Wizytówki - Bar

Przechodząc nieopodal Twojego baru, w głowie pojawiają się wizje przepysznych dań i delikatnych zakąsek. Nie jedna osoba nie mogąca obejść się smakiem wstąpi choć na chwile w Twe skromne progi. Każdy Klient wywołuje radość całego zespołu, gdyż w okolicy roi się od konkurencji.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Jak dotrzeć do osób, które nie doświadczają zmysłowości owych zapachów? Najlepszym rozwiązaniem jest reklama. Nie zastanawiaj się jednak, komu powierzyć to zadanie. Jeśli jesteś zdeterminowany – sam weź sprawy w swoje ręce. W końcu to Ty jesteś mistrzem w gastronomicznej branży, znasz trendy i gusta Klientów. Jesteś odpowiednią osobą do wykreowania wizytówki. My umożliwimy Ci jak najprostsze spersonalizowanie projektu. Dostajesz do dyspozycji darmowy program, dzięki któremu nic nie będzie straszne. Jedyne, co musisz mieć to dobry pomysł. Wybierz motyw odzwierciedlający barowy klimat, dodaj treść, dane kontaktowe i logo firmy. Profesjonalnie wydrukowane wizytówki trafią na wskazany przez Ciebie adres. Od dziś nie będziesz narzekał na brak klientów. Masz nasze słowo.
Czytaj więcej
Pokaż:

W TWOIM BARZE JEST STYL I KLIMAT

Kluby, bary, puby i inne lokale, teraz jest tego cała masa. Niewykluczone, że i twój bar jest na ulicy, gdzie na klientów czekają jeszcze cztery takie miejscówki. Musisz się więc czymś wyróżniać, aby trafiali do ciebie klienci, a i kontrahenci traktowali cię poważnie. Zacznij od niewielkiej inwestycji, od zamówienia tych efektownych wizytówek. Nasza nowoczesna grafika, dzięki ciekawym złoceniom i kolorystyce oddaje w pełni klimat nocnej wizyty w barze. Przykuwa uwagę i zaciekawia, a to już spory sukces.

PROFESJONALNE ORZEŹWIENIE

Barman, właściciel drink baru albo też firmy produkującej dodatki do drinków – te osoby na pewno powinny zdecydować się na ów wyjątkowy, stworzony z wielką dbałością o szczegóły model wizytówki. Połączenie białego tła, stylowych printów oraz ciekawego liternictwa dało tu znakomity efekt wizualny. To zatem genialny sposób na to, by się skutecznie wyróżnić na tle konkurencji, by sprawić, że obrotu staną się zdecydowanie większe. Siła tkwi w prostocie, zaś dodanie kilku niezwykle interesujących kolorów sprawia, iż model rzuca się w oczy, a to już połowa sukcesu. Warto postawić na ten egzemplarz już dziś!

GRUNT, TO DOSKONAŁE TOWARZYSTWO

Czego się napijesz? Herbaty? Soku? Może dziś postawisz na piwo? Ty wiesz, jak ważne dla Klienta jest kojarzenie miejsca do którego przychodzi w wolnej chwili na filiżankę kawy bądź kufel złotego napoju. Wizytówka z motywem wspomnianego kufla będzie doskonałą grafiką reprezentującą lokale, bary oraz puby. Jeśli trudnisz się piwowarskim fachem, nie czekaj, aż konkurencja zabierze Tobie wszystkich sprzed nosa – działaj i reklamuj się!

TURKUSOWY DRINK

Wizytówka z obu stron oblana została różowym tłem. Na dole, delikatną czarną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Wyżej, na turkusowym pasku umieszczona została grafika turkusowego drinka na różowym tle. Wyżej zaprojektowane zostało miejsce na nazwę lokalu.

CIEMNA PIANA

Wizytówkę wyróżnia oryginalne rozłożenie elementów. Na dole, na czarnej kresce, nawiązującej do lady baru, umieszczona została nazwa firmy oraz branżowa grafika kufla z piwem. Na górze, oryginalnie zostały ułożone wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Na odwrocie została powtórzona branżowa grafika oraz nazwa lokalu.

KUFEL Z PIANĄ

Prowadzisz bar piwny, albo masz swój mały browar? Jeśli tak, to ta wizytówka powstała z myślą o twoim lokalu. Wizytówka z obu stron pokryta jest białym tłem. Przez środek poprowadzony został żółty pasek, na którym znalazła się nazwa lokalu oraz numery telefonu. Z prawej strony znalazły się również dane adresowe i internetowe. Po przeciwnej stronie umieszczona została branżowa grafika.

ZNACZNIK MIEJSCA

Jasne tło wizytówki świetnie kontrastuje z jasnym czerwonym kolorem. Na dole wizytówki wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Przez środek wizytówki został poprowadzony delikatny czerwony pasek, a na nim umieszczono znacznik miejsca z drinkiem. Wyżej znalazła się nazwa lokalu.

WINO Z KARAFKA

Jesteś właścicielem winiarni? Serwujesz ekskluzywne wina? Jeśli tak to potrzebujesz ekskluzywnej wizytówki, a ta właśnie taka jest. Zdjęcie z przodu wizytówki jest półprzezroczyste, aby lepiej eksponować najważniejsze dane kontaktowe. Wyżej, białą czcionką została zapisana nazwa lokalu. Na odwrocie została umieszczona czysta fotografia.

PIWA DO WYBORU

Dwa odcienie żółtego dzielą wizytówkę na dwie części. Na ciemniejszym, czarną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej została umieszczona fotografia kilku rodzajów piwa w różnych naczyniach. Nad nim zaprojektowane zostało miejsce na nazwę lokalu. Na odwrocie zostało powtórzone zdjęcie i nazwa.

DRINK Z PŁOMIENIEM

Czarną, czytelną czcionką zostały wypisane takie dane jak: nazwa lokalu, jego adres, strona internetowa, numer telefonu i adres e-mail. Na dole znalazła się jasna grafika płonącego kieliszka. Ten sam rysunek został powtórzony na odwrocie wizytówki, który ma fioletowe tło. Całość jest jednolita i czytelna.

BUTELKA WINA

Tło całej wizytówki jest czerwone. Umieszczone białe elementy dodają jej klasy i stylu. Białą czcionką zostały zapisane takie dane jak: numery telefonów, adresy, e-mail czy strona internetowa. Powyżej grubszą czcionką zapisana została nazwa lokalu. Całość dopełnia grafika przedstawiająca butelkę wina oraz kieliszek.

KIELISZEK Z CZERWONYM WINEM

Wizytówka została oblana białym tłem. Poprowadzone zostały turkusowe paski, w które wpisane zostały niezbędne dane teleadresowe oraz nazwa firmy. W szarym sześciokącie została umieszczona grafika przedstawiająca kieliszek z czerwonym winem. Ta branżowa grafika została powtórzona na odwrocie wizytówki.

PIWO Z PIANĄ

Na szarym tle znalazło się kilka pomarańczowych i czarnych elementów. W pomarańczowych prostokątach zapisane zostały najważniejsze dane m.in.: numery telefonów czy adres lokalu. Wyżej nad nazwą knajpy znalazła się grafika przedstawiająca piwo z pianą. Rysunek został powtórzony również na odwrocie wizytówki.

KOLEJKA NA BARZE

Zarówno przód jak i tył wizytówki jest w kolorze żółtym. Z przodu, z prawej strony została umieszczona grafika piwa w kuflu. Z lewej strony, ciemną czcionką zapisane zostały niezbędne dane adresowe i kontaktowe. Na odwrocie została umieszczona grafika baru, na którym stoi kolejka piw, a na dole zapisana została nazwa lokalu.

PIWO W KUFLU

Pomarańczowe tło z bąbelkami ma kojarzyć się z magicznym napojem jakim jest piwo. Na jasnych paskach zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Ponad nimi znalazła się nazwa lokalu zapisana białą czcionką. Główną grafiką na górze wizytówki jest piwko w kuflu. Na odwrocie wizytówki, grafika została powtórzona.

EGZOTYCZNE DRINKI

Na jasnym tle zostały umieszczone kolorowe elementy. Na dole, ciemną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej znalazła się ciekawa grafika, która może służyć, jako logo twojego lokalu. Przedstawia ona kolorowe drinki. Obok znalazło się miejsce na zapisanie w dwóch kolorach nazwę baru.

KIELISZEK DO MARTINI

Cała wizytówka została oblana szarym tłem. Na dole poprowadzony został biały pasek. Na nim umieszczone zostały najważniejsze dane, takie jak: adres, numery telefonów, dane internetowe. Wyżej umieszczony został obrys kieliszka do martini. Nad nim zaprojektowano miejsce na nazwę lokalu. Na odwrocie ponownie użyto grafikę kieliszka.

KORKOCIĄG

Na górze wizytówki został umieszczony biały pasek. Na nim znajduje się nazwa przedsiębiorstwa oraz logo, którym jest korkociąg. Dół wizytówki pokryty jest czerwonym tle. Na nim, na białych paskach zostały umieszczone niezbędne dane teleadresowe. Na odwrocie wizytówki powtórzona została nazwa lokalu oraz logo.

CZERWONO-BIAŁY KIELISZEK

Czerwone elementy umieszczone na biały tle tworzą idealną całość. Na dole wizytówki, czerwoną, delikatną czcionką zapisane są dane: adres stacjonarny, numery telefonów oraz dane internetowe. Wyżej znalazła się branżowa grafika czerwono-białego kieliszka, obok którego znalazła się nazwa baru. Na odwrocie powtórzona została grafika, jednak na czerwonym tle.

KIELISZEK Z WINEM

Na zielonym tle została umieszczona grafika kieliszka z wybornym trunkiem. Na środku wizytówki, czarnymi, wyraźnymi literami zostały zapisane numery telefonów, adresy, maile oraz strona internetowa. Z lewej strony na pomarańczowym pasku znalazły się ciekawe ikonki. Na białym pasku została wpisana nazwa firmy.

BAMBUSOWA MATA

Jeśli wizytówka ma przyciągać klientów, to ta na pewno będzie strzałem w dziesiątkę. Z prawej strony została umieszczona wizytówka drinka z egzotycznym kwiatem, który przywodzi na myśl ciekawe i pyszne drinki serwowane w tym miejscu. Dane teleadresowe zostały umieszczone tak, aby nie rzucały się w oczy, tylko dopełniały całość projektu. Wszystko to zostało ułożone na tle przypominającym matę bambusową.

DRINK Z CYTRYNĄ

Chcesz, żeby wizytówka twojego baru wyróżniała się z pośród innych? Wybierz właśnie tą. Wizytówka została ułożona pionowo, po to, aby połączyć wszystkie elementy w jedną, zgodną całość. Na górze wizytówki znalazło się miejsce na nazwę baru, poniżej ciemnymi literami napisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Całość dopełnia monochromatyczna grafika drinka z cytryną.

PASTELOWE KIELISZKI

Delikatne tło wizytówki ułożonej horyzontalnie idealnie podkreśla trzy kieliszki z drinkami jakie się na niej znajdują. Grafika została zaprojektowana tak, aby całość była spójną, harmonijną formą. Tył wizytówki pozwala na zamieszczenie, po prawej stronie, kontaktu do twojego lokalu w sposób prosty i czytelny.

DRINK MOHITO

Tematem przewodnim tej jasnej wizytówki jest drink mohito. Po jego dwóch, przeciwległych rogach zostały umieszczone: nazwa baru – złożona z brązowej, jasnej czcionki, oraz na piaskowym tle, adres, godziny otwarcia oraz numer telefonu. Całość została dopracowana tak, aby wszystko było czytelne i przejrzyste.

Pokaż: