Wizytówki - Krajobraz

To, co najpiękniejsze, najczęściej jest naturalne. Nie wierzysz? Spójrz przez okno i powiedz, co widzisz. Tak, każdy widok jest pełen pasji, każdy, choć odmienny jest przepełniony życiem i energią. Ty jesteś najlepszym przykładem miłośnika owego piękna. Krajobrazy w każdej postaci wypełniają Twoje dni. Jeśli branża, w której działasz zajmuje się pięknymi obrazami, uroczymi wycieczkami, bądź innymi kategoriami kojarzącymi się z owym motywem, ten dział jest dla Ciebie stworzony!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Tu znajdziesz odpowiednie szablony, które będą bazą pod doskonale zaprojektowane wizytówki. Nie bój się, niech i w Twojej duszy obudzi się uśpiony artysta. Wybierz motyw, dodaj adekwatny do potrzeb tekst, logo firmy i wpadające w ucho motto, tudzież myśl przewodnią, która prowadzi Cię przez świat biznesu. Po wydrukowaniu zamówionego nakładu wizytówek, wyślemy je pod wskazany w formularzu adres.

Niech świat zwariuje na Twoim punkcie! Nie bądź bierny, przecież od odważnych świat należy. Cień nie będzie pomocny w osiągnięciu sukcesu – brnij do przodu. Mamy nadzieję, że wizytówki będą pomocne.
Czytaj więcej
Pokaż:

CUDOWNY WIDOK NA JEZIORO

Firma zajmująca się organizowaniem imprez turystycznych czy pilotowaniem wycieczek powinna dużo uwagi poświęcić kwestii promocji swojej działalności, bo konkurencja na rynku jest dziś spora. Warto zainwestować zatem w nowoczesne, rzucające się w oczy i eleganckie zarazem wizytówki, dzięki którym wielu potencjalnych klientów dowie się o nich. Model przedstawiający piękną taflę jeziora w zachwycającej scenerii został wykonany z wielką dbałością o szczegóły, dlatego też stanie się jedną z przyczyn sukcesu firmy. Stosowane kolory i zastosowanie najwyższej jakości materiałów to także ważne zalety tego rozwiązania. By zabłysnąć w branży!

PĘKNIĘTA DESKA

Jeśli zdjęcie ma przyciągnąć wzrok potencjalnego klienta, to ta wizytówka będzie miała duże powodzenie. Z obu stron znajduje się hipnotyzujące zdjęcie, ze świetnymi kolorami. Z przodu nad deską, grubą czarną czcionką zapisano imię i nazwisko. Wyżej delikatniejszą czcionką, wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe.

KOLOROWE GÓRY

Na niebieskim tle wizytówki, elementy zostały rozmieszczone tak, aby nic ze sobą nie kolidowało. Na dole, białą czcionką wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe oraz ikony informacyjne. Wyżej umieszczone zostały dane osobowe. Na samej górze oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została górska grafika.

SŁOŃCE ZA GÓRAMI

Przód wizytówki pokryty jest białym kolorem. Z lewej strony, grubą niebieską czcionką zapisane jest imię i nazwisko. Na środku puszczony został niebieski pasek, na którym umieszczone zostały ikony informacyjne. Na jego końcu znajduje się branżowa grafika. Z prawej strony również niebieską czcionką zapisane są najważniejsze dane teleadresowe.

LODOWY KRAJOBRAZ

Wizytówka została pokryta niebieskim tłem, które przypomina zamarzniętą tafle wody. Wzdłuż wizytówki został poprowadzony jaśniejszy pasek, na którym znalazły się wypisane niezbędne dane teleadresowe. Nad nimi umieszczono grafikę przedstawiający ośnieżone góry. Po przeciwnej stronie znalazło się miejsce na zapisane imienia i nazwiska.

ZA GÓRAMI, ZA LASAMI

Na środku wizytówki został umieszczony biały pasek, na którym zaprojektowane jest miejsce na zapisanie imienia i nazwiska bądź nazwy firmy. Reszta wizytówki jest zielona. Na dole białą czcionką wypisane zostały najistotniejsze dane teleadresowe. Całość dopełniona została grafiką przedstawiającą lasy i góry.

ŻÓŁTE SZCZYTY

Do czarnej czcionki warto dopasować żywy kolor. Dlatego w tej wizytówce tło jest żółte. Na dole zaprojektowane zostało miejsce na wypisanie najważniejszych danych adresowych i telefonicznych. Wyżej, grubszą czcionką wypisane zostało imię i nazwisko. Na samej górze w jednym z trzech prostokątów znalazła się górska grafika.

SŁOŃCE ZA HORYZONTEM

Wizytówka została pokryta zielonym tłem. Na dole, białą delikatną czcionką wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Wyżej większym rozmiarem czcionki zaprojektowane jest miejsce na imię i nazwisko lub nazwę firmy. Tło pokryte jest kilkunastoma chmurkami. Na odwrocie wizytówki, po za chmurami umieszczone jest słońce chowające się za horyzontem.

MALOWNICZY KRAJOBRAZ

Malowniczy krajobraz przedstawiony w projekcie kojarzy się nam z relaksem i odpoczynkiem. Bez wątpienie idealnie nada się jako wizytówka dla Twojej firmy jeżeli prowadzisz gospodarstwo agroturystyczne bądź wynajmujesz domki na wakacje. Przód projektu pozwala na umieszczenie na białym tle imienia i nazwiska bądź nazwy firmy natomiast tył na wypisanie pozostałych danych teleadresowych

KRAJOBRAZ W KOLE

Zielone odcienie jakie zostały umieszczone na wizytówce kojarzą się nam z harmonia i równowagą. Krajobraz umieszczony w kole sprawia, że zaczynamy marzyć o błogim odpoczynku. Przód wizytówki w orientacji poziomej pozwoli na umieszczenie nazwy firmy obok grafiki, natomiast poniżej na białym pasku wypiszesz pozostałe informacje takie jak adres czy telefon.

KOLOROWA ŁĄKA

Piękne zdjęcie tła wizytówki sprawia, że z pewnością zostaniesz zapamiętany, a Twoi klienci będą mieć poczucie współpracy z profesjonalistą. Jeżeli prowadzisz działalność artystyczną tej projekt jest dla Ciebie. Przód wizytówki został wzbogacony o bordowy pas, na którym umieścisz dane teleadresowe potrzebne do kontaktu z Tobą.

KOLOROWY BALON

Jasne tło pozwala na wybicie się z niego kolorowej grafiki balonu. Tył projektu pobudza wyobraźnie i sprawia, że zaczynamy marzyć o podróży w chmurach. Jeżeli zajmujesz się organizowanie imprez plenerowych ten projekt jest dla Ciebie. Niebieski pasek na przedzie wizytówki dzieli projekt na dwie części. Na dolnej jesteś w stanie swobodnie umieścić wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

ZACHÓD SŁOŃCA NAD JEZIOREM

Wizytówka przedstawia piękne ujęcie zachodzącego słońca. Ciemne i mocne kolory bardzo ładnie grają z odrobiną koloru ciepłej pomarańczy na środku kompozycji. Na przedniej części projektu został stworzony trapez w kolorze tła. Pozwala on na umieszczenie w widoczny sposób danych teleadresowych Twojej firmy.

CZARNO-BIAŁY KRAJOBRAZ

Przednia cześć wizytówki przedstawia piękny czarno-biały krajobraz. Zdjęcie ma ciekawy podział. Górna jego część jest dynamiczna, dolna zaś spokojna. Obie te części składają się w harmonijną całość. Rewers projektu jest delikatnie stonowany co pozwala na umieszczenie potrzebnych danych teleadresowych.

GÓRSKI KRAJOBRAZ

W projekcie zostało wykorzystane świetne zdjęcie górskiego krajobrazu nad ranem. Dzięki temu, ta wizytówka będzie wyróżniać się na tle konkurencji. Jest ona bardzo uniwersalna, może być używana przez fotografów, ale również przez psychoterapeutów. Ze zdjęcia bije spokojem i opanowaniem, które jest ważne w każdej branży. Na delikatnie przezroczystym, pomarańczowym tle zostały umieszczone najważniejsze dane.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: