Wizytówki - Lecznica weterynaryjna

Od zawsze spieszyłeś z pomocą każdemu rannemu zwierzakowi. Masz serce, cierpliwość i dar. Dobrze, że potrafisz go wykorzystać. Lecznica jest Twoim całym światem. Czy ten świat, wie, że po niech chodzi taki zdolny człowiek? Pora, aby każdy dowiedział się, czym się zajmujesz. Nie siedź cicho zasłaniając się konkurencją i ciężką sytuacją na rynku! Wyjdź mu naprzeciw i pokaż, że jesteś obecny dzięki własnoręcznie zaprojektowanym spersonalizowanym wizytówkom.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Nie musisz zatrudniać grona designerów i czekać na efekt końcowy. Weź sprawy w swoje ręce. Wystarczy, że skorzystasz z naszego intuicyjnego programu, który masz do dyspozycji. Spośród dostępnych szablonów wybierz ten, który wpasuje się w ramy Twojego zawodu. Dołącz najważniejsze informacje, dane kontaktowe, godziny otwarcia lecznicy i zatwierdź projekt. Po profesjonalnym druku, zamówioną ilość wizytówek wyślemy pod podany w formularzu adres. Nie czekaj, aż rynek będzie się o Ciebie prosił. Dzięki wizytówkom znajdziesz nowych Klientów, którzy będą wiedzieli, gdzie mogą zgłosić się w każdej kryzysowej sytuacji.
Czytaj więcej
Pokaż:

WERS I REWERS – PIES I KOT

Biało-czerwone barwy kojarzą się między innymi z pomocą medyczną, ale wykorzystaliśmy też nawiązanie do symboliki energii jing i jang. Efekt odwrócenia na zasadzie awersu i rewersu sprawi, że wizytówka zapadnie w pamięć każdemu posiadaczowi zwierzaka. Jeśli pojawią się problemy zdrowotne u pupila, sięgnie po telefon i zadzwoni właśnie do waszej lecznicy, bo wizytówka dodatkowo budzi zaufanie.

ZWIERZĘCY RAJ

Właściciele kliniki weterynaryjnej lub sklepu z akcesoriami dla zwierząt z całą pewnością powinni postawić na ten właśnie model, kiedy pragną wypromować swoje usługi w sposób w stu procentach skuteczny i nowoczesny. Powstała bowiem wizytówka, dzięki której każdy potencjalny klient od razu zyskuje wyobrażenie o tym, z jaką branżą ma do czynienia. Urokliwy animowany motyw bardzo ciekawie wpisuje się w całość karnetu. Świetnie widoczne napisy oraz ciekawa forma to tylko nieliczne zalety owej niezwykłej opcji. Trwały i solidny papier sprawia, że wizytówka posłuży jej właścicielowi przez długi czas!

ZADBAJMY O ZDROWIE PUPILI

Codzienność potrafi zmienić Nasze plany, potrafi zaskoczyć, oraz sprawić, że świat staje do góry nogami. Warto w tym całym zamieszaniu pamiętać o zdrowiu naszych zwierzaków, dlatego też odpowiednia wizytówka pozwoli na chwilę zapomnienia każdego Twojego Klienta. Jeśli marzysz o rozwoju własnej działalności, prosta tabliczka będzie najlepszą formą reklamy i autoprezentacji. Zarządzając firmą zoologiczną lub będąc lekarzem weterynarii nie warto czekać, aż kogoś dopadnie katar i znajdzie „pierwszego lepszego” specjalistę – warto się promować, by jednoczyć i pomagać. Spróbuj!

KRZYŻYK ZE ZWIERZĘTAMI

Wizytówka została pokryta czerwonym tłem. U góry, grubą białą czcionką zapisana została nazwa firmy. Z prawej strony, obok ikon informacyjnych wypisane został wszystkie niezbędne dane, takie jak: adres kliniki, numery telefonów, strona internetowa czy adres e-mail. Całość dopełniona jest prze branżowa grafikę.

BIAŁY PIES, BRĄZOWY KOT

Tło tej wizytówki jest pastelowo żółte. Na brązowym pasku umieszczona została nazwa kliniki. Z lewej strony umieszczona została branżowa grafika białego psa i brązowego kota. W dolnej części wizytówki zaprojektowane zostało miejsce na wypisanie wszystkich niezbędnych danych telefonicznych i adresowych.

PIES U WETERYNARZA

Głównym elementem wizytówki, jest grafika, która znalazła się z obu stron. Grafika przedstawia psa u weterynarza podczas zabiegu czyszczenia zębów. Na dole, w trzech blokach umieszczone zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Na lewo od zdjęcia zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy.

ZWIERZĘCY KRZYŻ

Tym co od razu rzuca się w oczy to krzyż, w które w różny sposób wpisane są zwierzęta: pies, kot i rybki. Na żółtym tle wizytówki, po za krzyżem zostały, niebieską czcionką zostały zapisane najważniejsze dane teleadresowe. Na odwrocie tło zostało przyciemnione, dzięki czemu grafika wraz z paskiem z nazwą lecznicy są jeszcze bardziej widoczne.

PIES I KOT

Tył tej wizytówki to zdjęcie psa i kota, w kolorowych kołnierzach ochronnych. Dodatkowo pies, w zębach trzyma stetoskop. Z przodu wizytówki znalazło się pomniejszone zdjęcie zwierząt, a obok nich fioletową czcionką została napisana nazwa firmy. Poniżej na fioletowym pasku zostały umieszczone najważniejsze dane.

JASNY PRZEKAZ

Na wizytówce zostało umieszczone zdjęcie psa, który na szyi założony ma stetoskop. Dzięki temu zdjęciu bez zastanowienia wiemy, że jej właściciel jest weterynarzem. Z przodu wizytówki, po za zdjęciem, z prawej strony znalazła się, ciemna, prosta czcionka, która świetnie wyróżnia się na jasnym tle. W prawym, górnym rogu na czarnym pasku została umieszczona nazwa firmy.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: