Wizytówki - Schronisko

Zwierzęta są wdzięczne za Twoją pomoc. Oddajesz im serce i każdą wolną chwilę. Nie możesz zrozumieć, jak można dopuścić się zaniedbań, jak można krzywdzić i opuścić żywe stworzenie. Prowadzisz schronisko, dobrze, aby każdy człowiek wiedział, gdzie ono się znajduje, jak dział, a nawet jak można wesprzeć Twoją pracę. Najwyższa pora, abyś zaprojektował wizytówkę. Owa reklama powinna znaleźć się w portfelu każdego zainteresowanego. Zobaczysz, jakie cuda potrafi zdziałać!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Nie bój się działać – to nic trudnego. Do Twojej dyspozycji oddajemy prosty, wręcz intuicyjny program. Wybierz szablon, który będzie stanowił bazę Twojego projektu. Dodaj najpotrzebniejsze informacje, dane kontaktowe. Jeśli schronisko odznacza się osobistym znakiem graficznym, również na nie powinieneś znaleźć odpowiednie miejsce. Po zatwierdzeniu projektu wizytówki, zajmiemy się profesjonalnym drukiem oraz dostarczeniem zamówienia pod podany w formularzu adres.
Niech wizytówki będą początkiem czegoś lepszego, rozsławią schronisko z dobrej strony, przyczynią się do lepszego funkcjonowania i uśmiechu na Twojej twarzy.
Czytaj więcej
Pokaż:

CZWORONOŻNE PIĘKNO

Psi fryzjerzy oraz właściciele salonów piękności dla czworonogów doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak bardzo ważna jest w dzisiejszym świecie skuteczna reklama. Specjalnie dla nich przygotowano zatem ów wyróżniający się, wyjątkowy model wizytówki. Urocze i bajecznie kolorowe nadruki na jednej ze stron sprawiają, że od razu wiadomo, z jaką branżą ma się do czynienia. Na białym tle błękitne litery są świetnie widoczne, co w bardzo pozytywny sposób wpływa na odbiór owego modelu. Dzieło wieńczy fakt, że został on stworzony z papiery najwyższej jakości. Oto nowoczesna forma reklamy!

ZAKOCHANY KOCUR

Górna część, na której znajduje się grafika zakochanego, śpiącego kota, jest pokryta jasnoróżowym tłem. Niżej, na białym tle, różową czcionką zaprojektowana jest nazwa przedsiębiorstwa. Na samym dole, ciemną czcionką wypisane zostały takie dane jak: adres lokalu, numery telefonów, strona internetowa oraz adres e-mail.

CZERWONY KOT

Na jasnoniebieskim tle znalazły się czerwone elementy. U góry oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa grafika, przedstawiająca głowę czerwonego kota, pod niebieskim dachem. Niżej, w czterech czerwonych paskach wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Nazwa firmy zapisana została czerwoną czcionką.

PIES Z WALIZKĄ

Wizytówka została optycznie podzielona na dwie części. U góry, na żółtym tle umieszczona została branżowa grafika, przedstawiająca psa z walizką. Na białym tle, które znajduje się w dolnej części, żółtą czcionką wypisane zostały wszystkie dane, takie jak: nazwa przedsiębiorstwa, adres lokalu, numery telefonów oraz dane internetowe.

JASNY PIES

Przód wizytówki jest koloru beżowego. Brązową czcionką wypisane zostały: nazwa firmy, jej adres, numery telefonów oraz strona internetowa i adres e-mail. Nad nazwą umieszczona została grafika psiaka. Tył wizytówki pokryty jest brązowym tłem. Dopełnieniem tyłu jest branżowa grafika przedstawiająca psa.

SZCZĘŚLIWE ZWIERZAKI

Pionowa wizytówka z obu stron pokryta jest żółtym tłem. U góry, oraz na odwrocie wizytówki została umieszczona branżowa grafika szczęśliwych zwierzaków. Z przodu, pod grafiką, grubsza, czarną czcionką zapisana została nazwa firmy. Niżej, delikatniejszą czcionką wypisane zostały wszystkie najważniejsze dane teleadresowe.

DOM Z ŁAPĄ

Prowadzisz schronisko dla zwierząt? Jesteś weterynarzem z własną przychodnią? Ta wizytówka jest stworzona specjalnie dla ciebie. Na granatowych kwadratach znalazły się, zapisane jasną czcionką dane teleadresowe. Powyżej została umieszczona grafika domu, budy z odciśniętą, białą łapą. Obok została zapisana nazwa firmy.

PLUSZOWY PIESEK

Prosta i czytelna wizytówka jest kluczem do sukcesu. Projekt został podzielony na dwie części. Na zielonym tle delikatną, choć wyraźną czcionką zostały zapisane dane kontaktowe: numery telefonów, maile, strony internetowe oraz adresy stacjonarne. W trójkącie znalazła się grafika pluszowego psa. Na żółtym tle znalazła się nazwa firmy.

ZWIERZĘCE ŁAPY

Ciekawe ułożenie wizytówki oraz jej wyjątkowy projekt wyróżnią ją na tle innych, konkurencyjnych. Na czerwonym tle znalazły się żółte, zwierzęce łapki. W środku żółtej ramki, zostały zapisane dane kontaktowe, oraz nazwa firmy. Dla wyróżnienia wizytówki, żółte łapki zostały umieszczone również na odwrocie wizytówki.

JAK PIES Z KOTEM

Na piaskowym tle wizytówki zostały umieszczone kolorowe elementy. Na pomarańczowym pasku, białą, wyraźną czcionką zostały wypisane adresy mailowe, telefonów oraz adresy sklepów stacjonarnych. Powyżej znalazła się ciekawa grafika na którą składa się szary pies i piaskowy kot. Obok została umieszczona nazwa firmy.

CZARNY KOT

Połączenie czarnego koloru z żółtymi elementami jest sprawdzonym sposobem na udany projekt. Czarne tło, a na nim żółtymi literami zapisane najważniejsze dane teleadresowe, oraz żółte paski z czarnymi ikonami wyglądają po prostu świetnie. Głębi całemu projektowi dodaje nieszablonowe zdjęcie czarnego kota.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: