Wizytówki - Komis samochodowy

Zarządzasz wieloma osobami, trzymasz wszystko w należytych ryzach, starając się o szacunek i nienaganną opinię. Wszędzie zdarzają się potknięcia, jednak Ty na nie sobie nie pozwalasz chcąc osiągnąć mistrzowską lokatę w motoryzacyjnym biznesie.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Masz zaufanie do ludzi, jednak nie zawsze prace musisz powierzać podlegającym Tobie jednostkom. Niekiedy warto samemu zadbać o firmę. Może to najodpowiedniejszy moment, aby stworzyć swoją osobistą reklamę? Mamy dla ciebie intuicyjny program, dzięki któremu w prosty sposób zaprojektujesz spersonalizowaną wizytówkę. Nie masz nic do stracenia! Dobrze wiesz, że konkurencja nie śpi, także bierz się do roboty!
Wybierz idealny motyw, skoncentruj się na odpowiedniej treści, nie zapomnij o danych kontaktowych. Niech inni odczują, że mają do czynienia ze „starym wyjadaczem”. Nie daj sobie w kaszę dmuchać – niech Klienci wiedzą, gdzie najlepiej sprzedać i kupić samochód. To Ty jesteś najlepszy! Dzięki doskonałym wizytówkom o Twoim komisie dowiedzą się wszyscy miłośnicy motoryzacji!
Czytaj więcej
Pokaż:

BIAŁY JEEP

Biały jeep, Motoryzacja, Komis samochodowy - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Wizytówka został pokryta fioletowym tłem, aby jak najlepiej rzucać się w oczy. Na dole, białą czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane, m.in.: telefonicznie oraz adresowe. Nad nimi znalazła się grafika przedstawiająca białego jeepa. Nad nim umieszczono nazwę firmy. Grafika i nazwa znalazły się na odwrocie wizytówki.

SAMOCHODY NA PLACU

Za tło tej wizytówki posłużyło branżowe zdjęcie przedstawiająca ustawione samochodu na placu sprzedażowym. Na grafitowym pasku umieszczony na dole, wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Wyżej w również grafitowym pasku umieszczona została nazwa firmy. Na odwrocie wizytówki zdjęcie zostało powtórzone.

MIEJSKI KOREK

Przód wizytówki jest w kolorze niebieskim. Na dole, białą, lekką czcionką zapisane zostały takie dane jak adres mailowy, numer telefonu, adres lokalu, oraz strona internetowa. Wyżej zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy. Branżowa grafika inspirowana została miejskim korkiem i przedstawia trzy stojące za sobą samochody.

SAMOCHÓD POD LUPĄ

W twoim komisie sprzedajesz tylko sprawdzone i pewne samochody? Każdy z twoich pojazdów sprawdzony jest nawet pod lupą? Jeśli tak, to ta wizytówka jest dla ciebie. Na turkusowym tle, białą czcionką wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Na środku białego paska umieszczona została grafika samochodu pod lupą.

KWADRATOWY SAMOCHÓD

Z przodu wizytówki, za równo na górze, jak i dole zostały poprowadzone dwa beżowe paski. Na górnym zapisana został nazwa firmy. Na dolnym znalazła się branżowa grafika, przedstawiająca czerwony, kwadratowy samochód. Na środku, na białym tle wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Na odwrocie, na środku znalazła się grafika czerwonego auta.

RETRO POJAZD

Wizytówka została pokryta zielonym tłem. Białą czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Ikony informacyjne są czarne podobnie jak nazwa firmy, która została umieszczona na białym pasku. Na jego końcu znalazła się czarna grafika przedstawiająca klasycznego oldsmobile. Nazwa oraz grafika zostały umieszczone również na odwrocie wizytówki.

CIEMNY AUTOKLUCZYK

Na białym tle znalazły się różne odcienie zielonego. Z lewej strony, ciemną czcionka wypisane zostały takie informacje jak: nazwa firmy, numery telefonów, adresy oraz dane internetowe. Z prawej strony został poprowadzony zielony pasek, na którym znalazła się branżowa grafika klucza stworzonego z samochodu. Na odwrocie tło wizytówki jest zielone, z białym paskiem na środku.

DWA CZERWONE AUTKA

Przód wizytówki jest żółty. Czarną czcionką wypisane zostały: adres stacjonarny, numery telefonów oraz dane internetowe. Grafiką w tej wizytówce są dwa auta. Z przodu są one koloru czerwonego. Niżej została umieszczona nazwa firmy. Tył wizytówki jest czerwony, a branżowa grafika jest żółta. Całość składa się na idealną całość.

BIAŁY AUTOKLUCZYK

Górne tło wizytówki jest w kolorze żółtym. Na nim znalazła się, zapisana szarą czcionką, nazwa przedsiębiorca. Nad nim umieszczona została grafika przedstawiająca biały klucz stworzony z samochodu. Niżej, na szarym tle, zostały umieszczone najważniejsze dane adresowe i kontaktowe. Na odwrocie, tło jest koloru żółtego, a na środku została powtórzona grafika klucza.

RĘKA Z KLUCZYKAMI

Tło wizytówki z obu jej stron zostało pokryte białym kolorem. Na dole, na szarym pasku zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe i adresowe. Wyżej, z prawej strony została zapisana nazwa twojego przedsiębiorca. Z lewej strony umieszczone zostało zdjęcie mężczyzny wręczającego kluczyki do samochodu.

NIEBIESKI SAMOCHÓD

Na niebieskim tle wizytówki, z lewej strony umieszczony został ciemny niebieski prostokąt. Wpisane w niego zostały, białą czcionką, najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej, grubszą czcionką, zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Grafika tej wizytówki przedstawia ciemnoniebieski samochód wpisany w niebieski okrąg.

CZERWONE SAMOCHODZIK

Na białym tle, czerwoną czcionką wypisano: adres stacjonarny, numery telefonów oraz strona internetowa i adres e-mail. Niżej, na zielonej wstążce zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Na niej znalazła się również branżowa grafika przedstawiająca czerwony samochodzik. Na odwrocie została powtórzona branżowa grafika.

CZARNA LIMUZYNA

Na fioletowym tle umieszczone zostały białe elementy. Białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Ponad białą kreską z prawej strony umieszczona została nazwa firmy. Obok znalazła się branżowa grafika przedstawiająca czarną limuzynę, która znalazła się również na odwrocie wizytówki.

PROSTOTA PROJEKTU

Pionowe ułożenie wizytówki oraz jego prostota pozytywnie przemówi do twojego klienta. Projekt jest nie skomplikowany i nie ma ukrytych przekazów, tak jak samochody które sprzedajesz. Z przodu wizytówki na jasnym tle zostały umieszczone wyraźna, czarną czcionką najważniejsze dane oraz nazwa firmy. Na odwrocie znalazła się grafika samochodu oraz nazwa firmy.

MONETY I SAMOCHÓD

Dobry samochód i pieniądze przedstawione na tej wizytówce, ukazuje nam właściciela komisu, jako osobę sukcesu, która dzięki swojej pasji i zaangażowaniu doszła do czegoś wielkiego. Przedstawione monety, mogą sugerować, że samochody znajdujące się w tym komisie, są na każdą kieszeń. Miejsce na najważniejsze informacje znajduje się w prawym górnym rogu, tak, ażeby nie zasłaniać interesującej grafiki.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: