Wizytówki - Gastronomia Strona 4

Pokaż:

KUPKA KAWY

Główną grafiką tej wizytówki jest rozrzucona kupka ziaren kawy, która znajduje się na górze pionowej wizytówki. Niżej, na brązowym tle, żółtą czcionką zostały wypisane: nazwa kawiarni, adres stacjonarny, numery telefonów, strona internetowa oraz e-mail. Na odwrocie, na żółtym tle znalazła się grafika ziarenka kawy.

CZERWONA PIZZA

Przód wizytówki pozostał biały. Na nim, intensywną czerwoną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe oraz nazwa pizzerii. Czerwonym kolorem została również obrysowana pizza. Na odwrocie, kontur włoskiego placka jest biały, na czerwonym tle. Całość jest czytelna i łatwa znaleźć najważniejsze informacje.

DWA ODCIENIE SZAROŚCI

Lewa strona wizytówki jest w ciemnym odcieniu szarości. Na nim znalazła się grafika przedstawiająca żółtą pizzę. Z prawej strony, tło jest w kolorze jasnego odcienia szarości. Za to najważniejsze informacje teleadresowe zostały zapisane ciemniejszą czcionką. Na odwrocie został umieszczony jasny pasek z ciemną nazwą pizzerii oraz grafiką pizzy.

WŁOSKIE SMAKI

Wizytówka zarówno z przodu jak i z tyło została oblana czerwonym kolorem. Z przodu białą i wyraźną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe oraz nazwa pizzerii. Na samej górze wizytówki została umieszczona branżowa grafika, która może zastąpić twoje logo. Grafika została powtórzona na odwrocie.

NIEBIESKIE AKCESORIA

Przód wizytówki został optycznie podzielony na dwie części. Z lewej strony zostały wypisane takie dane jak: nazwa przedsiębiorstwa, adres stacjonarny, adres internetowy, numery telefonów i email. Z prawej strony, na białym tle znalazła się grafika, służąca jako logo, która przedstawia niebieskie akcesoria kuchenne.

AKCESORIA W CZAPCE

Dół wizytówki pokryty jest białym tłem. Czarną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane kontaktowe. Wyżej na zielonym tle, białą, grubą czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Powyżej zostało umieszczone logo, które przedstawia skrzyżowane akcesoria kuchenne w czapce szefa kuchni. Logo powtórzone zostało na odwrocie wizytówki.

SZTUĆCE W KOLE

Na zielonym tle znalazło się kilka elementów które składają się w jedną, doskonałą całość. Pomarańczową czcionką zostały zapisane najważniejsze dane, takie jak: numer telefonu, adres, czy e-mail. Białą, zapisana została nazwa firmy. Nad nią w pomarańczowym okręgu znalazły się białe sztućce. Grafika została powtórzona na odwrocie.

ZIELONE SZTUĆCE

Na jasnym tle znalazło się kilka elementów, które razem tworzą udany projekt. Z lewej strony w zielonym kole znalazły się zielone sztućce, czyli znak zdrowego jedzenia. Z prawej strony czarną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane kontaktowe i adresowe. Wyżej, zieloną czcionką zapisano nazwę firmy.

FIOLETOWY WÓZEK Z JEDZENIEM

Na dole wizytówki został umieszczony fioletowy prostokąt. W niego, białą czcionką, zostały wpisane najważniejsze dane adresowe i telefoniczne. Wyżej, na jasnym tle, została umieszczona branżowa grafika przedstawiająca fioletowy wózek z jedzeniem, obok którego zapisana została nazwa firmy. Grafika została przeniesiona również na tył wizytówki.

GARNEK NA KUCHENCE

Ciekawe rozłożenie elementów oraz interesująca grafika na odwrocie wizytówki na pewno przyciągnie wielu klientów. Na dole wizytówko ciemną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej, w grafice pomiędzy płonącym gazem, a parą znalazła się nazwa firmy. Na tyle wizytówki znalazła się ciekawa grafika garnka na kuchence.

WIDELEC I CZAPKA

Na górze wizytówki, przez całą jej szerokość został poprowadzony zielony pasek, na którym zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Poniżej, ciemną czcionką wypisane są niezbędne do kontaktu z firmą dane. W prawym dolnym rogu znalazła się ciekawa grafika przedstawiająca czapkę szefa kuchni i widelec. Grafika została powiększona i powtórzona na odwrocie.

SZTUĆCE Z TALERZEM

Ciekawy rysunek oraz połączenie żółtych elementów z niebieskim tłem przyciągną uwagę twoich potencjalnych klientów. U góry znalazła się żółta grafika widelca, talerza i noża. Niżej, również w kolorze żółtym, zostały wypisane niezbędne dane, takie jak: nazwa firmy, numer telefonu, adres stacjonarny, mail i strona internetowa.

CZARNY TALERZYK

Połączenie żółtego tła z czarnymi elementami zawsze zdaje egzamin i wygląda świetnie. Tak samo jest w tym projekcie. Na żółtym tle znalazło się kilka niezbędnych elementów w kolorze czarnym. Głównym elementem jest grafika talerza i sztućców oraz nazwa firmy. Niżej zostały wypisane niezbędne dane kontaktowe.

RĘKA KELNERA

Połączenie dwóch klasycznych kolorów, czerni i bieli z każdego projektu tworzy elegancką wizytówkę. Z przodu, na środku wizytówki, czarną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej umieszczone została grafika ręki kelnera z zamówieniem, obok której znalazła się nazwa firmy. Całość uzupełniają dwa czarne rogi.

ZAMÓWIENIE NA WÓZKU

Na biały tle znalazły się niebieskie elementy, które świetnie zgrywają się z nim zgrywają. Drobną, ale widoczną czcionką, zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. W ciekawych niebieskich flagach zostały wpisane ikony informacyjne. Wyżej, nad niebieski paskiem zapisana nazwa firmy. W prawym górnym rogu znalazła się grafika wózka z zamówieniem.

ŻÓŁTY DESER

Połączenie żółtego z fioletowym kolorem jest świetnym połączeniem. Z lewej strony, żółtą czcionką wypisane najważniejsze dane teleadresowe takie jak: numer telefonu, adres mailowy, strona internetowa oraz adres stacjonarny. Z prawej strony ponad nazwą firmy umieszczona została grafika żółtego, smakowicie wyglądającego deseru.

BIAŁA BUDYNIÓWKA

Dwie części wizytówki oddzielone od siebie czarnym paskiem. Na dole, na czerwonym tle, białą czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej, na białym tle, a czerwoną czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa gastronomicznego. Uzupełnieniem projektu jest grafika umieszczona na środku, która przedstawia czapkę szefa kuchni tzw. budyniówkę.

GORĄCY GAR

Na czarnym tle znalazły się białe, kontrastowe elementy. Na dole, pod ikonami informacyjnymi znalazły się najistotniejsze dane teleadresowe. Na środku wizytówki znalazła się grafika gorącego garnka, obok którego zaprojektowane miejsce na nazwę firmy. Na odwrocie, tym razem pionowo, została powtórzona nazwa firmy i logo.

TALERZ CIEPŁEJ ZUPY

Przód wizytówki jest oblany czarnym tłem. Aby wizytówka była kontrastowa, trzeba było użyć jasne czcionki. Tutaj na biało zapisane są: nazwa firmy, adres stacjonarny, numery telefonów oraz dane internetowe. Biała jest również grafika, która przedstawia talerz ciepłej zupy. Na odwrocie tło jest białe, a czarna jest grafika.

MONOCHROMATYCZNA KURA

Ciekawe tło oraz oryginalna grafika wyróżnia tą wizytówkę z pośród innych z tej branży. Pierwsze co rzuca się w oczy to różowe tło oraz niebieska, monochromatyczna kura. W białym prostokącie, niebieską czcionką wypisane zostały najważniejsze dane kontaktowe oraz nazwa firmy. Na odwrocie powtórzona została grafika i nazwa.

WINO Z KARAFKA

Jesteś właścicielem winiarni? Serwujesz ekskluzywne wina? Jeśli tak to potrzebujesz ekskluzywnej wizytówki, a ta właśnie taka jest. Zdjęcie z przodu wizytówki jest półprzezroczyste, aby lepiej eksponować najważniejsze dane kontaktowe. Wyżej, białą czcionką została zapisana nazwa lokalu. Na odwrocie została umieszczona czysta fotografia.

PIWA DO WYBORU

Dwa odcienie żółtego dzielą wizytówkę na dwie części. Na ciemniejszym, czarną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej została umieszczona fotografia kilku rodzajów piwa w różnych naczyniach. Nad nim zaprojektowane zostało miejsce na nazwę lokalu. Na odwrocie zostało powtórzone zdjęcie i nazwa.

DRINK Z PŁOMIENIEM

Czarną, czytelną czcionką zostały wypisane takie dane jak: nazwa lokalu, jego adres, strona internetowa, numer telefonu i adres e-mail. Na dole znalazła się jasna grafika płonącego kieliszka. Ten sam rysunek został powtórzony na odwrocie wizytówki, który ma fioletowe tło. Całość jest jednolita i czytelna.

BUTELKA WINA

Tło całej wizytówki jest czerwone. Umieszczone białe elementy dodają jej klasy i stylu. Białą czcionką zostały zapisane takie dane jak: numery telefonów, adresy, e-mail czy strona internetowa. Powyżej grubszą czcionką zapisana została nazwa lokalu. Całość dopełnia grafika przedstawiająca butelkę wina oraz kieliszek.

Pokaż: