Wizytówki - Bar Strona 2

Pokaż:

BŁĘKITNY STYL RETRO

Błękitny styl retro, Gastronomia, Bar - Wizytówki Netprint
3 kolory do wyboru
Prowadzisz kawiarnię lub koktajlbar i urządziłeś go w stylu retro? Ta wizytówka jest właśnie dla ciebie. Delikatny, turkusowy kolor i czarne retro grafiki drinków tworzą interesujący przód wizytówki. Jej tył, jest nieco spokojniejszy, ażeby łatwiej było ci uzupełnić nazwę firmy i inne ważne informację w wyraźny sposób.

KWADRAT Z ZAOKRĄGLONYMI ROGAMI

Kwadrat z zaokrąglonymi rogami, Gastronomia, Bar - Wizytówki Netprint
2 kolory do wyboru
Przód wizytówki jest ciekawie zaprojektowaną formą graficzną. W czerwone tło, został w pisany jaśniejszy kwadrat z zaokrąglonymi rogami, który specjalnie nie mieści się w jej kadrze. Dzięki temu wizytówka wyróżnia się na tle innych. Jaśniejsze pole wizytówki znajdujące się z tyłu, pozwala w przejrzysty sposób wyeksponować dane teleadresowe.

CZERWONY NAPIS NA BIAŁYM TLE

Czysta forma, białe tło i czerwony napis, który wybija się na tle wizytówki. Po prawej stronie została umieszczona, nie nachalna grafika sugerująca rodzaj działalności. Tył wizytówki został zaprojektowany tak, aby dane twojej firmy i grafika uzupełniały się i zamykały kompozycję w całość, tworząc ją wyjątkową.

WSPOMNIENIE WAKACJI

Wspomnienie wakacji, Gastronomia, Bar - Wizytówki Netprint
3 kolory do wyboru
Dwukolorowa wizytówka z dominującym jasnym, piaskowym kolorem przywołuje na myśl wspomnienia o wakacjach i bardzo udanym odpoczynku. Grafiki, kolorowych drinków sugerują bogatą ofertę dostępną w twoim lokalu. Z tą wizytówką na pewno zostaniesz zapamiętany, a każdy będzie chciał imprezę właśnie u ciebie.

FIOLETOWO-ZIELONA GEOMETRIA

Fioletowo-zielona geometria, Gastronomia, Bar - Wizytówki Netprint
2 kolory do wyboru
Nietypowe zestawienie dwóch żywych kolorów: zieleni i fioletu, sprawia, że miejsce, które jest prezentowane ma niepowtarzalny charakter. Ciekawy jest również tył wizytówki. Geometryczny i interesujący podział, pozwala na umieszczenie nazwy twojego lokalu i potrzebnych danych teleadresowych, bez naruszania kompozycji.

PROSTA I CIEKAWA KOMPOZYCJA

Prostokątna i prosta forma wizytówki czyni ją zwykła. Natomiast kolory i geometryczne wzory sprawiają, że miejsce o którym mówi jest niezwykłe. Mimo mocnego i geometrycznego podziały, łatwo wyeksponujesz dane teleadresowe i zachwycisz swoich potencjalnych klientów. Całość łączy się w idealną wizytówkę dla twojej branży.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: