Wizytówki - Geologia

Nauka o Ziemi jest tym, co Cię fascynuje. Ona jest ciągle nieodkrytą materią którą można poznawać na wielu frontach. Jej historia bowiem jest tego warta. Zaraź swoją miłością każdego, kto zajmuje się naukowym odkrywaniem prawdy, i pomóż mu do niej dążyć. Wykreuj spersonalizowaną wizytówkę i zacznij istnieć w biznesie. Wystarczy, że w głowie znajdziesz idealną koncepcję, projekt wykonasz za pomocą programu, który zostawiamy do Twojej dyspozycji.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Zapomnij o konkurencji i zacznij odnosić sukcesy w branży. Pokaż na co Cię stać, puść wodzę fantazji bawiąc się w projektanta. Zacznij od kluczowego kroku - wyboru szablonu. To on będzie tłem Twojej reklamy, warto więc dobrze przemyśleć decyzję. Znasz ten rynek, więc powinieneś wiedzieć co zainteresuje Klientów. Dodaj niezbędne informacje na temat działalności, dane kontaktowe oraz znak graficzny, jakim wyróżnia się Twoja firma. Gdy projekt będzie już gotowy, zatwierdź go, a my zajmiemy się realizacją. Od tej pory nie będziesz narzekał na nudę i konkurencję. Potrafisz złapać za serce!
Czytaj więcej
Pokaż:

ZIELEŃ SKALNYCH NIEZWYKŁOŚCI

Model idealny dla każdego, kto na co dzień zajmuje się pracami geologicznymi lub archeologicznymi. W niezwykle przemyślany sposób połączono tutaj kojarzącą się z naturą zieleń oraz linie przywodzące na myśl skalne nasypy. Efekt finalny jest zachwycający. Widać wyraźnie, iż projektanci dołożyli wszelkich starań, by stworzyć wizytówkę jedyną w swoim rodzaju, ciekawą, niebanalną, pozwalającą na to, aby się wyróżniać. Każda część jest do innych dopasowana wprost idealnie – dlatego też ten niesamowity model zasługuje na Twoją szczególną uwagę!

ZACZYNAĆ OD PODSZEWKI…

Geolodzy, przyrodnicy, biolodzy i chemicy to grupa, dla których wizytówka z charakterystycznym motywem minerałów powinna być doskonałym sposobem na rozreklamowanie usług proponowanych przez firmy. Jeśli do tej pory nie miałeś okazji w tak ciekawy sposób zareklamować własnych usług, wiedz, że właśnie nadszedł właściwy moment, by zacząć od podstaw biznesu. Magia natury będzie pomocna – reszta leży w Twoich rękach – działaj!

PRZEKRÓJ PODŁOŻA

W tej wizytówce zostało zastosowane ciekawe połączenie przodu, który jest poziomy oraz tyłu, który jest pionowy. Dzięki temu wizytówka wyróżni się na tle innych. Na awersie z lewej strony, czarną czcionką, zostały umieszczone najważniejsze informację. Naprzeciwko znalazła się grafika, przedstawiająca przekrój gleby.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: