Roll-up - Budownictwo - Architektura

Roll-upy świetnym rozwiązaniem dla architektów! Nowoczesna forma promocji w przystępnej cenie, najwyższa jakość wykonania, duży wybór modeli! Zamów!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
W branży architektonicznej w naszym kraju wiele się dzieje. By zatem skutecznie się wypromować, warto byłoby zadbać o to, by w pozytywny sposób wyróżnić się na tle konkurencji. Idealnie sprawdzi się tutaj profesjonalny roll-up, dzięki któremu przedstawienie potencjalnym klientom oferty okaże się niezwykle proste. Każdy z modeli wykonano z wielką dbałością o detale, dzięki czemu wyróżnia się zarówno zaletami natury praktycznej, jak i estetycznej.

Jest lekki, można zatem z powodzeniem przenosić go z miejsca na miejsce, prócz tego cechuje go ponadprzeciętna trwałość i wytrzymałość, posłuży zatem z pewnością przez długi czas. Idealnie sprawdzi się podczas targów branżowych oraz konferencji, dzięki niemu bowiem na pewno zainteresowanie ofertą wzrośnie. Oto jest sposób na profesjonalną reklamę na miarę dwudziestego pierwszego wieku – znakomitą dla architektów i nie tylko! Warto zamówić już dziś i wypromować swoją firmę!
Czytaj więcej
Pokaż:

REKLAMA, KTÓRA BUDZI RESPEKT

Nieważne, czy taki rollup stanie w twojej pracowni albo przed wejściem, czy też pojawi się na prezentacji projektu u klienta, evencie albo targach branżowych. Wszędzie będzie budzić respekt i budować profesjonalny wizerunek twojej pracowni. Na czarnym tle ładnie prezentuje się sugestywny detal sugerujący branżę, który jednocześnie nie zakłóca całej powierzchni reklamy i pozwala na dobrą ekspozycję logo i nazwę pracowni lub twoje nazwisko. Pozostaje także sporo miejsca na dane kontaktowe i inne informacje.

MOC ZIELENI

Zieleń to barwa wyjątkowa, dlatego właśnie na nią postawiono podczas tworzenia owego nowoczesnego roll-upu. Ten nośnik reklamy wprost idealnie sprawdzi się w przypadku branży budownictwa oraz architektury. W pełni zadbano o szczegóły, by był to egzemplarz łączący w sobie walory natury estetycznej oraz praktycznej. Niska cena przy jednoczesnej najwyższej jakości wykonania to znakomite połączenie. Projektanci sprawili, że roll-up można z łatwością zmontować i zdemontować, jest bardzo lekki, zatem jego przenoszenie nikomu nie sprawi problemów. Nie da się przejść obok niego obojętnie, oto reklama XXI wieku!

ENERGIA MINIMALIZMU

Mawia się, że minimalizm jest dziś w modzie. W pełni zgadzamy się z tym stwierdzeniem, prezentując innowacyjny model roll-upu, który sprawdzi się podczas targów branży architektonicznej czy budowlanej. Na jasnym tle świetnie widoczne są wszelkie dane kontaktowe i niezbędne informacje. Pojawia się także, dla urozmaicenia, niewielka ilość turkusowej barwy. Egzemplarz można z łatwością zmontować i zdemontować, z jego przenoszeniem nikt nie powinien mieć problemu, jest bowiem bardzo lekki. Znakomicie przysłuży się wypromowaniu oferty, zwiększając tym samym zainteresowanie nią i obroty firmy!

INTENSYWNOŚĆ KOLORU

Oto model, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie podczas branżowych targów czy konferencji, jesteśmy o tym przekonani! Zwracają na siebie uwagę już same jego barwy, połączenie koloru bordowego i bieli prezentuje się bardzo ciekawie. Roll-up wykonano z wielką dbałością o szczegóły, dzięki czemu nie pozostanie niezauważonym. Ten mobilny nośnik reklamowy to bardzo skuteczny sposób na to, by możliwie jak najbardziej liczne grono potencjalnych klientów zapoznało się z ofertą. Zadbano także o łatwość jego montażu i demontażu. Oto skuteczna forma reklamy na miarę XXI wieku!

GEOMETRYCZNY IDEAŁ

Osoby prowadzące firmy architektoniczne wiedzą doskonale o tym, jak ważna jest w dzisiejszych czasach profesjonalna reklama. Dlatego właśnie stworzono ów wyjątkowy roll-up, dzięki którym wypromowanie konkretnego przedsiębiorstwa jest rzeczą niezmiernie prostą. Podczas konferencji czy targów branżowych sprawdzi się on rewelacyjnie, zachęcając potencjalnych klientów do zapoznania się z ofertą. Zastosowano bardzo oryginalny dobór barw, dzięki któremu ten nośnik reklamy prezentuje się bardzo intrygująco. Łatwość jego montażu i demontażu to także istotne zalety. Można z powodzeniem przenosić go z miejsca na miejsce, jest bowiem zaskakująco lekki!

W BŁĘKITACH, W ŻÓŁCIACH…

Firmy z branży budowlanej oraz architekci muszą w dzisiejszych czasach bać o skuteczną reklamę, bowiem konkurencja jest naprawdę duża. Na szczęście mają oni do dyspozycji ten innowacyjny roll-up, który zwraca na siebie uwagę już samym doborem barw. Pojawia się także charakterystyczny dla branży budowlanej kask. Połączenie błękitu z kolorem żółtym dało znakomite efekty wizualne. Ten nośnik reklamy można z powodzeniem przenosić, jest on bowiem lekki. Charakteryzuje go także solidność i trwałość, zatem będzie w stanie posłużyć przez długi czas. Łatwość montażu i demontażu to także jego istotne zalety!

NIEZWYKŁOŚĆ FORMY

Z wielką dumą przedstawiamy model, który wprost idealnie sprawdzi się w przypadku osób zarządzających firmami budowlanymi oraz architektów. Zastosowano niezwykle intrygujący nadruk w górnej części roll-upu, dzięki czemu zwraca on na siebie uwagę – a o to właśnie w branży reklamowej chodzi. Przyda się z pewnością podczas branżowych targów czy konferencji, dbając o to, by jak najwięcej osób zainteresowało się daną ofertą. Ciekawy dobór kolorów, niezwykła łatwość montażu i demontażu, a prócz tego świetna widoczność danych kontaktowych i innych niezbędnych informacji – oto kolejne zalety tego rozwiązania. Roll-up jest zarazem trwały i lekki. Oto nośnik reklamy na miarę XXI wieku!
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: