Wizytówki - Nauka jazdy

Idealnie pokonywany łuk, nienaganne i płynne manewry za kierownicą, brak stresu i czujny wzrok – to wymarzony kandydat na nowego kierowcę. Niestety nie każdy rodzi się z darem i praktyki za kierownicą nabiera podczas kursów. Podajesz Klientom pomocną dłoń oferując swoje usługi. Zastanów się jednak, czy sposób w jaki się ogłaszasz jest odpowiedni, czy przyciąga pożądaną liczbę kursantów.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Konkurencyjne firmy ścigają się z promocjami i proporczykami, każdy stara się być lepszy od rywali. To odpowiednia chwila, abyś i Ty zadbał o to, by Twoje usługi plasowały się na podium. Dzięki profesjonalnemu podejściu do kursanta, nie jeden z nich poleci Twoją osobę. Bądź na to przygotowany i wykreuj własną wizytówkę. Nie myśl o inwestowaniu w drogich designerów, którzy za pomysł naliczają dodatkowe koszty, sam zadbaj o artystyczną stronę Twojego fachu. Zbadaj rynek i samodzielnie zaprojektuj wizytówkę. Nie czekaj aż konkurencja zabierze wszystkich Twoich klientów. Sprawdź możliwości naszego kreatora i spersonalizuj projekt.
Nie bądź bierny i zastanów się nad rozwojem firmy.
Czytaj więcej
Pokaż:

ŚWIAT RUCHU DROGOWEGO W MINIATURZE

Kolejne szkoły jazdy pojawiają się w twojej okolicy jak grzyby po deszczu? Cóż, duża konkurencja to warunki, w których trudniej o klienta i trzeba z czasem pomyśleć od efektownej reklamie. Możesz zacząć od małego budżetu i po prostu zainwestować w wizytówki, ale nie byle jakie. Mamy dla ciebie fajną grafikę, która od razu skutecznie podpowiada odbiorcy o jakie usługi chodzi, ale też budzi zaciekawienie firmą, która postarała się o taką reklamę. To z pewnością wzór, który wpada w oko i pozostaje w głowie, ale także zachęca do działania.

SUPER KIEROWCY – TYLKO Z WASZEJ SZKOŁY

Ten znak znają wszyscy. I ci którzy marzą o uprawnieniach do prowadzenia samochodu i ci, którzy są już od dawna kierowcami. Nasza grafika nie jest nastawiona na stroszenie piórek widokiem samochodów, skupia się właśnie na tym znanym symbolu dając do zrozumienia, że w waszej szkole najważniejsze jest nabywanie wiedzy i praktycznych umiejętności, które potem pozwolą sprawnie i bezpiecznie poruszać się po drogach. Wyrazisty kolor tablicy i liter mocno przykuwa uwagę i zachęca przyszłych kierowców.

BYĆ MISTRZEM ZA KIEROWNICĄ

Każdy, kto marzy o tym, by pewnego dnia zasiąść za kółkiem swojego pojazdu, najpierw musi poświęcić kilka miesięcy, aby nauczyć się tego kunsztu i nabyć wprawy. Nie każdy potrafi dobrze przekazać wszelkie informacje, które każdy kierowca powinien mieć opanowane, dlatego też jeśli posiadasz szkołę jazdy, jesteś szkoleniowcem bądź instruktorem powinieneś zająć się promocją swojej specjalizacji i podał nowym kursantom pod nos informację o ludziach, których doświadczenie, fach w ręku i mentalna siła będą prowadziły bezpiecznie po drogach całego świata. Spraw, by każdy, kto skorzysta z Twoich usług stał się mistrzem kierownicy!

SYGNALIZATOR NA ZIELONYM TLE

Wizytówka została optycznie została podzielona na dwie części. W dolnej, na białym tle umieszczone zostały niezbędne dane teleadresowe. Wyżej na zielonym tle została umieszczona branżowa grafika przedstawiająca sygnalizator drogowy. Nad nim, grubsza czcionką zapisana została nazwa szkoły. Sygnalizator wraz z nazwą umieszczony jest również na odwrocie wizytówki.

SEMAFOR W ZNAKU

Do stworzenia tej wizytówki zostały wykorzystane różne odcienie żółtego. Większość pokryta jest ciemnym odcieniem żółtego. Na jaśniejszym pasku zostały umieszczone wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Wyżej zaprojektowanie zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy. Grafika przedstawia drogowy semafor umieszczony na znaku drogowym.

KOLOROWY SYGNALIZATOR

Prowadzisz szkołę jazdy? Z tobą każdy młody kierowca zawsze będzie miał zielone światło i bez problemu zda egzamin? Jeśli tak, to ta wizytówko jest stworzona specjalnie dla ciebie. Na niebieskim prostokącie znajduje się miejsce na dane teleadresowe, wyżej zapiszesz nazwę swojej firmy. Całości dopełnia grafika sygnalizatora, który kojarzy się z nauką jazdy.

TRZY PACHOŁKI

Dzięki pomarańczowemu tłu i czarnobiałej grafice wizytówka wybije się z pośród innych w tej branży. W białym pasku, poprowadzonym na dole wizytówki, znalazło się miejsce na wypisanie takich danych jak: numery telefonów, adres szkoły oraz dane internetowe. Wyżej białą, wyraźną czcionka jest miejsce na nazwę firmy.

CZERWONO-BIAŁY PACHOŁEK

Dwa kolory tła, pozwalają na podzielenie wizytówki na dwie części, a także wyróżnić grafikę, która bezsprzecznie kojarzy się z branżą drogową. Na dolnym, czerwonym tle, białą czcionką zostały wypisane niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Wyżej, na białym tle, ale czerwoną czcionką została umieszczona nazwa firmy. Całość dopełnia grafika pachołka drogowego.

SYGNALIZATOR ŚWIETLNY

Na ciemnoniebieskim tle został umieszczony sygnalizator świetlny, z włączonym zielonym światłem. Dzięki temu wiemy, że mamy do czynienia z branżą samochodową. Na białym pasku znalazły się ikonki w kolorze tła. Białą, prostą czcionką zostały umieszczone najważniejsze dane. Powtórzenie sygnalizacji świetlnej na odwrocie wizytówki wzmacnia wrażenie, że z tą firmą na egzaminie na prawo jazdy będziesz miał zawsze zielone światło.

BEZ STRESOWA SZKOŁA JAZDY

Jasna i przejrzysta forma wizytówki świadczy o opanowaniu i profesjonalizmie instruktorów pracujących w tej firmie. Znak nauki jazdy zamieszczony pod kątem nadaje je dynamizmu i charakteru. Z tą firmą na pewno uda Ci się zdać za pierwszym razem, a egzamin będzie tylko formalność, którą przejdziesz bez stresu.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: