Roll-up - Zdrowie i uroda - Wizaż

Usługi wizażu cieszą się coraz większą popularnością i coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z zabiegów makijażu. Dla sprawnego pozyskiwania nowych klientów należy jednak podjąć się odpowiednich działań marketingowych. Skuteczna reklama pozwoli na łatwe docieranie do odbiorców. Oferowane przez nas roll-upy są przykładem narzędzi reklamy stacjonarnej, które mogą świetnie wpasować się w potrzeby.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Każdy roll-up z naszej oferty jest wykonany z najlepszej jakości materiałów. Dbamy o szczegółowość wszystkich detali, a nasze banery reklamowe to swego rodzaju wizytówka prowadzonego przedsiębiorstwa. Znajdziesz u nas materiały reklamowe skierowane do firm oferujących usługi wizażu. W atrakcyjnej cenie kupisz baner, który wykorzystasz na różnego rodzaju targach czy ustawisz przed własnym gabinetem. Wypromujesz swój biznes wśród klientów i zachęcisz do skorzystania z oferowanych usług. Serdecznie zapraszamy tym samym do wybrania naszej oferty i zapoznania się z szeroką ofertą roll-upów.
Czytaj więcej
Pokaż:

SKUTECZNA REKLAMA Z ROZMACHEM

Pracując w tej branży musisz mocno dbać o wizerunek, a składa się na niego zarówno wygląd salonu, pracowników i twój, jak i materiały reklamowe, którymi się posługujesz. Szczególnej uwagi wymaga reklama, którą będziesz się posługiwać na targach branżowych, przeróżnych eventach albo na negocjacjach dotyczących np. większego lub cyklicznego zlecenia. Wypróbuj więc rollup z tą ciekawą grafiką, a szybko przekonasz się, że to skuteczne narzędzie promocyjne. Ma atrakcyjny wygląd, przykuwa uwagę i dowodzi twojego profesjonalizmu w każdym calu. Z nim zbudujesz solidny wizerunek i wypracujesz dobre miejsce w swojej branży.

MINIMALIZM W WIZAŻU

Szukając grafiki reklamowej dla swojego salonu wizażu warto czasami zmienić myślenie i postawić na zupełnie niestandardową opcję. W naszej propozycji nie ma wizerunku modelki, nie ma też orchidei ani paletek z cieniami i pędzelków. Są za to nowoczesne, minimalistyczne kształty, wyrazisty symbol ust i uporządkowana kolorystyka. Taki rollup będzie jednocześnie skuteczną reklamą i dowodem na to, że znasz się na modzie i śledzisz najnowsze trendy. Ma to ogromne znaczenie w dziedzinie wizażu i z pewnością doskonale wpływa na wizerunek salonu.

KROPLA ZA KROPLĄ

Taki biały rollup to narzędzie reklamowe, które będzie widoczne zawsze i to z daleka. Biel przykuwa wzrok szybciej niż jakakolwiek inna barwa. Teraz tylko wystarczy ten atut umiejętnie wykorzystać i ozdobić rollup wymowną, efektowną i chwytliwą grafiką. My postanowiliśmy postawić na bardzo oszczędną, ale wyrazistą ilość detali graficznych. To lakier do paznokci w nasyconym różu, w buteleczce i w postaci kropelek wykonanych pędzelkiem. Rollup prezentuje się lekko, energetycznie, a jednocześnie bardzo efektownie, sugestywnie i zachęcająco.

REKLAMA DLA PROFESJONALISTKI

Nie wiemy jak wykorzystasz swój rollup, czy będzie stał w firmie czy też podróżował z tobą jako reklama mobilna. Wiemy jednak, że w każdej z tych sytuacji musi się zaprezentować perfekcyjnie i bardzo efektownie. Mamy dla ciebie grafikę, która spełnia ten warunek. Przykuwa uwagę kolorystyką i harmonią połączenia tych barw, a dodatkowo od razu wskazuje charakter usług, który proponujesz swoim potencjalnym klientkom. Na dużym polu tekstowym dobrze wyeksponujesz nazwę firmy i wszystkie ważne informacje.

PO PROSTU CZYSTE PIĘKNO

W swojej ofercie prezentujemy różne formy wydruków reklamowych, od maleńkich wizytówek po sporych rozmiarów banery. Ale mamy także dla was formę reklamy, która jest bardzo lubiana, bo można ją wykorzystać w sposób mobilny. Rollup, bo o nim mowa, może stać przed wejściem do salonu albo w recepcji, ale kiedy zbliżają się targi branżowe, może stać się reklamą strategiczną. Zadbaliśmy o to, żeby twój rollup przyciągał uwagę potencjalnych klientek oraz kontrahentów handlowych. Odpowiada za to chwytliwy blask w stylu glamour i oszczędna, bardzo nowoczesna i sugestywna grafika.

PONADCZASOWA I SKUTECZNA BIEL

Biel jest doskonałym tłem reklamowym. Oczywiście nie zawsze się sprawdzi, są bowiem rodzaje działalności, które kojarzą się bezpośrednio w pewnymi barwami. Jednak szeroko pojęta branża beauty, jest automatycznie łączona z bielą. Kolor biały to wręcz sterylny poziom higieny, to pedantyzm działania, a przede wszystkim skojarzenie z zawodami około medycznymi. Skoro więc klientki mają poddawać poszczególne części ciała zabiegom pielęgnacyjny to biel jest najlepszym tłem dla twojego rollupu reklamowego.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: