Wizytówki - Restauracja

Doskonała obsługa kelnerska, lokal dopracowany w najmniejszych detalach, świeże kwiaty, miła atmosfera i doskonała kuchnia. Tak maluje się obraz restauracji idealnej. Rynek gastronomiczny jest przepełniony wieloma ofertami o różnych specyfikacjach – każdy znajdzie coś dla siebie.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Bądź Panem swojego losu i nie czekaj na błędy konkurencji, brnij do przodu zdobywając kolejne punkty, dzięki

którym będziesz wiódł prym. Skup się na plusach swojego fachu i wyobraź sobie reklamę idealną. Siądź przed naszym edytorem i postaw na praktyczne rozwiązania pełne smaku i elegancji. To nic trudnego – samodzielnie wybierz wzór z kategorii wizytówka restauracja, uzupełnij dane kontaktowe, dodaj logo i motto restauracji. Nie licz na drogich projektantów – to Ty znasz ten rynek i wiesz czego trzeba, by być zauważonym. Gdy Twój projekt będzie gotowy do realizacji, złóż zamówienie – po wydrukowaniu odpowiedniej ilości dostarczymy je pod wskazany adres. Niech wizytówka trafiając do rąk miłośników gustownego klimatu i wyśmienitego jedzenia przyciąga spojrzenia w stronę Twojej restauracji.
Czytaj więcej
Pokaż:

SMACZNA ZAPOWIEDŹ NA POCZĄTEK

Jeśli pracujesz w branży gastronomicznej, musisz mieć świadomość mocy, którą macie. To przyciąganie poprzez smak, wygląd, zapach i inne cechy jedzenia. Dowodem jest nasza grafika na wizytówkę. Kilka artykułów spożywczych, niby nic konkretnego. Jednak przemyślany sposób ich ułożenia, dobór kolorów i proporcje sprawiają, że grafika budzi zainteresowanie i pobudza apetyt. To wyrazisty przekaz, a jednocześnie pozostaje sporo wolnego miejsca na czytelne podanie danych kontaktowych i wyeksponowanie nazwy firmy lub lokalu.

WYTWORNA REKLAMA, WYBORNE MENU

Żeby restauracja cieszyła się dużym ruchem i wciąż powiększającą się rzeszą zadowolonych klientów, konieczne jest spójne działanie na różnych płaszczyznach. Konieczne jest atrakcyjne, smaczne menu oraz modny, ładny lokal i profesjonalna obsługa, ale nie bez znaczenia jest także po prostu dobra reklama. Jeśli jeszcze nie macie swojego brandu firmowego, wystarczy wybrać u nas ciekawą grafikę. Co powiecie na ten wzór? Modna i szlachetna butelkowa zieleń w kontraście z bielą i do tego tematyczne detale graficzne w złocie.

GASTRONOMIA NA POZIOMIE

Właściciele restauracji lub kawiarni doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w dużej mierze właśnie od dobrej reklamy zależy powodzenie miejsca. dlatego muszą postarać się o dobry model wizytówki. Jaki powinien być? Nowoczesny, lecz jednocześnie podkreślający przytulność miejsca. Nic zatem dziwnego, iż ten właśnie model cieszy się obecnie ogromnym powodzeniem. Bardzo dobrze dobrano kolory, dzięki czemu przyciąga wzrok potencjalnych klientów. Na ciemnym tle idealnie widoczny jest tekst, co także nie jest bez znaczenia. Model na miarę XXI wieku!

TALERZ MAKARONU

Głównym elementem tej wizytówki jest branżowa grafika przedstawiająca talerz włoskiego makaronu na czerwonym tle, która znalazła się z jej obu stron. Z przodu, pod grafiką, czerwoną czcionką zapisana została nazwa lokalu. W dolnej części umieszczone zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe.

ODCIENIE SZAROŚCI

Tło z przodu wizytówki jest w jasnym odcieniu szarości. U góry w ciemnoszarym heksagonie umieszczona została grafika sztućcy. Niżej zapisana jest nazwa lokalu. Na ciemnych paskach, białą czcionką zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Na odwrocie, na czerwonym tle powtórzona została branżowa grafika.

PODWÓJNE SZTUĆCE

Obie strony wizytówki pokryte zostały brązową czcionką. W dolnej części zaprojektowane zostało miejsce na wypisane danych, takich jak: adres lokalu, numer telefonów, oraz dane internetowe. Wyżej umieszczona została nazwa lokalu. Z prawej strony znalazła się branżowa grafika, przedstawiająca podwójne sztućce na ciemnym tle.

KUCHARZ Z BRODĄ

Tył wizytówki jest w orientacji poziomej. Z lewej strony, na turkusowym tłem, białą czcionką wypisane zostały wszystkie dane telefoniczne, adresowe oraz nazwa lokalu. Z prawej strony, na białym pasku znalazła się branżowa grafika. Tył ułożony jest pionowo i znalazła się na nim branżowa grafika oraz nazwa lokalu.

ŁYŻKI SMAKÓW

Świetne zdjęcie użyte w tej wizytówce na pewno wyróżni twoją firmę na rynku. Na pomarańczowym tle zostały zapisane najważniejsze dane kontaktowe. Powyżej znalazło się zdjęcie, które przedstawia pięć łyżek, na których znajdują się różne smaki potraw. Obok, pomarańczową czcionką zapisana została nazwa restauracji.

OSTRE PAPRYCZKI

Przy reklamowaniu gastronomii najlepiej sprawdzają się zdjęcia jedzenia, które pobudzają kubki smakowe. Nie inaczej jest w tym przypadku. Na białym tle, główną grafiką jest fotografia papryczek chilli. W lewym, górnym rogu znalazła się nazwa restauracji, a z prawej strony zostały wypisane niezbędne dane teleadresowe.

CZAPKA SZEFA KUCHNI

Prosta wizytówka, z jasnym przekazem. Tak w jednym zdaniu można opisać ten projekt. Na niebieskim tle znalazły się tylko najważniejsze informacje: nazwa firmy, ikony informacyjne, niezbędne dane kontaktowe i adresowe oraz mała grafika przedstawiająca czapkę szefa kuchni. W tle znalazła się delikatna grafika branżowa.

SKRZYŻOWANE SZTUĆCE

Białe tło znajduje się z lewej strony wizytówki. Na nim, niebieską czcionką zapisana została nazwa restauracji. Poniżej ciemniejszymi literami wypisano niezbędne dane informacyjne. Z prawej strony znalazło się niebieski tło, a w nim umieszczono biały okrąg, w który wpisane zostały skrzyżowane sztućce, symbol gastronomii.

SMAKOWITY BURGER

Prawdziwy burger powinien być średnio wysmażony i mieć różowe mięso w środku. Do tego nawiązuje tło wizytówki, które jest właśnie w takim delikatnym kolorze. Z prawej strony zostały zapisane dane, m.in.: numer telefonu, adres stacjonarny czy strona internetowa. Z prawej znalazła się grafika smakowitego hamburgera.

SZEF KUCHNI, CZARNA CZAPKA KUCHARSKA

Wizytówka, dzięki dwóm kolorom, wyraźnie została podzielona na dwie części. Na dole, dominuje kolor niebieski. Czcionka jest biała, po to, żeby wyróżniać się na tym kolorze. W tym miejscu zapisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Powyżej, na białym tle została umieszczona czarno-biała grafika szefa kuchni oraz nazwa restauracji.

GORĄCE NOODLE

Każdy uwielbia azjatycką kuchnię. A z czym się ona najbardziej kojarzy? Oczywiście z miską chińskiego makaronu. Dlatego właśnie taka grafika znalazła się w tym projekcie. Na żółtym tle, po za ilustracją, brązową czcionką wypisane zostały najważniejsze dane kontaktowe oraz nazwa firmy. Branżowa grafika została powtórzona na odwrocie wizytówki.

OBRYS HAMBURGERA

Szare tło i biała czcionka stanowi świetne i zawsze sprawdzające się rozwiązanie. Nie inaczej jest w tej wizytówce. Na szary tle, białą, wyraźną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane adresowe i kontaktowe. Na samej górze oraz na odwrocie wizytówki znalazł się obrys hamburgera. Całość projektu jest prosta i przejrzysta.

GORĄCA ZUPA

Wizytówka została podzielona na dwie części. Na dole zostało umieszczone jasnofioletowe tło. Na nim wypisano najważniejsze dane zarówno adresowe jak i kontaktowe. Na środku wizytówki został umieszczona grafika gorącej zupy. U góry na ciemnofioletowym tle zaprojektowano miejsce na nazwę firmy. Na odwrocie znalazła się branżowa grafika oraz nazwa restauracji

NÓŻ I WIDELEC

Na jasnym tle została umieszczona ciekawa grafika skrzyżowanego noża i widelca. Pod nią znalazło się miejsce na nazwę restauracji, a to wszystko zostało otoczone lekką, czarną ramką. Oryginalnie, z tyłu wizytówki znalazły się najważniejsze dane teleadresowe restauracji. Całość wygląda świetnie i wyróżni się na tle innych wizytówek.

KOLOROWA KRATA

W Toskanii, w prawdziwych włoskich restauracjach, stoły przyozdobione są obrusami w czerwoną kratę, dokładnie taką, jaka jest tłem dla tej wizytówki. W geometrycznym, jasnoczerwonym, półprzezroczystym kształcie zostały zapisane: nazwa firmy, oraz dane teleadresowe. Z drugiej strony została powtórzona nazwa firmy na takim samym, ciekawym tle.

CIEKAWA GRAFIKA KUCHRZA

Ta grafika przyciągnie do ciebie klientów. Na pierwszym planie wizytówki znalazło się logo przedstawiające głowę kucharza, a dokładnie jego czapkę i zarost. Z prawej strony znalazła się nazwa restauracji. Na dole wizytówki, czarną, kontrastową czcionką zostały wypisane najważniejsze dane. Na odwrocie wizytówki powtórzone logo firmy.

GRILLOWE AKCESORIA

Prosta wizytówka, której elementy wskazują na to czym się zajmujesz i jaki jest profil twojej restauracji. Na brązowym tle została umieszczona jasna grafika, przedstawiająca akcesoria do grillowania. Z prawej strony, tym samym kolorem, zostały zapisane najważniejsze dane teleadresowe. Z drugiej strony wizytówki znalazła się grafika oraz nazwa restauracji.

SZEF KUCHNI

Jesteś szefem kuchni? Prowadzisz catering? Ta wizytówka jest stworzona specjalnie dla Ciebie. Na jasnym tle znalazły się najważniejsze dane teleadresowe. Na zielonym pasku, białą, prostą czcionką zostały zapisane: imię i nazwisko oraz specjalizacja kucharza. Na danymi umieszczono zdjęcie kucharki chwalącej przygotowane przez nią jedzenie.

TURKUSOWA ZASTAWA

Na ciemnym tle zostały wstawione turkusowe elementy. Składają się na nie: grafika zastawy, nazwa restauracji, adres lokalu, numery telefonów oraz adres e-mail i adres strony internetowej. Z drugiej strony wizytówki na turkusowym tle w ciemnym kolorze została powtórzona grafika zastawy oraz nazwa restauracji.

SZTUĆCE NA STOLE

Interesująco wykorzystane tło, ma na celu budzić skojarzenia ze stołem, przy którym jadamy posiłki z całą rodziną. Dodatkowo, zastawiony stół świadczy o dobrym, domowym jedzeniu. Jeśli jesteś właścicielem takie lokalu, to ta wizytówka jest dla ciebie. Z drugiej strony łatwo umieścisz potrzebne informacje, jak na przykład godziny otwarcia restauracji.

CZERWONY GRILL

Czerwony grill, Gastronomia, Restauracja - Wizytówki Netprint
2 kolory do wyboru
Dwukolorowa, zupełnie inna niż wszystkie, wizytówka z tej branży. Na pierwszy rzut oka wydaje się być zwykła, dopóki nie zauważymy w niej płomieni, które nadają jej charakteru. Prosta, jednokolorowa grafika grilla, na szarym tle z przedniej strony, dopełnia całość kompozycji. Tył został zaprojektowany tak, aby wyróżnić twoje dane teleadresowe.

Pokaż: