Plakaty Jednostronne - Telekomunikacja i Internet - Grafik komputerowy

Grafik komputerowy też potrzebuje porządnej reklamy w terenie, ale zwykle jej nie ma bo brakuje mu czasu na jej stworzenie. Dlatego plakatu reklamowego musi szukać u nas.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Szewc bez butów chodzi, niby wyświechtane powiedzenie, ale nadal bardzo autentyczne. Jesteś grafikiem komputerowym, więc z powodzeniem mógłbyś sobie sam zaprojektować plakat reklamowy, ale nie masz czasu, bo zlecenie goni zlecenie. Z przyjemnością wyręczyliśmy cię z tego i opracowaliśmy naprawdę interesujące grafiki. A jeśli żadna ci nie odpowiada, usiądź do komputera, stwórz projekt i prześlij do nas. My zadbamy, żeby został wydrukowany w doskonałej rozdzielczości, bo wysoka jakość materiałów reklamowych jest bardzo ważna.
Czytaj więcej
Pokaż:

DETAL, KTÓRY PRZYKUWA WZROK

Żebyście mieli szanse dotrzeć do potencjalnego klienta z informacją i dać się poznać na rynku danych usług albo handlu, konieczna jest najpierw reklama, która skupia uwagę. Dopiero jeśli konsument zawiesi wzrok na czymś interesującym, macie szansę na to, że przeczyta wasze informacje. Nasza grafika eksponuje na ciemnym tle kolorowe kreski o różnych długościach. Tylko tyle i aż tyle, bo ten barwny, wesoły detal skupia uwagę i wywołuje same pozytywne reakcje. To na początek, a potem widz natrafia na dobrze i czytelnie podane informacje.

PROSTOTA, KTÓRA PRZYCIĄGA

Przeważnie trzeba konsumenta mocno zainteresować, przyciągnąć albo rozbawić, żeby zapamiętał reklamę, ale czasami jest to zupełnie niepotrzebne. Wszystko zależy od branży, którą dana reklama ma promować. My przygotowaliśmy tym razem grafikę odpowiednią dla konkretnych, technicznych firm, których mocą jest wiedza fachowa, i które nie muszą stroszyć piórek do klienta. Ten kontrast czerni i bieli, urozmaicony jedynie trzema małymi kwadratami w innych barwach zupełnie wystarczy. Prosto, estetycznie plus czytelne informacje i gustowny minimalizm.

ELEMENT ZASKOCZENIA

Element zaskoczenia w reklamie jest ważny, bo to on właśnie sprawia, że widz zatrzymuje się na chwilę. Jeśli coś przykuje jego uwagę i zatrzyma go na chwilę, to już jest pierwszy sukces. Potem powinno nastąpić zainteresowanie produktem lub usługą. Z tym plakatem gwarantujemy wam dobre efekty w tym pierwszym etapie. Nasz czarny plakat z artystyczną mozaiką przykuwa wzrok i wyróżnia się w tłumie innych reklam. W zasadzie ułatwiamy ci także drugi etap, bo plakat oferuje dużą ilość miejsca na kluczowe informacje.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: