Wizytówki - Catering

Przyjęcia weselne, ekskluzywne bale, miłe biesiady – nie ma miejsca w którym nie byłoby Twojej firmy. Ratujesz
nie jedną imprezę z opresji, zajmując się jednym z ważniejszych detali. Twoją domeną jest zadowolenie Klienta, potrafisz idealnie wpasować się w Jego preferencje.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Chcesz, by z Twoich usług korzystało jak najwięcej zainteresowanych. Rodzaje serwowanych przez Ciebie posiłków zaspokoją gusta nie jednego miłośnika kuchni. Nie bierz pod swoje skrzydła zbyt dużo, gdyż możesz tego nie udźwignąć. Jeśli jednak jesteś silnym usługodawcą, nie będzie barier nie do pokonania.

Przyszedł czas, abyś sprawdził nasze możliwości – pomożemy Ci osiągnąć sukces w cateringowej branży. Nasz intuicyjny program pozwoli na wykreowanie autorskiej wizytówki. Nie będziesz musiał liczyć na sztab ludzi – sam zadbasz o to, by była odpowiednia. Wystarczy, że wybierzesz szablon i spersonalizujesz treść. Przygotowany przez Ciebie projekt zostanie profesjonalnie wydrukowany. Twoja autorka kompozycja powali na nogi konkurencję i przysporzy wielu nowych klientów.
Czytaj więcej
Pokaż:

POKAŻ, CO MASZ DO JEDZENIA

Jeśli chcesz zaoferować swoim klientom zdrowe, dobrze zbilansowane dietetycznie jedzenie, musisz postawić na uczciwość. To rodzaj usług, które muszą się opierać na rzetelnym tworzeniu dań i dużej odpowiedzialności. Dlatego też warto postawić na budowanie wizerunku firmy, która jest godna zaufania, a zacząć można od naszych wizytówek. Grafika prosta i czytelna, po prostu zdjęcie wybranych dań osadzone na jednokolorowym tle. Po prostu? Absolutnie nie, barwy i detale dobrano tak, żeby odbiorca od razu nabrał apetytu na wasze dania.

COŚ NA ZĄB DLA KAŻDEGO

Reklama lokalu gastronomicznego ma w zasadzie jedną rolę, musi wzbudzić u konsumenta apetyt i zaprosić na posiłek. Nie ma tu co kombinować, wiadomo, że taka grafika musi być pełna pysznego, kolorowego jedzenia, którego widok wywoła właśnie takie reakcje. Postawiliśmy na ciemne tło, które kapitalnie eksponuje wyraziste barwy. Wszystkie kulinarne detale skupiliśmy w bloku graficznym, dzięki czemu pozostało sporo miejsca na informacje. Możesz podać same dane kontaktowe albo dodać hasło reklamowe lub krótki opis profilu lokalu.

LICZY SIĘ SMAK

Właściciele prestiżowej kawiarni albo restauracji muszą zadbać o jej odpowiednią reklamę. Warto na pewno zdecydować się na model wizytówki, obok którego nikt nie będzie mógł przejść obojętnie. Na szczęście w tym przypadku z takim właśnie egzemplarzem mamy do czynienia. Zastosowano bardzo ciekawe, modne ostatnimi czasy barwy, na których dane kontaktowe są idealnie widoczne. Od razu wiadomo, z jaką branżą mamy tutaj do czynienia. Oto jest znakomita metoda na to, by w świecie gastronomii osiągnąć spektakularny wręcz sukces. Pora zatem na to, by ją wykorzystać, stuprocentowa satysfakcja gwarantowana!

Z MIŁOŚCI DO PYSZNOŚCI

Chcąc zaistnieć na rynku gastronomicznym, chcąc błyszczeć i pokazać, że to, co serwuje Twoja firma jest godne najbardziej wybrednych podniebień musisz się wyróżnić. Tym, co będzie czyniło firmę wyjątkową może być reklama w postaci wizytówki. Zdecyduj się na motyw stworzony z miłości do wszelkich pyszności i zdobywaj nowych Klientów, zatrzymując ich na dłużej. Wizytówka to idealna propozycja dla wszystkich trudniących się gastronomią oraz cateringiem.

GORĄCY POSIŁEK

Wizytówka optycznie została podzielona na dwie części. U góry tło jest w kolorze niebieskim. Na nim, białą czcionką zapisana została nazwa firmy, oraz jej profil branżowy. Niżej znalazła się branżowa grafika. Dół wizytówki ma białe tło. Na nim, niebieską czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe.

NIEBIESKIE AKCESORIA

Przód wizytówki został optycznie podzielony na dwie części. Z lewej strony zostały wypisane takie dane jak: nazwa przedsiębiorstwa, adres stacjonarny, adres internetowy, numery telefonów i email. Z prawej strony, na białym tle znalazła się grafika, służąca jako logo, która przedstawia niebieskie akcesoria kuchenne.

AKCESORIA W CZAPCE

Dół wizytówki pokryty jest białym tłem. Czarną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane kontaktowe. Wyżej na zielonym tle, białą, grubą czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Powyżej zostało umieszczone logo, które przedstawia skrzyżowane akcesoria kuchenne w czapce szefa kuchni. Logo powtórzone zostało na odwrocie wizytówki.

SZTUĆCE W KOLE

Na zielonym tle znalazło się kilka elementów które składają się w jedną, doskonałą całość. Pomarańczową czcionką zostały zapisane najważniejsze dane, takie jak: numer telefonu, adres, czy e-mail. Białą, zapisana została nazwa firmy. Nad nią w pomarańczowym okręgu znalazły się białe sztućce. Grafika została powtórzona na odwrocie.

ZIELONE SZTUĆCE

Na jasnym tle znalazło się kilka elementów, które razem tworzą udany projekt. Z lewej strony w zielonym kole znalazły się zielone sztućce, czyli znak zdrowego jedzenia. Z prawej strony czarną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane kontaktowe i adresowe. Wyżej, zieloną czcionką zapisano nazwę firmy.

FIOLETOWY WÓZEK Z JEDZENIEM

Na dole wizytówki został umieszczony fioletowy prostokąt. W niego, białą czcionką, zostały wpisane najważniejsze dane adresowe i telefoniczne. Wyżej, na jasnym tle, została umieszczona branżowa grafika przedstawiająca fioletowy wózek z jedzeniem, obok którego zapisana została nazwa firmy. Grafika została przeniesiona również na tył wizytówki.

GARNEK NA KUCHENCE

Ciekawe rozłożenie elementów oraz interesująca grafika na odwrocie wizytówki na pewno przyciągnie wielu klientów. Na dole wizytówko ciemną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej, w grafice pomiędzy płonącym gazem, a parą znalazła się nazwa firmy. Na tyle wizytówki znalazła się ciekawa grafika garnka na kuchence.

WIDELEC I CZAPKA

Na górze wizytówki, przez całą jej szerokość został poprowadzony zielony pasek, na którym zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Poniżej, ciemną czcionką wypisane są niezbędne do kontaktu z firmą dane. W prawym dolnym rogu znalazła się ciekawa grafika przedstawiająca czapkę szefa kuchni i widelec. Grafika została powiększona i powtórzona na odwrocie.

SZTUĆCE Z TALERZEM

Ciekawy rysunek oraz połączenie żółtych elementów z niebieskim tłem przyciągną uwagę twoich potencjalnych klientów. U góry znalazła się żółta grafika widelca, talerza i noża. Niżej, również w kolorze żółtym, zostały wypisane niezbędne dane, takie jak: nazwa firmy, numer telefonu, adres stacjonarny, mail i strona internetowa.

CZARNY TALERZYK

Połączenie żółtego tła z czarnymi elementami zawsze zdaje egzamin i wygląda świetnie. Tak samo jest w tym projekcie. Na żółtym tle znalazło się kilka niezbędnych elementów w kolorze czarnym. Głównym elementem jest grafika talerza i sztućców oraz nazwa firmy. Niżej zostały wypisane niezbędne dane kontaktowe.

RĘKA KELNERA

Połączenie dwóch klasycznych kolorów, czerni i bieli z każdego projektu tworzy elegancką wizytówkę. Z przodu, na środku wizytówki, czarną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej umieszczone została grafika ręki kelnera z zamówieniem, obok której znalazła się nazwa firmy. Całość uzupełniają dwa czarne rogi.

ZAMÓWIENIE NA WÓZKU

Na biały tle znalazły się niebieskie elementy, które świetnie zgrywają się z nim zgrywają. Drobną, ale widoczną czcionką, zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. W ciekawych niebieskich flagach zostały wpisane ikony informacyjne. Wyżej, nad niebieski paskiem zapisana nazwa firmy. W prawym górnym rogu znalazła się grafika wózka z zamówieniem.

ŻÓŁTY DESER

Połączenie żółtego z fioletowym kolorem jest świetnym połączeniem. Z lewej strony, żółtą czcionką wypisane najważniejsze dane teleadresowe takie jak: numer telefonu, adres mailowy, strona internetowa oraz adres stacjonarny. Z prawej strony ponad nazwą firmy umieszczona została grafika żółtego, smakowicie wyglądającego deseru.

BIAŁA BUDYNIÓWKA

Dwie części wizytówki oddzielone od siebie czarnym paskiem. Na dole, na czerwonym tle, białą czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej, na białym tle, a czerwoną czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa gastronomicznego. Uzupełnieniem projektu jest grafika umieszczona na środku, która przedstawia czapkę szefa kuchni tzw. budyniówkę.

GORĄCY GAR

Na czarnym tle znalazły się białe, kontrastowe elementy. Na dole, pod ikonami informacyjnymi znalazły się najistotniejsze dane teleadresowe. Na środku wizytówki znalazła się grafika gorącego garnka, obok którego zaprojektowane miejsce na nazwę firmy. Na odwrocie, tym razem pionowo, została powtórzona nazwa firmy i logo.

TALERZ CIEPŁEJ ZUPY

Przód wizytówki jest oblany czarnym tłem. Aby wizytówka była kontrastowa, trzeba było użyć jasne czcionki. Tutaj na biało zapisane są: nazwa firmy, adres stacjonarny, numery telefonów oraz dane internetowe. Biała jest również grafika, która przedstawia talerz ciepłej zupy. Na odwrocie tło jest białe, a czarna jest grafika.

MONOCHROMATYCZNA KURA

Ciekawe tło oraz oryginalna grafika wyróżnia tą wizytówkę z pośród innych z tej branży. Pierwsze co rzuca się w oczy to różowe tło oraz niebieska, monochromatyczna kura. W białym prostokącie, niebieską czcionką wypisane zostały najważniejsze dane kontaktowe oraz nazwa firmy. Na odwrocie powtórzona została grafika i nazwa.

ZDJĘCIE STOŁÓW Z JEDZENIEM

Nie masz czasu przygotować przyjęcia? Ta firma zrobi to za ciebie. Przód wizytówki został podzielony na dwie części. Z lewej strony znajdziemy dane teleadresowe. Z prawej strony zostało umieszczone zdjęcie stołów z jedzeniem, które w pieczołowity sposób jest przygotowywane przez kelnera. Z tyłu została umieszczona powiększone zdjęcie, oraz nazwa firmy.

RYSUNKOWY KELNER

Jasna wizytówka z rysunkową postacią kelnera, wzbudza zaufanie twoich klientów. Kelner, który z uśmiechem obsługuje gości, zawsze kojarzy się z dobry jedzeniem. Rysunek ułożony z prawej strony pozwala na wyraźne wyeksponowanie danych takich jak: nazwa firmy, adres oraz numery kontaktowe. Z tyłu wizytówki znajdziemy powtórzoną grafikę oraz miejsce na nazwę lokalu.

BIAŁE SZTUĆCE, KOLOROWE PASY

Białe sztućce, kolorowe pasy, Gastronomia, Catering - Wizytówki Netprint
3 kolory do wyboru
Grafika zamieszczona na wizytówce przywodzi na myśl skojarzenia z kolorowym i zdrowym jedzeniem. Wzór umieszczony po lewej stronie doskonale uzupełnia nazwę firmy i zamyka kompozycję w całość. Mimo, że tył wizytówki wypełniony jest żywym i mocnym kolorem, pozwala widocznie przedstawić dane teleadresowe.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: