Plakaty - Usługi domowe - Handmade

Rzeczy, które nie pochodzą z masowej produkcji tylko zostały wykonane ręcznie i w małych nakładach są obecnie coraz bardziej poszukiwane. Coraz bardziej doceniamy serce i duszę wytwórcy, włożone w stworzenie konkretnego przedmiotu. Jeśli tworzysz takie cudeńka, koniecznie musisz o tym poinformować zarówno miejscowych, jak i turystów, którzy zawitają do twojej okolicy. Może spróbujesz zamówić u nas plakaty reklamowe i powiesić je w pobliżu twojego warsztatu, salonu czy galerii?
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Proponujemy ci ciekawe grafiki, które będą wskazywały tematykę twoich działań, ale jednocześnie budziły zaciekawienie i chęć zapoznania się z twoimi produktami. To nie jest zwykły marketing, wiemy przecież, że wyrobem handmade zajmują się przeważnie artystyczne dusze i reklama również powinna ten charakter pokazywać. Możesz także przesłać do nas swój plik, np. ze zdjęciem swoich prac i po prostu zlecić wydruk. Najważniejsze jednak, aby twoje plakaty zawisły w ruchliwych miejscach, gdzieś przy głównych drogach, deptakach czy atrakcjach.
Czytaj więcej
Pokaż:

ZACHWYCAJĄCA ESTETYKA

Tworzysz piękne makramy, serwety, kwietniki i inne cuda ze sznurka lub włóczki? Z pewnością wiele osób chciałoby kupić takie cudeńka albo zamówić coś na prezent. Musisz koniecznie wyjść do ludzi z tą informacją, a wtedy na pewno znajdą ciebie i twoje wyroby. Można zacząć od rozdawania ulotek, ale my radzimy wzmocnić przekaz reklamowy za pomocą takiego plakatu. Z miejsca sugeruje tematykę, a przy okazji budzi pozytywne skojarzenia za sprawą przytulnej kolorystyki. W twoim fachu estetyka gra wiodącą rolę, więc zadbaliśmy o nią na plakacie reklamowym. Z nim na pewno zyskasz popularność i coraz większą klientelę.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: