Roll-up - Budownictwo - Remont i wykończenia

Roll-up najlepszą formą reklamy dla firmy remontowo-wykończeniowej. Nowocześnie, profesjonalnie, niedrogo i efektywnie! Najwyższa jakość, zamów!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
W branży remontowo-wykończeniowej w naszym kraju konkurencja jest spora, warto byłoby zatem czymś pozytywnym się wyróżnić i tym samym przyciągnąć do siebie klientów. Na szczęście jednak mamy na to znakomity sposób: nowoczesne i profesjonalne roll-upy okazują się być najlepszym nośnikiem reklamy w tej branży. Znakomicie sprawdzą się na targach i nie tylko, sprawdzą, że dana oferta zostanie zauważona, a zatem i obroty staną się z pewnością większe. Każdy z nich jest inny, ale i zarazem każdy wyjątkowy. Projektantom owych wyjątkowych nośników reklam udało się w pełni zadbać o to, by były one idealnym połączeniem walorów natury estetycznej oraz praktycznej.

Ich montaż oraz demontaż nikomu nie powinny sprawić najmniejszych nawet problemów, każdy poradzi sobie z tym w kilka chwil. Roll-upy są zaskakująco lekkie (można je więc z powodzeniem przenosić z miejsca na miejsce) i zarazem trwałe, solidne i wytrzymałe, posłużą zatem przez długi czas. Każda firma z branży remontowo-wykończeniowej powinna już dziś pomyśleć o tym innowacyjnym i efektywnym rozwiązaniu!
Czytaj więcej
Pokaż:

JAK REKLAMA TO Z ROZMACHEM

Reklama mobilna jaką jest rollup daje szerokie możliwości w zakresie promowania swoich usług. Może z powodzeniem stać w siedzibie firmy, może mieć funkcję drogowskazu jeśli trzeba was szukać w budynku, gdzie jest dużo firm, ale może też dumnie reprezentować markę podczas prezentacji u klienta, targów branżowych i innych spotkań. Dlatego zadbaliśmy, aby twój rollup był ciekawy, chwytliwy, ale przede wszystkim bardzo reprezentacyjny. Narzędzia poukładane w specjalnym porządku, które mają żółte detale będą ściągać wzrok konsumentów z daleka. A dobór kolorów i porządek panujący na rollupie doceni każdy esteta.

POKAŻ WSZYSTKIM JAK PRACUJESZ

Jeśli twoja firma to nie tylko strefa robocza i masz choćby niewielkie biuro, zadbaj, aby pojawiła się w nim reklama twojej marki. Proponujemy rollup, który jest mobilny, szybko się go składa i rozkłada oraz nie zajmuje wiele miejsca. Może stać w biurze albo przed wejściem, a dodatkowo możesz go zabrać np. na targi branżowe jeśli będziesz tam organizować stoisko. Tyle o formie, a teraz grafika. Widoczna z daleka, miła dla oka, bardzo sugestywna i łatwo zapada w pamięć. Taki rollup to 100% skuteczności marketingowej.

DUŻO MIEJSCA NA INFORMACJE

Reklama mobilna musi w sugestywny sposób przemawiać do konsumentów i przykuwać ich uwagę. Można ten efekt osiągnąć za pomocą wyrazistych barw albo przykuwających wzrok detali, ale tym razem postawiliśmy na nieco inną metodę. Sama grafika jest dość skromna i delikatna, ale oferuje bardzo duże pole tekstowe. Dzięki temu można tu dobrze wyeksponować nazwę lub logo firmy dużych rozmiarów, a tym samym ułatwić konsumentom zapamiętanie tego ważnego szczegółu. Rollup wskazuje też jasno czym zajmuje się twoja firma, więc i ta informacja zostanie przekazana.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: