Wizytówki - Kawiarnia

Miejsce idealne dla miłośników spotkań towarzyskich przy wyśmienitych napojach i doskonałych deserach powinno być zauważalne i pełne Klientów. Od lat zwyczaj picia kawy na mieście zdobywa większe zainteresowanie, z każdym rokiem zyskując większą popularność.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Nie siedź bezinteresownie i rusz głową! Każdemu miejscu przyda się odrobina reklamy, by móc iść na przód pełną parą. Nie musisz zastanawiać się nad wyborem projektanta, ani płacić za usługi. Skorzystaj z naszego praktycznego programu i stwórz wizytówkę adekwatną do Twoich potrzeb. Wystarczy, że wybierzesz jeden z proponowanych szablonów, wzbogacając go o spersonalizowaną treść, dane kontaktowe i specyfikację usług świadczonych przez Twoją kawiarnię. Autorski projekt zostanie przez nas wydrukowany i wysłany w zamówionej ilości na podany adres. Niech konkurencja czuje Twój oddech na plecach. Pokaż, że ten świat należy do Ciebie, pokaż, że nie jest Ci obojętny. Dzięki prostym zabiegom żaden Klient nie będzie w stanie oprzeć się urokowi miejsca, którego Ty jesteś twórcą.
Czytaj więcej
Pokaż:

ZAPROŚ WSZYSTKICH NA KAWĘ

Modne połączenie pudrowego różu z ciemnym brązem i biała czcionka z nazwą kawiarni oraz danymi to w zasadzie elementy, które są wystarczające. Oczywiście do tego filiżanka kawy w kontrastowej bieli, która zachęci i zasugeruje rodzaj działalności. I w sumie mamy pełną grafikę na wizytówkę. My jednak postawiliśmy na pozłocenie tejże filiżanki i to całkowicie zmieniło charakter całego wzoru. Teraz klient widzi co innego. Czuje się zaproszony do wyjątkowej kawiarni, na wyjątkową kawę. Złoto zawsze podnosi rangę usług i produktów, które oferujecie.

W ZACHWYCENIU SMAKAMI

Właściciele kawiarni i sklepów oferujących kawę to osoby, które muszą w odpowiedni sposób zadbać o odpowiednią reklamę swoich usług. Idealną opcją okazuje się być zakup nowoczesnego modelu wizytówki. Na szczęście przygotowano dla nich znakomitą propozycję, która wyróżnia się niezwykłą wprost elegancją. Czarne tło oraz akcesoria charakterystyczne dla przygotowywania pysznego kawowego naparu – od razu wiadomo, z jaką branżą ma się tutaj do czynienia. Egzemplarz powstał z dbałością o detale, wykorzystano do tego najwyższej jakości papier. Oto model idealny, który cieszy się dziś ponadprzeciętnym powodzeniem kupujących!

AROMATYCZNE ZIARNA KAWY

Elegancja, minimalizm, najwyższa jakość wykonania – oto idealny model wizytówki dedykowany właścicielom kawiarni, cukierni czy też sklepu z kawą. Zadbano o każdy detal, by dzięki owemu blankietowi można było w bardzo umiejętny sposób podkreślić swój profesjonalizm, prestiż oraz najlepszy gust. Zdecydowano się na dość ciemne barwy, gdyż to one uchodzą za eleganckie i niezwykle stylowe. Przy zastosowaniu jasnego liternictwa wizytówka pozostaje bardzo przejrzysta, jednocześnie przyciąga uwagę potencjalnego klienta. Jest po prostu idealna!

DWA PĄCZKI

Wizytówka, przez dwa różne tła została podzielona na dwie części. Z prawej, na białym tle, brązową czcionką wypisane zostały takie dane jak: adres lokalu, numery telefonu oraz dane internetowe. Na górze, grubszą czcionką zapisana została nazwa lokalu. Z prawej strony, na beżowym tle umieszczona została branżowa grafika.

LASKA WANILII

Głównym elementem wizytówki jest umieszczona z dwóch stron fotografia przedstawiająca kwiat wanilii oraz jej laski. Nad zdjęciem umieszczona została nazwa lokalu, która zapisana jest elegancką wyraźną czcionką. Na dole wizytówki poprowadzony został różowy, półprzezroczysty pasek. Na nim wypisane zostały dane teleadresowe.

FILIŻANKA NA CZERWONYM TLE

Wizytówka z obu stron pokryta jest białym tłem. Z lewej strony znalazła się grafika białej filiżanki na czerwonym tle. Z prawej strony wypisane zostały wszystkie najważniejsze dane telefoniczne i adresowe. Wyżej, czerwoną czcionką zapisana została nazwa firmy. Na odwrocie umieszczona jest branżowa grafika i nazwa lokalu.

AROMATYCZNE PRZYPRAWY

Podajesz najlepsza kawę w mieście? Ze smaku kawy robisz poezję? Jeśli tak, to stworzyliśmy tą wizytówkę dla ciebie. U góry znalazła się fotografia przedstawiająca aromatyczne przyprawy wykorzystywane w sztuce parzenia kawy. Niżej, fioletową czcionką zapisana została nazwa lokalu. A na trzech paskach wypisane są dane teleadresowe.

CZERWONA FILIŻANKA

Tłem dla tej wizytówki jest branżowa grafika przedstawiająca kobietę, trzymającą czerwoną filiżankę z kawą, na designerskim stoliku. Z prawej strony, czerwoną czcionką wypisane zostały takie dane jak adres, telefon, czy dane internetowe. W prawym górnym rogu, grubszą czcionką zapisana została nazwa kawiarni.

KLASYCZNA FILIŻANKA

Grafika dla tego projektu wykorzystał połączenie koloru pomarańczowego i białego. Białą czcionką zapisana została nazwa lokalu. Niżej, delikatniejszą czcionką wypisane zostały niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Na samym dole umieszczona została grafika klasycznej filiżanki. Wszystko to znajduje się na pomarańczowym tle.

OWOCOWE SOKI

Prowadzisz kawiarnia, w której serwujesz najlepsze soki i koktajle w mieście? Ta wizytówka jest zaprojektowana specjalna dla ciebie. Na górze wizytówki znalazło się miejsce na logo. Niżej wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Całość domyka grafika przedstawiająca soki z owocami. Na odwrocie wizytówki powtórzona została branżowa grafika.

KLASYCZNY MŁYNEK DO KAWY

Żadna kawa nie smakuje tak dobrze, jak ta zmielona na chwilę przed zaparzeniem. Właśnie dlatego w tej wizytówce została umieszczona grafika przedstawiająca klasyczny młynek do kawy. Z przodu, na biało brązowym tle wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe oraz luźno rozrzucone ziarnka kawy. Grafika młynka znalazła się na odwrocie.

KAWA MROŻONA

Kawowe tło pokrywa całą wizytówkę. Z przodu, białą i wyraźną wizytówko zostały wypisane najważniejsze dane, takie jak: nazwa kawiarnia, adres stacjonarny, numer telefonu, strona internetowa i e-mail. W tle umieszczono bladą grafikę kawy mrożonej. Ten sam rysunek, tylko w wyraźnych kolorach został powtórzony na odwrocie.

FILIŻANKA GORĄCEJ KAWY

Połączenie dwóch odcieni koloru pomarańczowego i białych elementów jest bardzo ciekawa i przyciąga uwagę. Białymi elementami tej wizytówki są: nazw kawiarni, dane kontaktowe i adresowe oraz ikony informacyjne. Biała jest również branżowa grafika przedstawiająca filiżankę gorącej kawy, która została umieszczona na odwrocie wizytówki.

BIAŁA FILIŻANKA

Na szarym tle, które umieszczone zostało na obu stronach wizytówki, znalazły się białe elementy. Dzięki temu projekt jest prosty i bardzo czytelny. Po za danymi teleadresowymi oraz nazwą kawiarni, biała jest również filiżanka z gorącą kawą. Grafika wraz z nazwą knajpki została powtórzona na odwrocie wizytówki.

ORYGINALNE TŁO

Ta wizytówka na pewno przyciągnie uwagę, ponieważ ma oryginalne tło. Pierwszym tłem jest turkusowy prostokąt z białymi paskami. Na nim został ułożony brązowy prostokąt, w którym wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe oraz grafika gorącej pary. Na odwrocie wizytówko jest tylko turkusowe tło z grafiką filiżanki gorącej kawy.

FILIŻANKA WIDZIANA Z GÓRY

Wizytówka została ustawiona pionowo. Na samej górze znalazła się grafika przedstawiająca filiżankę z kawą widzianą z góry. Niżej, białą, ale wyraźną czcionką została zapisana nazwa kawiarni. Niżej w białych paskach zostały zapisane niezbędne dane adresowe i kontaktowe. To wszystko oblane turkusowym tłem.

KAWOWE ZAĆMIENIE

Wizytówka została oblana beżowym tłem. Z prawej strony, żółtą czcionką zapisana została nazwa kawiarni oraz umieszczone są ikony informacyjne. Brązową czcionką wypisane zostały najważniejsze dane kontaktowe oraz adres. Z lewej strony wizytówki zaprojektowane zostało miejsce na logo lub grafikę przedstawiającą słońce zasłonięte przez filiżankę kawy.

ŚWIEŻE ZIARNA KAWY

Jeśli lubisz prostotę i minimalizm, do tego masz kawiarnia lub sklep z kawą, to ta wizytówka jest stworzona z myślą o tobie i twoich potrzebach. Na brązowym tle znalazły się tylko najważniejsze elementy. Są to: nazwa kawiarni, adres stacjonarny, numer telefonu i dane internetowe. Wszystko to z użyciem białej, kontrastowej czcionki. Całość dopełnia grafika świeżych ziaren kawy.

KUPKA KAWY

Główną grafiką tej wizytówki jest rozrzucona kupka ziaren kawy, która znajduje się na górze pionowej wizytówki. Niżej, na brązowym tle, żółtą czcionką zostały wypisane: nazwa kawiarni, adres stacjonarny, numery telefonów, strona internetowa oraz e-mail. Na odwrocie, na żółtym tle znalazła się grafika ziarenka kawy.

FILIŻANKA ŚWIEŻEJ KAWY

Ta wizytówka pobudzi zmysł każdego kawosza. Na górze zostało umieszczone zdjęcie worka z rozrzuconymi ziarnami kawy, na którym stoi filiżanka najlepszej kawy. Poniżej, na pasku w kolorze kawy został umieszczone: adres, telefony oraz nazwa miejsca. Z prawej strony zostało umieszczone ziarenko kawy. Z tyłu wizytówki znalazło się to zmysłowe zdjęcie.

WOREK Z AROMATYCZNĄ KAWĄ

Masz sklep z kawą, lub kawiarnię? Ta wizytówka jest stworzona specjalnie dla ciebie. Tłem dla projektu jest jutowy worek z aromatycznymi ziarnami kawy. Nie ma lepszej kawy, niż ta prosto ze świeżo zmielonych ziaren. Na to wszystko został umieszczony ciekawy filtr. Na brązowym pasku została umieszczona nazwa firmy, a poniżej znalazły się dane teleadresowe.

GEOMETRYCZNE KSZTAŁTY

Wizytówka została podzielona na trzy części. W jasnym prostokącie została umieszczona nazwa firmy. Poniżej, w brązowy trapez zostały wpisane dane teleadresowe, a w kolejnym trapezie, tym razem jasnym, znalazło się miejsce na ciekawe logo. Z tyłu wizytówki w brązowym równoległoboku znalazło się miejsce na logo wraz z nazwą lokalu.

PACHNĄCA PARA

W projekcie została użyty obrys aromatycznej pary. Ułożony na zielonym tle pozwala skojarzyć się z aromatem unoszącym się znad kubka pysznej kawy lub herbaty. Pod rysunkiem, czarną, prostą czcionką, wyraźnie naniesione zostały najważniejsze dane. Z tylu wizytówki grafika została powtórzona, a pod nią znalazła się nazwa firmy.

KUBEK GORĄCEJ HERBATY

Tematem przewodnim tego projektu jest obrys kubka gorącej herbaty. Niesie to ze sobą skojarzenia ciepłego miejsca, w którym można napić się aromatycznej herbaty lub kawy, które są najlepsze w twoim mieście. Na jasnym tle zostały umieszczone najważniejsze dane teleadresowe, a z drugiej strony pod obrazkiem znajduje się nazwa firmy.

Pokaż: