Roll-up - Budownictwo - Elektryk

Roll-up sposobem na wypromowanie firmy z branży elektrycznej! Nowoczesność, profesjonalizm, niskie ceny, najwyższa jakość wykonania! Zamów już teraz!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Każdy elektryk wie doskonale o tym, iż w dzisiejszych czasach same jego umiejętności nie wystarczą, musi on zadbać także o profesjonalne wypromowanie swojej oferty. Okazuje się, że idealnym rozwiązaniem będzie tutaj zamówienie nowoczesnego roll-upu. Będzie on świetnie sprawdzał się podczas branżowych targów i nie tylko. Dzięki niemu działalność zostanie w innowacyjny sposób wypromowana, przynosząc elektrykowi nowych klientów i tym samym zapewniając mu zwiększenie dochodów.

Każdy z modeli powstał na skutek połączenia walorów natury praktycznej oraz estetycznej, zadbano o każdy detal, by stał się on modną formą reklamy – idealną w dwudziestym pierwszym wieku. Montaż oraz demontaż to sprawa niezwykle prosta i każdy sobie z nią poradzi w kilka chwil. Roll-upy są nie tylko zaskakująco lekkie, ale i jednocześnie trwałe, solidne i wytrzymałe, posłużą zatem przez długi czas, pozostając w znakomitym stanie. Warto wypromować swoją firmę w ten właśnie sposób!
Czytaj więcej
Pokaż:

NIECH ENERGIA BĘDZIE Z WAMI

Zawód elektryka, choć oczywiście wymaga sporej wiedzy i umiejętności, to jednak porusza się w dość prostej estetyce i symbolice. Dla tworzenia grafik reklamowych to dość wygodna sytuacja, bo można wykorzystać znaki, które są powszechnie znane i przywołują natychmiastowe, prawidłowe skojarzenie. Tym razem wykorzystaliśmy żółtą błyskawicę, białe tło i duże pole tekstowe na wygodne i czytelne podanie danych kontaktowych. Taki rollup z powodzeniem możesz wystawić w siedzibie firmy albo na targach branżowych i mieć pewność, że energia przyciągająca klientów wypełni przestrzeń.

PROSTY PRZEKAZ, JASNA REKLAMA

Naszym szablonem graficznym dla firmy oferującej szeroko pojęte usługi elektryczne, chcemy udowodnić, że można reklamować się w sposób bardzo oszczędny, a mimo to efektowny i efektywny. Białe tło na plakacie to element, który zwraca na reklamę uwagę jako jasna plama w polu widzenia i sprawia, że wiele osób podchodzi bliżej. Wtedy napotykają na bardzo czytelny symbol graficzny i decydują, czy tego typu usługi są im potrzebne. Robią zdjęcia, spisują dane kontaktowe i pamiętają o nich, kiedy zdarzy się np. jakaś elektryczna awaria.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: