Plakaty - Transport - Taxi

Korporacje taksówkarskie mogą liczyć na zdobywanie większej liczby klientów w przypadku korzystania ze skutecznych form reklamy. Dobrym pomysłem może być postawienie na plakaty jednostronne, które stanowią skuteczne narzędzie marketingowe i pomagają w docieraniu z ofertą do mieszkańców konkretnego miasta lub nawet dzielnicy. Dodatkowo plakat to bardzo tania forma reklamy.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Jeżeli szukasz sposobu na wypromowanie usług taxi na lokalnym rynku to plakaty z naszej oferty sprawdzą się w tej roli świetnie. Ta forma marketingu lokalnego posiada bardzo wysoką skuteczność. Odpowiednio rozmieszczone plakaty pozwalają w krótkim czasie zyskać wysoką rozpoznawalność. W naszej ofercie posiadamy jedynie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach produkty. Dodatkowo każdy z plakatów posiada żywe kolory dzięki skorzystaniu przez naszą firmę z nowoczesnych form druku. Koncentrujemy się na tym, aby w pełni wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zaproponować dla nich najlepsze materiały reklamowe.
Czytaj więcej
Pokaż:

BLASK ŚWIATEŁ I KAROSERII

Są takie elementy, które wyjątkowo przykuwają ludzki wzrok i zapadają im w pamięć. Tworząc dla was grafiki reklamowe wykorzystujemy te możliwości, aby powstały jak najbardziej skuteczne wzory. Na plakacie reklamującym przewozy osobowe z użyciem taksówki wykorzystaliśmy fakt, że konsumentów najmocniej przyciąga blask i światło. W połyskującej karoserii odbijają się światła uliczne, które podkręcają efekt, a głównym, centralnym detalem jest świecąca na samochodzie lampa, która sygnalizuje taksówkę gotową do jazdy.

WIDZIMY CIĘ JASNO I WYRAŹNIE

Białe tło doskonale eksponuje wszystkie informacje, które chcesz podać swoim przyszłym klientom. Na żółtym pasku możesz skutecznie wyróżnić albo numer telefonu albo swoje imię i nazwisko czy nazwę firmy. A na samej górze zwieńczenie grafiki i jednocześnie detal, który sprawia, że każdy z daleka go zauważy i szybko zorientuje się czego dotyczy reklama. Jeśli uważasz, że taki plakat może skutecznie reklamować twoje usługi i zwiększać twoje obroty, nie czekaj. Zamów na próbę parę sztuk i sprawdź działanie tej reklamy w terenie.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: