Wizytówki - Środowisko i Przyroda Strona 4

Pokaż:

KOSZ CIĘTYCH KWIATÓW

Na jasnym tle wizytówki znajdują się cięte w koszyku kwiaty. Kojarzą się one z branżą ogrodniczą. Kolory kwiatów i tło projektu bardzo dobrze do siebie pasują. Przednia część projektu jest zupełnie inna niż tył. Ciemniejsze tło zostało zastąpione jasnym, a grafika kwiatów została wybledzona i delikatniejsza. Pozwala to na umieszczenie danych teleadresowych w widoczny sposób.

DUŻE DRZEWO NA BIAŁYM TLE

Białe tło wizytówki pozwala na widoczne umieszczenie wszystkich informacji. Drzewo przedstawiona na projekcie nasuwa branżę z jaką się wiąże. Bez wątpienia chodzi o pielęgnacje roślin. Grafika może stać się rozpoznawalnym elementem Twojej firmy. Przednia część wizytówki umożliwia wypisanie poszczególnych danych teleadresowych po lewej stronie.

ZIELONE DRZEWKO BONSAI

Żółty i intensywny kolor tła na pewno wyróżnia tą wizytówkę spośród innych z tej branży. Grafiki drzewka bonsai może sugerować profesję z jaką związany jest ten projekt. Kolorowe drzewo może też zastąpić logo Twojej firmy. Przód wizytówki został podzielony na dwie części. Na żółtej znajduje się grafika i nazwa firmy, natomiast na zielonej potrzebne dane teleadresowe.

DOM Z ŁAPĄ

Prowadzisz schronisko dla zwierząt? Jesteś weterynarzem z własną przychodnią? Ta wizytówka jest stworzona specjalnie dla ciebie. Na granatowych kwadratach znalazły się, zapisane jasną czcionką dane teleadresowe. Powyżej została umieszczona grafika domu, budy z odciśniętą, białą łapą. Obok została zapisana nazwa firmy.

PLUSZOWY PIESEK

Prosta i czytelna wizytówka jest kluczem do sukcesu. Projekt został podzielony na dwie części. Na zielonym tle delikatną, choć wyraźną czcionką zostały zapisane dane kontaktowe: numery telefonów, maile, strony internetowe oraz adresy stacjonarne. W trójkącie znalazła się grafika pluszowego psa. Na żółtym tle znalazła się nazwa firmy.

ZWIERZĘCE ŁAPY

Ciekawe ułożenie wizytówki oraz jej wyjątkowy projekt wyróżnią ją na tle innych, konkurencyjnych. Na czerwonym tle znalazły się żółte, zwierzęce łapki. W środku żółtej ramki, zostały zapisane dane kontaktowe, oraz nazwa firmy. Dla wyróżnienia wizytówki, żółte łapki zostały umieszczone również na odwrocie wizytówki.

JAK PIES Z KOTEM

Na piaskowym tle wizytówki zostały umieszczone kolorowe elementy. Na pomarańczowym pasku, białą, wyraźną czcionką zostały wypisane adresy mailowe, telefonów oraz adresy sklepów stacjonarnych. Powyżej znalazła się ciekawa grafika na którą składa się szary pies i piaskowy kot. Obok została umieszczona nazwa firmy.

LIŚĆ Z WTYCZKĄ DO KONTAKTU

Białe tło, a na niej genialnie zaprojektowana grafika liścia, której koniec tworzy wtyczka do kontaktu. Daje to do zrozumienia, że możemy czerpać z roślin niesamowitą energię nie kalecząc ich przy tym. Pod grafiką jest możliwość umieszczenia nazwy Twojej firmy, natomiast z przodu projektu na zielonym tle, białą czcionką wypiszesz pozostałe dane teleadresowe.

JASNE LIŚCIE NA NIEBIESKIM TLE

Intensywnie niebieskie tło i ledwo widoczne na nim liście nasuwają skojarzenia z branżą ekologiczną. Słabo widoczne liście mogą sugerować dotychczasowe podejście do ochrony środowiska. Z tym projektem może się to zmienić. Przód projektu pozwala na umieszczenie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych w widoczny sposób.

ZIELONE WIATRAKI

Jasne, żółte tło pozwala na umieszczenie na nim z widoczny sposób zielonej grafiki. Nie bez powodu grafika posiada zielony kolor, gdyż branża z jaką związany jest ten projekt zajmuje się ekologią. Grafika może posłużyć Ci jako znak rozpoznawczy firmy. Przednia część wizytówki posiada zielone tło, na którym umieścisz dane w widoczny i przejrzysty sposób.

SYLWETKA CZŁOWIEKA Z LIŚĆMI

Białe tło, które okalają dwie czarne delikatne ramki z pewnością projekt ten wyróżnia się na tle innych z tej branży. Mimo, że branża z jaką jest związany zajmuje się ekologią projekt nie ma ani kropli zielonego koloru. Na przedniej części projektu został zastosowany ciekawy podział, w którym umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

BIEDRONKA NA ZIELONYM POLU

Białe tło które okalają zielone pasy nasuwają związek z branżą ekologiczną. Biedronka w centralnej części projektu może sugerować ochronę zwierząt i roślin. Jeżeli właśnie tym zajmuje się Twoja firma ten projekt jest dla Ciebie. W przedniej części projektu swobodnie umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe na białym polu.

DŁOŃ TRZYMAJĄCA DRZEWO

Zdjęcie przedstawione na wizytówce bez wątpienia kojarzy się nam z ochroną środowiska. Dłonie, które trzymają drzewo mogą sugerować chęć pielęgnacji. Ciekawe tło w ekologicznej kolorystyce z pewnością przyciąga uwagę. Z tyłu projektu umieścisz nazwę firmy, z przodu natomiast na bladym polu wypiszesz wszystkie pozostałe informacje.

KRZYŻUJĄCE SIĘ LIŚCIE

Interesujący, nie równy podział jaki został stworzony na wizytówce z pewnością wyróżni ją na tle innych z tej branży. Blady kolor przechodzi w intensywny zielony co może sugerować poprawę kondycji naszego środowiska. Użyta grafika liści może stać się rozpoznawalnym znakiem Twojej firmy. Z przodu w ciekawy sposób umieścisz dane teleadresowe.

ELEKTROWNIA WIATROWA

Błękitne tło użyte w tym projekcie symbolizuje piękne niebo. Znajdujące się na nim wiatraki z pewnością kojarzą się z elektrownią wiatrową. Jeżeli Twoja firma zajmuje się ochroną środowiska ten projekt jest dla Ciebie. Przód projektu został zaprojektowany w orientacji pionowej co umożliwia wypisanie wszystkich danych nad użytą grafiką.

BIAŁY SYMBOL RECYCLINGU

Czarne tło w tym projekcie pozwoli na umieszczenie wszystkich potrzebnych informacji w widoczny sposób. Bez wątpienia znak jaki został umieszczony w centralnej części projektu kojarzy się z ochroną środowiska. Ten projekt z pewnością wybija się na tle innych, podobnych. Z przodu wizytówki po lewej umieścisz nazwę firmy, natomiast po prawej pozostałe dane.

ZWIERZĘCY KRZYŻ

Tym co od razu rzuca się w oczy to krzyż, w które w różny sposób wpisane są zwierzęta: pies, kot i rybki. Na żółtym tle wizytówki, po za krzyżem zostały, niebieską czcionką zostały zapisane najważniejsze dane teleadresowe. Na odwrocie tło zostało przyciemnione, dzięki czemu grafika wraz z paskiem z nazwą lecznicy są jeszcze bardziej widoczne.

NIESZTAMPOWA KALIA

Na zielonym tle wizytówki została umieszczona niesztampowa grafika. Różowy, cieniowany kwiat kalii nadaje wizytówce charakteru oraz przyciąga wzrok. Pod różowymi liniami i ikonami, białą, czytelną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Na odwrocie, ponad grafiką znalazła się nazwa firmy.

KREMOWA RÓŻA

Ta pionowa wizytówka na pewno wyróżni się na tle innych związanych z branżą kwiatową. Na ciemnym, czerwonym tle głównym motywem jest kremowy kontur róży. Dzięki pionowemu ułożeniu wizytówki uzyskano miejsce na wyraźne umieszczenie danych kontaktowych, które nie przysłaniają branżowej grafiki. Z tyłu, ponad grafiką umieszczona została nazwa firmy.

MALOWANE KWIATY

Jasne tło, na którym znajduje się delikatny prawie nie widoczny ornament, a na nim piękny bukiet kwiatów kojarzy się z jedną branżą. Tył projektu pozwala na umieszczenie w widoczny sposób nazwy firmy pod grafika kwiatów. Przednia część wizytówki różni się od tylnej tym, że zostały umieszczone na niej pozostałe dane teleadresowe.

KOLOROWY BUKIET

Fioletowe tło pozwala na wybicie się z niego kolorowych ciętych kwiatów w bukiecie. Wstążki okalające kwiaty sugeruję, że firma ta wykonuje bukiety na specjalne okazje. Wszystkie kolory użyte w projekcie bardzo dobrze do siebie pasują. Przód wizytówki został wzbogacony o jasny pas, na którym umieścisz nazwę firmy, a pod niż pozostałe dane.

DOMEK Z KOLOROWYM DACHEM

Z pewnością ta wizytówka wyróżni się na tle innych z tej branży. Może ona się kojarzyć z przytulnym domem, który staje się ciepły poprzez umieszczenie w nim ciętych kwiatów. Przód projektu został zaaranżowany w taki sposób, aby z łatwością umieścić wszystkie potrzebne dane teleadresowe, a grafika dopełniła całości kompozycji.

RÓŻOWA STOKROTKA

Prosta i jednocześnie ciekawa grafika kwiatka kojarzy się nam ze sklepem, w którym możemy zakupić kwiaty. Białe tło na wizytówce pozwala na umieszczenie kolorowych elementów w widoczny sposób. Z tyłu projektu obok grafiki umieścisz nazwę swojej firmy. Przód wizytówki natomiast pozwala na wypisanie pozostałych danych w widoczny sposób.

KOLOROWY BUKIET KWIATÓW

Białe tło wizytówki pozwala na przejrzyste umieszczenie ważnych informacji. Z tyłu projektu znajduje się kolorowy bukiet kwiatów, który kojarzy nam się z kwiaciarnią. Dodatkowo wstążka przy bukiecie może nasuwać na myśl, że bukiety są tu wykonywane również na specjalne okazje. Przód projektu pozwala na umieszczenie danych teleadresowych pod grafiką kwiatów.

Pokaż: