Roll-up - Zdrowie i uroda - Stylista

Usługi stylistów mogą budzić bardzo duże zainteresowanie pod warunkiem wybrania odpowiednich narzędzi reklamowych. Skuteczna reklama przedsiębiorstwa działającego w tym sektorze to gwarancja znakomitych rezultatów i pewność, że pozyskiwanie klientów nie będzie problemem. Wykorzystując takie narzędzia promocyjne jak roll-upy można zagwarantować sobie skuteczną promocję. Zapoznaj się z dostępnymi u nas produktami.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Roll-up do tej pory kojarzony był przede wszystkim z wystawami na wszelkiego rodzaju targach. Obecnie jednak ta forma promocji zdobywa coraz większe uznanie, a same banery pojawiają się również przed gabinetami. Banery reklamowe swoją popularność zawdzięczają w głównej mierze sporym rozmiarom. Bez problemu umieścisz na nich cennik, dane kontaktowe czy zakres oferowanych usług. Odpowiednio wykorzystane banery gwarantują sprawne pozyskiwanie klientów i docieranie do odbiorców. Dla stylistów szukających skutecznej promocji roll-up może być najlepszym wyborem.
Czytaj więcej
Pokaż:

CAŁA PALETA BARW W TWOICH USŁUGACH

Ten ciekawy baner doskonale wpisuje się w konwencję usług stylizacyjnych w każdym zakresie, ale można go również wykorzystać w innych branżach o artystycznym charakterze. Wielobarwny rysunek twarzy mocno przyciąga widza, a dzięki górnemu położeniu jest widoczny z daleka. Druga część panelu to pastelowa plansza, gotowa na przyjęcie większej ilości treści. Można tu zamieścić krótki opis oferty, wymienić oferowane usługi w punktach albo po prostu postawić wyłącznie na dane adresowe.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: