawna lub inna firma związana z wymiarem sprawiedliwości. Najważniejsza jest tu nazwa kancelarii bądź imię i nazwisko samego prawnika. To zwykle marka sama w sobie, więc wystarczy dodać dane kontaktowe i ewentualnie hasłowy zakres usług. Ten wariant graficzny pełni rolę eleganckiego tła plakatu i budzi pozytywne wrażenie.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: