Plakaty - Transport - Transport towarów

Działasz w twardej branży, ale musisz pamiętać, że to duży rynek i panuje tu ogromna konkurencja. Mogłoby się wydawać, że transport towarów nie wymaga reklamy, bo przecież wiadomo o co w tym chodzi. To poważny błąd, który może cię pozbawić wielu nowych zleceń, a tym samym większego zarobku. Zamiast więc tkwić w tym przekonaniu, postaw na plakat reklamowy. Zapewniamy, że nie będziesz żałować tego kroku.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Dobra reklama ma wiele zalet. Przede wszystkim buduje dobry wizerunek firmy, jest dowodem na to, że dbacie o wszystko. Dobrze zaprojektowany plakat, a takie właśnie znajdziesz w naszej ofercie, sprawi, że wiele osób zwróci na niego uwagę i np. zrobi zdjęcie albo spisze sobie dane kontaktowe. Kiedy będzie coś do przewiezienia, przynajmniej kilka osób z pewnością zadzwoni lub napisze maila. Musisz jedynie wybrać jedną z grafik, wstawić do szablonu swoją nazwę lub logo, a następnie podać wszystkie ważne dane kontaktowe. Na plakacie zmieści się też opis oferty.
Czytaj więcej
Pokaż:

OD RAZU WIADOMO, ŻE BĘDZIE FACHOWO

Za pomocą plakatów możesz zyskać dodatkowych klientów, wystarczy, że rozmieścisz je w miejscach, gdzie bywają posiadacze pojazdów mechanicznych. Może to być sklep osiedlowy, market, zaprzyjaźniony komis itd. Słowem, wszędzie tam, gdzie uzyskasz na to zgodę. Pamiętaj jednak, że zawsze są to przestrzenie pełne kolorowych detali, więc twój plakat musi się wyróżniać. Nasza propozycja graficzna jest dowodem na to wykonalne oraz, że pomoc drogowa może się efektownie reklamować, zwłaszcza, że w waszą działalność na stałe wpisany jest kolor żółty. W połączeniu z widokiem lawety i ładunku nasunie każdemu właściwe skojarzenia.

CIĘŻARÓWKA W ROLI GŁÓWNEJ

Sporych rozmiarów plakat, a na nim widoczna z daleka ciężarówka. Najwięcej miejsca zajmuje modny granat, który równoważy jasne tło zdjęcia z pojazdem. To dużych rozmiarów pole tekstowe, na którym umieścisz logo firmy. Te wszystkie cechy sprawią, że na plakat zwróci uwagę każda osoba przejeżdżająca albo przechodząca w pobliżu. I o to głównie chodzi w reklamie, żeby przykuć uwagę i zainteresować. Z pewnością część z tych odbiorców zatrzyma się i przeczyta treść albo zrobi zdjęcie, a to już bardzo blisko do zyskania nowych zleceń.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: