Wizytówki - Pizzeria

Gorąca capricciosa, kusząca margherita czy wykwintna hawajska. Wybór jest nietuzinkowy. Karta aż roi się od obco i zarazem smakowicie brzmiących propozycji. To dobry „wabik” na potencjalnego Klienta, przecież są gusta i „guściki”, każdy z nas jest inny.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Jeśli do tej pory skrywałeś się w cieniu konkurencji, nie posiadając materiałów reklamowych, powinieneś powiedzieć stanowcze DOŚĆ! Dzisiejszy rynek nie będzie czekał na Twoje przebudzenie – w tej branży liczy się smak, czas i precyzja działania. Zadbaj o to, by o Twoich pizzach było głośno. Wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, dając do dyspozycji prosty edytor. Dzięki niemu w okamgnieniu wykreujesz własną wizytówkę, złożysz zamówienie na wydruk i będziesz cieszył się tłumem miłośników włoskich smaków. Wystarczy, że samodzielnie wybierzesz idealny szablon, spersonalizujesz treść dodając dane kontaktowe, opis usług, logo. Nie czekaj aż bezlitosna konkurencja zostawi Cię w tyle. Niech smak i dobra reklama zaprowadzą Cię na szczyt gastronomicznego biznesu!
Czytaj więcej
Pokaż:

SMAKOWITE „COŚ NA ZĄB”

Na tak konkurencyjnym rynku jak szeroko pojęta gastronomia, trzeba postawić na coś, co was wyróżni. Szczegół, który sprawi, że spośród wielu pizzerii w mieście głodny klient będzie pamiętał właśnie o was. Prowadzą do tego dwie podstawowe sprawy. Wyjątkowo smaczna i niedroga pizza oraz efektowna, wpadająca w oko reklama. My zadbaliśmy o to drugie i proponujemy ci wesołą, chwytliwą grafikę. Kawałek pizzy w wesołych kolorach jest widoczny z daleka i mocno zapada w pamięć. O pyszną pizzę musicie zadbać sami.

WŁOSKA KOLACJA

Wizytówka z obu stron pokryta jest zielonym tłem. Z prawej strony umieszczona zostałą grafika przedstawiająca specjały kuchni włoskiej. Z lewej strony, czarną, delikatną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne w wizytówce dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Grubszą i większą czcionką zapisana została nazwa lokalu.

KAWAŁEK PIZZY

Przód wizytówki pokryty jest żółtym tłem. Czerwoną czcionką wypisane zostały takie dane jak: nazwa lokalu, jego adres, strona internetowa, numer telefonu oraz adres email. Dane teleadresowe zostały oddzielone czerwonymi kreskami. W prawym dolnym rogu umieszczona została grafika kawałka pizzy, który pojawiła się na odwrocie wizytówki.

TURKUSOWA PIZZA

Z lewej strony wizytówki zaprojektowane jest miejsce na wszystkie niezbędne dane, takie jak: nazwa i adres lokalu, numery telefonicznej, adres mailowy oraz strona internetowa. Z prawej strony znalazła się branżowa grafika przedstawiająca turkusową pizzę. Na odwrocie znalazła się grafika oraz nazwa lokalu.

CZERWONA PIZZA

Przód wizytówki pozostał biały. Na nim, intensywną czerwoną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe oraz nazwa pizzerii. Czerwonym kolorem została również obrysowana pizza. Na odwrocie, kontur włoskiego placka jest biały, na czerwonym tle. Całość jest czytelna i łatwa znaleźć najważniejsze informacje.

DWA ODCIENIE SZAROŚCI

Lewa strona wizytówki jest w ciemnym odcieniu szarości. Na nim znalazła się grafika przedstawiająca żółtą pizzę. Z prawej strony, tło jest w kolorze jasnego odcienia szarości. Za to najważniejsze informacje teleadresowe zostały zapisane ciemniejszą czcionką. Na odwrocie został umieszczony jasny pasek z ciemną nazwą pizzerii oraz grafiką pizzy.

WŁOSKIE SMAKI

Wizytówka zarówno z przodu jak i z tyło została oblana czerwonym kolorem. Z przodu białą i wyraźną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe oraz nazwa pizzerii. Na samej górze wizytówki została umieszczona branżowa grafika, która może zastąpić twoje logo. Grafika została powtórzona na odwrocie.

BIAŁA PIZZA NA BRĄZOWYM TLE

Brązowe tło uzupełnione o białe elementy sprawia, że wizytówka jest prosta i łatwo znaleźć na niej najważniejsze informacje. Biała grafika pizzy sprawia, że twój klient od razu wie, jaką kuchnię serwujesz. Biała, prosta czcionka dopełnia projekt. Z tyłu wizytówki została powtórzona, ciekawa grafika pysznej, włoskiej pizzy.

SMAKOWITA PIZZA

Ta wizytówka działa na zmysły. Z prawej strony zostało umieszczone zdjęcie smakowitej i aromatycznej pizzy. Samo patrzenie na nią sprawia, że ma się ochotę zjeść ten włoski specjał. Z prawej strony, na czerwonym tle zostały zapisane: nazwa firmy, imię i nazwisko pracownika, telefony i adresy. Na odwrocie zostało umieszczone powiększone zdjęcie pizzy.

WŁOSKI STÓŁ

Sztuka sprzedaży samym obrazem jest jednym z najważniejszych narzędzi marketingu. Nie inaczej jest w tym projekcie. Świetne zdjęcie z włoskimi specjałami przykuwa i sprawia, że klient od razu będzie chciał usiąść do ich konsumpcji. Jasny pasek poprowadzony przez wizytówkę, pozwala na wyraźne umieszczenie najważniejszych danych teleadresowych.

PIZZA NA STOLE

W projekcie zostało użyte zdjęcie, które powoduję, że patrząca na niego osoba, od razu ma ochotę na pizzę. Fotografia włoskiego placka położona na stole na pewno wyróżni się z pośród innych wizytówek tej branży. Z przodu dodatkowo został nałożony filtr, dzięki któremu ciemna czcionka jest wyraźna i przejrzysta.

„ŚWIĘTA” PIZZERIA

Ciekawa, a za razem kontrowersyjna grafika użyta w tym projekcie na pewno przykuje uwagę twoich klientów. Patrząc na obrazek możemy myśleć, że znajduje się na nim święta postać z promieniami wokół. Jednak gdy się przyjrzymy jest to kawałek pizzy wystający z pieca. Całość uzupełniona niebieskim tłem i jasnymi literami, tworzy bardzo ciekawą kompozycję.

TRÓJWYMIAROWA TACA

Ta wizytówka przyciągnie uwagę twoich klientów dzięki zastosowaniu grafiki, która wydaje się być trójwymiarowa. Wszystko to dzięki zastosowaniu cienia pod jasnym obrysem tacy. W jej środku znalazły się najważniejsze informację. Pod nią nazwa lokalu oraz jego adres. Całość dopełniona jest morskim kolorem tła.

GORĄCA PIZZA NA SELEDYNOWYM TLE

Połączenie różowego koloru z seledynowym tłem zawsze się sprawdza. Dzięki temu, składowe wizytówki są wyraźne i zapadają w pamięć. Na różowo została podkreślona nazwa firmy oraz grafika gorącej pizzy. Pod różowym paskiem z ikonami zostały umieszczone najważniejsze dane teleadresowe. Z drugiej strony został powtórzony oryginalny wzór gorącej pizzy.

SMACZNY KAWAŁEK PIZZY

Smaczny kawałek pizzy, Gastronomia, Pizzeria - Wizytówki Netprint
3 kolory do wyboru
Wizytówka została zaprojektowana tak, aby wszystkie zawarte informacje były czytelne. Na środku został umieszczony kawałek pizzy, który ma symbolizować rodzaj kuchni. Został on umieszczony na bordowej wstążce z nazwą restauracji. Na dole, białą czcionką zostały umieszczone dane teleadresowe. To wszystko ułożone jest na pastelowym kolorze.

GORĄCA PIZZA NA DOWÓZ

Gorąca pizza na dowóz, Gastronomia, Pizzeria - Wizytówki Netprint
3 kolory do wyboru
Masz pizzerię, która oferuje dowóz? Ta wizytówka jest dla ciebie. Grafika przedstawia pokrojoną pizzę wraz z gorącą parą, która sugeruję, że zamówienie jedzenie będzie zawsze ciepłe i na czas. Wszystko to zostało wpisane w bordowo-czerwone tło. A zastosowanie białe czcionki pozwala na wyraźne wyeksponowanie najważniejszych danych.

APETYCZNA PIZZA

Apetyczna pizza, Gastronomia, Pizzeria - Wizytówki Netprint
3 kolory do wyboru
Pozioma, w mocno apatycznym, czerwonym kolorze z białą grafiką pizzy. Niema wątpliwości, że dotyczy ona lokalu z włoskimi przysmakami. Przez tył płaszczyzny biegnie biały pas, który umożliwia w wyraźny sposób wpisać nazwę firmy, czy zamieścić jej logo. Na samym dole wizytówki, białą czcionką można umieścić adres placówki i numery telefonów.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: