Roll-up - Zdrowie i uroda - Salon fryzjerski

Promocja salonu fryzjerskiego realizowana z wykorzystaniem zróżnicowanych narzędzi reklamowych przyniesie najlepsze rezultaty. Tylko połączenie wielu form promocji jest w stanie zwiększyć rozpoznawalność biznesu i pomóc w sprawnym pozyskiwaniu klientów. Dostępny w naszej ofercie roll-up to jeden z najciekawszych produktów, który wpasuje się w oczekiwania i zagwarantuje wysoką skuteczność docierania do odbiorców. Baner reklamowy wykorzystasz w wielu miejscach i zwiększysz rozpoznawalność firmy.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Jeżeli prowadzisz salon fryzjerski i zależy Ci na skutecznej promocji to nie czekaj dłużej i sięgnij po dostępne w naszej ofercie materiały reklamowe. Wszystkie roll-upy dedykowane dla salonów fryzjerskich są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dodatkowo dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik druku gwarantujemy znakomitą jakość napisów i grafik. Wybierz u nas baner, który wkomponuje się w Twoje potrzeby i będzie stanowił skuteczne narzędzie promocyjne dla prowadzonego przedsiębiorstwa. Daj sobie szanse na rozwój. Umieść baner w widocznym miejscu przed salonem lub zabierz go na targi branżowe, a z pewnością zwiększysz rozpoznawalność firmy.
Czytaj więcej
Pokaż:

RETRO JEST ZNÓW W NATARCIU

Usługi fryzjerskie w zdecydowanej większości są okupowane przez kobiety. Trudno nam to ocenić dokładnie, ale sądzimy, że panowie stanowią może 30% całej klienteli, a może jeszcze mniej. I pewnie dlatego większość reklam salonów fryzjerskich jest w stylu glamour, z naciskiem na pokazywanie pięknie uczesanych, uśmiechniętych modelek. My jednak chcemy przełamać ten stereotyp i proponujemy wam ciekawy rollup w retro odsłonie, połączonej z nowoczesnością. Doskonale pasuje do firmy współczesnej, ale już z tradycjami.

NIECH WSZYSCY WAS ZAPAMIĘTAJĄ

Nowoczesne zakłady fryzjerskie inwestują w kursy, wyposażenie i narzędzia, ale także w swój wizerunek. Jeśli ta tendencja jest ci bliska, z pewnością planujesz wystawić się np. na targach ślubnych albo fryzjerskich. Jednak swoje stanowisko musisz czymś ozdobić i wyróżnić, a w tej roli najlepiej sprawdza się profesjonalny baner z nowoczesną reklamą salonu. I tu pojawia się nasza efektowna, modna i stylowa propozycja. Taki roll up zrobi furorę i sprawi, że przybędzie ci nowych klientów, a i dostawcy odezwą się z rabatami.

GRAFIKA GODNA POKAZANIA NA TARGACH

Roll up to mobilna reklama, którą można rozstawiać przed salonem w pogodne dni, ale także zabrać na targi, konkursy czy inne, branżowe wydarzenia. I wszędzie musi się prezentować imponująco. Musi przykuwać wzrok, zapadać w pamięć, a jednocześnie powodować skojarzenia właściwe dla branży beauty. Mamy więc białe tło, kojarzone z perfekcyjną higieną, modelkę o pięknym, zadbanym wyglądzie, jakby prosto z salonu. Do tego sporo miejsca na informacje o usługach i dane kontaktowe w odpowiednio dużej czcionce.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: