Plakaty online Strona 2

Pokaż:

DAJ SIĘ POZNAĆ – SPORA DAWKA INFORMACJI

Żeby dać szansę okolicznym klientom na poznanie swojej marki, warto postawić na takie efektowne plakaty, które zostaną rozwieszone w kilku ruchliwych miejscach. W tej wersji osiągnęliśmy pewien kompromis, który pozwala na kapitalną promocję marki, ale także na przekazanie sporej ilości przydatnych informacji. Natomiast o przykucie uwagi dba dolna, graficzna część, pełna żywych kolorów. Informacje podane w takiej oprawie zrobią bardzo dobre wrażenie i tym samym świetnie wpłyną na wizerunek twojej firmy.

POKAŻ FOTOGRAFICZNY KLIMAT

Ciemność, punktowe światło, błysk flesza, przeróżne fachowe sprzęty i ta specyficzna atmosfera tajemniczości. Choć współczesna fotografia rządzi się nieco innymi prawami to jednak ma w sobie jakąś magię. Nasza grafika korzysta z tego tajemniczego klimatu i dlatego na wszystkich robi bardzo dobre wrażanie. Budzi zaufanie do twojej fachowości, a jednocześnie dużą ciekawość podejrzenia pracy fotografa chociaż przez chwilę. Zachęć klientów plakatem z obiektywem, a może zdecydują się na jakąś małą sesję?

EFEKTOWNIE I ZACHĘCAJĄCO

Plakat może zawisnąć gdzieś na ogrodzeniu, w oficjalnym miejscu na ogłoszenia w okolicy albo na drzwiach twojej firmy. Można także promować się w ten sposób w zaprzyjaźnionym sklepie albo np. salonie fryzjerskim. Jest efektowny, ale jednocześnie ma bardzo uniwersalny i neutralny wygląd, więc na pewno będzie pasował do każdego wnętrza. Białe tło i niebanalnie pokazane kwiaty przyciągną uwagę i na pewno będą działać zachęcająco. Być może wiele osób zrobi zdjęcie, aby utrwalić sobie dane kontaktowe.

REKLAMA WIDOCZNA Z DALEKA

Kiedy przychodzi czas promowania oferty przedszkola, które czeka na nowe maluchy, przydają się pośrednie formy reklamowe, np. takie jak plakat. Można je wieszać w okolicach samego przedszkola, ale także w pobliskich punktach usługowych czy w budynkach użyteczności publicznej. Ważne jednak, by były widoczne z daleka, a nasza propozycja graficzna zapewnia ten efekt. Ręce pomalowane kolorowymi farbami i ozdobione rysunkowymi buźkami. Jest intensywnie, wesoło i barwnie, a jest także sporo miejsca na przekazanie ważnych informacji.

ORZEŹWIAJĄCO I ENERGETYCZNIE

W grafikach reklamowych liczą się różne rzeczy. Powinny przykuwać uwagę i pozostawać w pamięci konsumenta za pomocą jakiegoś atrakcyjnego detalu, ale powinny być także swego rodzaju przedstawieniem estetycznym. W takim przypadku nie bez znaczenia jest spójne połączenie wszystkich detali i właśnie taką grafikę dla was mamy. Orzeźwiające tło doskonale koresponduje z centralnie położonym, głównym detalem graficznym. Jasnozielone drzewo urzeka i jednocześnie sprytnie oddziela od siebie poszczególne części przekazywanych informacji.

DUŻO TREŚCI I DUŻO KOLORU

Na śnieżnobiałym tle ułożono sprytną kompozycję kolorowych owoców i szklanek z owocowymi sokami, które tworzą spójny, energetyczny i efektowny obrazek. To grafika, która zwróci uwagę każdego przechodnia, a u wielu z nich pozostanie na długo w pamięci. Ta kolorowa bomba witaminowa sprawia, że na plakacie sporo się dzieje, ale jednocześnie nie dominuje całości i pozwala na wykorzystanie atutów białego tła. A ono daje z kolei duże możliwości w zakresie ekspozycji nazwy, przekazania ważnych informacji i wpisania treści marketingowych.

JAK MIŁO CZYTA SIĘ TAKĄ TREŚĆ!

Wygląd twojej reklamy powinien współgrać z tym, jakie efekty chcesz osiągnąć. Jeśli chcesz zaszokować i zyskać na swojej oryginalności, grafika musi dostarczać takich właśnie wrażeń. Inaczej trzeba działać, jeśli liczy się chłodna kalkulacja i twarde kompetencje, a inaczej, kiedy ważna jest kreatywność i artystyczny przekaz. My mamy dla ciebie uniwersalną grafikę z motywem roślinnym, który okala treść oferty i sprawia, że zapoznawanie się z nią jest czystą przyjemnością i estetyczną ucztą, która daje ładunek pozytywnej energii.

GARŚĆ ZNANYCH PRZEDMIOTÓW

Kiedy szukasz pomysłu na swoją reklamę, spróbuj myśleć jak konsument. Tworząc kolejne grafiki kierujemy się tą metodą i to się najlepiej sprawdza. Nasza propozycja wywołuje od razu automatyczne skojarzenia, bo użyliśmy prostych, czytelnych przedmiotów. Każdy od razu skojarzy, że klucz i śrubki to zwiastun usług technicznych i naprawczych. Podejdzie więc bliżej, żeby sprawdzić szczegóły, a następnie zrobi zdjęcie, żeby skorzystać z kontaktu w razie potrzeby. To dobry początek, żeby zyskać nowych klientów.

NIBY NIEWIELE, A JEDNAK W SEDNO

Wiemy, jak sprawić, żeby twoja grafika reklamowa była skuteczna. Przede wszystkim bardzo ważne jest dobre dopasowanie charakteru wzoru do rodzaju działalności. Tu proponujemy plakat dla firmy z zakresu medycyny, więc wykorzystaliśmy kojarzoną z nią sterylność. Ona doskonale łączy się z modnym minimalizmem i dlatego powstał plakat, który choć nie oferuje zbyt wielu bodźców wizualnych, to jednak trafia w sedno. Panujący tu wzorowy porządek przykuwa uwagę i pozwala wierzyć, że w waszej placówce panuje właśnie taki klimat.

MOC CZERWONYCH UST

Zmieniają się trendy modowe w branży odzieżowej, ale nie tylko. Taką samą zmiennością rządzi się także branża wydruków okazyjnych i reklamowych. My podążamy z modą, dlatego mamy dla was nowoczesny wzór na plakat reklamowy dla salonu kosmetycznego lub salonu wizażu. Minimalistyczny plakat z geometrycznymi formami robi wrażenie i zachwyca wszystkie zwolenniczki tego trendu, natomiast czerwone usta od razu naprowadzają na tematykę oferty i stanowią detal, który mocno pozostaje w pamięci potencjalnej klientki.

INFORMACJE PIĘKNIE PODANE

Pośród codziennych obowiązków związanych z prowadzeniem firmy łatwo zapomnieć o promowaniu swoich działań. A przecież rynek w waszej branży jest już tak nasycony firmami przeróżnego kalibru, że reklama jest konieczna, aby się wyróżniać z tego tłumu i dać zauważyć potencjalnym klientom. Plakat, który proponujemy to optymalne połączenie efektownej grafiki z urzekającymi kwiatami i miejscem na zamieszczenie treści. Zmieści się tu nazwa firmy wypisana dużą czcionką, czytelnie podane dane kontaktowe oraz opis usług albo tekst zachęcający.

DUŻO TREŚCI I ZACHĘCAJĄCA GRAFIKA

Plakat to ciekawe narzędzie marketingowe, które nie generuje dużych kosztów. Jeśli zdecydujesz się na jeden z naszych atrakcyjnych szablonów to nie wymaga szczególnych zabiegów i kontaktów z agencją reklamową, a potrafi przynieść sporo wymiernych korzyści dla firmy. Dzieje się tak dzięki zasięgowi, który plakat generuje, o ile ma efektowny wygląd i zawiśnie w odpowiednim miejscu. My zadbaliśmy o warstwę graficzną, która przyciągnie wzrok i uwagę potencjalnych klientów, ty zapewnij dobrą lokalizację dla reklamy i wspólnie zwiększymy twoją sprzedaż.

REKLAMA I INFORMACJA –PARA IDEALNA

Biało-granatowy plakat wygląda bardzo stylowo, modnie i profesjonalnie. Dobre proporcje kolorów oraz grafiki i pól tekstowych robią dobrą robotę, bowiem dzięki temu odbiorca ogląda taką reklamę z dużą przyjemnością. To także grafika, która budzi zaufanie, ponieważ stylowa i dobrze wyważona reklama to zapowiedź dobrej jakości waszych usług. Z naszą grafiką szybko zbudujesz dobry wizerunek swojej kancelarii i zyskasz zaufanie potencjalnych klientów. Pamiętaj jednak, aby wpisać w pola tekstowe kluczowe, konkretne, ale także zachęcające informacje.

TAK WZBUDZISZ ZAUFANIE

Mówią, że mechanik ma brudną robotę. Być może, ale to nie oznacza, że nie można tej cechy przerobić w atut i tym samym zachęcić klientów. Wykorzystaliśmy ten klimat i ubraliśmy go w modne szarości. Fragment akcji naprawczej w tej odsłonie wygląda nie tylko przystępnie, ale także ciekawie. Pod panelem graficznym znajduje się sporej wielkości pole tekstowe, w którym można umieścić dane kontaktowe i nazwę firmy z użyciem dużej czcionki. Zmieści się nawet krótki zakres usług albo treść zachęcająca do kontaktu.

CZYTELNA SYMBOLIKA DAJE JASNOŚĆ

Grupy przewód elektryczny pewnie dzierżony w męskiej dłoni to jasny przekaz, że żaden elektryczny problem nie jest ci straszny. Nieważne, czy konieczna jest to naprawa, terminowy przegląd czy też stworzenie nowej instalacji, staniesz do wykonania zlecenia i dajesz gwarancję, że wszystko będzie wykonane profesjonalnie i przede wszystkim bezpiecznie. Tak prosta grafika jest bardzo sugestywna i skutecznie buduje zaufanie do fachowca, więc ma także pozytywny wpływ na wizerunek firmy. Duże pole tekstowe natomiast pozwala na podanie namiarów oraz zakresu usług.

DAJCIE SIĘ POZNAĆ Z PLAKATEM

Firma, która zajmuje się nieruchomościami ma sporo okazji do wykorzystania plakatu reklamowego, dlatego powinien on być obowiązkową częścią twojej kampanii promocyjnej. Można go wykorzystać na drzwiach swojej firmy, ale także wielu lokalizacjach oferowanych przez ciebie nieruchomości albo powstających inwestycji itp. Ten plakat będzie widać z daleka, pomimo tego, że grafika oparta jest głównie na szarościach. Wzrok będzie przyciągać niebanalne ujęcie szklanych wieżowców, bardzo stylowe, minimalistyczne i niezwykle modne.

CZYTELNIE I SUGESTYWNIE

Nasza propozycja wzoru graficznego na plakat reklamowy dla twojej firmy ma wszystko, co potrzebne. Modny odcień tła ściąga na niego uwagę przechodniów, a to już pierwszy sukces. Kiedy ktoś zerknie lub podejdzie bliżej, dostrzega ciekawą grafikę ze starymi aparatami fotograficznymi i to kolejny dobry objaw, który zachęci do zapoznania się bliżej z twoją ofertą. I tak krok po kroku można dzięki ciekawemu plakatowi, który w sposób profesjonalny i kompletny reklamuje twoją firmę zyskać nowego klienta.

ZACHĘCAJ DO ZAMAWIANIA

Reklama jest po to, żeby dać się poznać na rynku, przykuć uwagę konsumenta i pozostać w jego pamięci. To na początek, bo najważniejsze jest pokazanie swojej oferty w taki sposób, aby zachęcić klienta do złożenia zamówienia. Nasza propozycja graficzna nie zawiera detali graficznych opartych na produktach spożywczych i jest to zabieg celowy. Chodzi o to, by zasugerować ofertę cateringową z wyższej półki, która sprosta każdej eleganckiej imprezie. Jeśli twoja oferta zawiera takie usługi, to będzie to reklama w punkt.

TREŚĆ W KWIATOWEJ OPRAWIE

Jeżeli szukasz dodatkowej formy reklamowej, która będzie miała większą nośność niż ulotka to polecamy plakat. Dla twojego salonu konieczna będzie oczywiście odpowiednia estetyka, która zachwyci głównie panie i u nas znajdziesz tą piękną grafikę z lilią. Nie sposób przejść koło takiego plakatu obojętnie, ponieważ wzrok mimowolnie przyciąga ten piękny kwiat. Z pewnością każdą konsumentkę zainteresuje, jaka firma ma taką wyjątkową reklamę, a to już tylko krok do umówienia się na wizytę. Zadbaj tylko o wpisanie danych i kilku zachęcających słów.

PRZYCIĄGAMY KOLORAMI

Kiedy zamierzasz rozwiesić w kilku miejscach swoje plakaty reklamowe, to przecież nie po to, aby wtopiły się w tłum i pozostały niezauważone. Cel jest taki, że mają przykuwać i skupiać uwagę przechodniów. Nawet tych, którzy na razie nie potrzebują waszej oferty, bo przecież to się może w każdej chwili zmienić. Tak więc postaraliśmy się stworzyć folkową grafikę w łowickie wzory, które są od paru lat niezwykle modne. Ilość detali i nasyconych barw jest tak duża, że każdemu automatycznie poleci wzrok w stronę takiego plakatu.

DUŻO TREŚCI I OBIETNICA

W przypadku wielu usług bardzo ważna jest ich wizualna oprawa. Nietrudno się domyślić się, że jest to szczególnie istotne w przypadku branży wszelkich usług upiększających dla kobiet. Reklama każdego salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego musi przykuwać uwagę i zachwycać, tym bardziej, że panuje tu ogromna konkurencja. Nasz plakat doskonale wpisuje się w ten klimat, bowiem przyciąga uwagę piękną, karmelową kolorystyką i zjawiskowo wyglądającą modelką. Taka grafika nie umknie uwadze żadnej potencjalnej klientki.

REKLAMA W PUNKT

Plakat reklamowy to bardzo przydatna część firmowego marketingu. Ma większy zasięg niż ulotka, a nie generuje dużych kosztów. Stworzyliśmy dla was grafikę o bardzo prostej formie, bo przecież wasza działalność opiera się głównie na konkretach. Tymi konkretami są okna, które wyeksponowaliśmy na samej górze. Widać je z daleka, a ich wygląd naprawdę budzi podziw i daje poczucie, że wasza oferta jest stylowa i nowoczesna. Natomiast duże pole tekstowe poniżej ma duży potencjał w zakresie wyeksponowania nazwy, danych kontaktowych i treści marketingowych.

PIĘKNA GRAFIKA TO SKUTECZNA REKLAMA

Proponujemy wersję plakatu, który będzie doskonałym nośnikiem twojej reklamy. Zawiera odpowiednią ilość miejsca na treść, w tym na dane kontaktowe i niewielki katalog usług albo opis zalet twojego salonu. Ale główną atrakcją tej grafiki jest piękna, uśmiechnięta modelka z wielką burzą blond loków, która od razu na pierwszy rzut oka zachęca do zapoznania się z ofertą salonu i do wizyty. I choć nie każda klientka ma warunki do takiej fryzury, nie każda także jej pragnie to jednak grafika wygląda bardzo zachęcająco i jest obietnicą pięknego wyglądu.

SZAROŚCI TEŻ MOGĄ SIĘ WYRÓŻNIAĆ

Możliwe, że przyglądając się naszej grafice ktoś pomyśli, że takie szarości na plakacie są zbyt delikatne, żeby reklamować kancelarię w terenie albo w holu wielkiego biurowca. Spieszymy wyjaśnić, że obecnie jest to niemożliwe, bo betonowe szarości to największy krzyk mody w zakresie wydruków reklamowych i każdy potencjalny klient wyłapie plakat w mijanym otoczeniu, a potem z pewnością doceni waszą znajomość modowych trendów. Plakat wraz wielkim znakiem paragrafu skutecznie przyciąga wzrok i zachęca do zapoznania się z jego treścią.

Pokaż: