Wizytówki - Elektronika

Branża elektroniczna jest jedną z bardziej rozwijających się na rynku – takich, której nigdy nie zabraknie Klientów. Każdy przedmiot domowego użytku jest kawałkiem tego świata. Piloty, anteny, części maszyn – nie ma przedmiotu, który choćby w części nie posiadał elektronicznego zalążka. Napawaj się ekscytującym światem i jego nieustającym rozwojem, zdobywając zarazem coraz to nowszych Klientów. Pamiętaj, że sukces w branży zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Aby cieszyć się z sukcesu, czas zainwestować w reklamę. Nie musi być to jednak coś wielkiego – proponujemy zacząć od wizytówek, które w szybki i łatwy sposób możesz stworzyć za pomocą naszego programu. Wystarczy, że wybierzesz idealny dla siebie szablon, dodasz niezbędne informacje, dane kontaktowe i zaczniesz cieszyć się nową klientelą! Nie siedź bezczynnie – każda minuta jest na wagę złota. Wykorzystaj ją więc jak najlepiej i wyzwól z siebie wszystkie pokłady pozytywnej energii! Dajemy słowo – na pewno nie pożałujesz !!!
Czytaj więcej
Pokaż:

W POWIĄZANIACH TRUDNYCH SIECI

Informatyka dla wielu z Nas wydaje się być skomplikowana i ciężka do zrozumienia. Jeśli pragniesz odnaleźć to, co kochasz, będąc przy tym właścicielem prężnie rozwijającej się firmy bądź niemalże rekinem w biznesie, powinieneś postawić na środek promocji. Co powiesz na wizytówkę z informatycznym motywem? Niech elementarne jednostki sprzętów komputerowych pozwolą Tobie i każdemu, kto jest zainteresowany Twoimi usługami, trafić w punkt, nie przechodząc obojętnie. Wizytówka jest właściwym elementem reklamowym dla operatorów technicznych, informatyków oraz osób trudniących się pracą w pokrewnych branżach.

INSTALACJA ELEKTRONICZNA

Wizytówka została podzielona na dwie części. Na dole tło jest białe, a na nim znalazły się niebieskie i czarne elementy. Czarną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej na niebiesko zapisane zostały dane osobowe. Niebieskie tło, które znajduje się w górnej części wizytówki uzupełnione jest o branżową grafikę.

BIAŁY ROBOT

Biały robot, Motywy, Elektronika - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Wizytówka ma granatowe tło. Białą grubą czcionką zapisane jest imię i nazwisko pracownika. Niż pod białą kreską wypisane zostały niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Z przodu umieszczona została również półprzezroczysta grafika robota. Ilustracja białego robota powtarza się również na odwrocie wizytówki.

CZARNY ROBOT

Tło tej wizytówki jest ciemnoniebieskie. Żółtą czcionką wypisane zostały: adres firmy, numery telefonów oraz dane internetowe oddzielone od siebie żółtą linią. Wyżej w żółtym pasku zaprojektowane zostało miejsce na zapisana nazwy firmy lub imię i nazwisko pracownika. Z prawej strony w zielonym kółku umieszczony został czarny robot.

ELEKTRONIKA JAK DRZEWO

Tło wizytówki, z obu stron jest w kolorze zielonym. Z lewej strony umieszczone są dane osobowe, a nad nimi delikatniejszą czcionką wypisane najważniejsze informację o adresach i numerach telefonów. Z prawej strony znalazła się branżowa grafika przedstawiająca układ elektroniczny przypominający swoim kształtem drzewo.

KONTROLER DO GRY

Tył wizytówki to kontroler do gry na konsoli na turkusowym tle. Nie ma wątpliwości, że grafika kojarzy się z wypożyczalnią, sklepem czy serwisem tego typu sprzętu. Z takim projektem na pewno przyciągniesz klientów. Przednia część wizytówki po nieco pomniejszony kontroler do gry, który daje możliwość swobodnego umieszczenie poniżej wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

UKŁAD SCALONY

Wizytówka dla każdego, ktoś choć trochę identyfikuje się z branżą elektroniczną. Tematem przewodnim projektu jest płytka układu scalonego. Przed środek, przedniej części wizytówki, został poprowadzony szeroki, zielony pas, na którym, białą czcionką zostały umieszczone najważniejsze dane teleadresowe.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: