Wizytówki - Geodezja

W Twoich rękach leży jedna z najbardziej odpowiedzialnych prac. Wiesz, że od Twoich oczu zależy wiele. Geodeta bowiem pierwszy wchodzi na plac budowy i ostatni z niego wychodzi. Zaczynasz i kończysz to, co daje szczęście milionom. Konkurencyjny rynek nie daje Ci spać, ciągle myślisz o nowych robotach i planach - wyjdź światu naprzeciw i zareklamuj się w oryginalny sposób. Zaprojektuj spersonalizowaną wizytówkę i zacznij zdobywać nowe zlecenia.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Nie staraj się być schematyczny – postaw na innowacyjność i nowe horyzonty. Nie bój się i na chwilę zostań najlepszym projektantem. Spośród dostępnych szablonów, wybierz najbardziej odpowiedni. Dodaj informacje na temat firmy, dane kontaktowe oraz chwytliwe motto. Zatwierdź projekt, a my zajmiemy się profesjonalnym drukiem i dostarczeniem wizytówek pod wskazany adres. Myślisz, że do tej pory miałeś za mało pracy? Czas na zmiany! Wznowienia gruntów, pomiar odchyleń od pionowości, wyznaczenie trasy i projektowanie osnów będzie od dziś śniło się Tobie po nocach. Do dzieła!
Czytaj więcej
Pokaż:

KONKRETNA REKLAMA DLA GEODETY

Żeby zachęcić klientów do kontaktu należy zadbać przede wszystkim o ciekawą wizytówkę. Przygotowaliśmy szablon, który w bardzo sugestywny pokazuje rodzaj usług, które oferujesz. Sprzęt geodezyjny rozstawiony w terenie wyraźnie wskazuje na twój profesjonalizm, a przyjemne plenerowe tło wygląda bardzo zachęcająco. Na tym tle doskonale zaprezentują się twoje dane kontaktowe. Zadbaj o wyraźne wyróżnienie nazwy firmy lub swojego imienia i nazwiska, żeby pozostało w pamięci potencjalnych klientów.

POMIERZYĆ Z MILIMETROWĄ DOKŁADNOŚCIĄ

Geodeci, kartografowie oraz budowlańcy na co dzień obcują z instrumentami, których perfekcja pomiaru nie może zawodzić – wszak od nich zaczyna się każda budowa i inwestycja. Wyjątkowa wizytówka z motywem branżowym będzie najlepszym elementem informującym o prowadzonej działalności oraz pokonującym wszelkie braki informacyjne, które świadczą o prężnym działaniu Twojej firmy. Wybij się ponad konkurencję na twardym rynku i pokaż, że dobrze wykonana robota jest podstawą w działalności, z którą masz styczność.

CYRKIEL I OŁÓWEK

Z przodu tej wizytówki, została umieszczona ciekawa grafika, przedstawiająca w jaki sposób pomiary geodezyjne przenosi się na papier. Umieszczony cyrkiel oraz ołówek, mogą kojarzyć się z dokładnością wykonywanych pomiarów. Na białych paskach znalazło się miejsce na najważniejsze dane teleadresowe. Na rewersie, grafika została powtórzona, a w prawym dolnym rogu umieszczono nazwę firmy.

NIWELATOR GEODEZYJNY

Patrząc na tą wizytówkę, wiemy, czym zajmuje się jej właściciel. Na pionowej wizytówce zostało umieszczone zdjęcie niwelatora geodezyjnego oraz powieszony na nim kask. Wszystko to zostało ułożone na białym, neutralnym tle. Z przodu wizytówki został poprowadzony niebieski pasek, na którym umieszczono ikony informacyjne. Całość, uzupełniona została o prostą czcionkę w kolorze paska.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: