Wizytówki - Przedmioty

Na udany biznes, pełen sukcesów nie ma złotego środka. Do wszystkiego dochodzi się ciężką pracą. Z czasem kreowania naszego małego świata dostrzegamy trud fachu, jak i przyjemność płynąca z uśmiechu każdego zadowolonego Klienta. Czas zacząć być kreatywnym i pełnym świeżej energii. Jeśli Twoja firma jest jedną z wielu, to dobry moment, by została zauważona. Każdy może zbywać różnorodne przedmioty - nie każdy jednak robi to z pasją i oddaniem.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Pokaż, jak bardzo jesteś inny od reszty, jak bardzo Ci zależy. Co możesz zrobić w tym kierunku? Co powiesz na reklamę? Za pomocą naszego intuicyjnego programu w kilka chwil bez wychodzenia z domu zaprojektujesz wizytówkę, którą mi następnie profesjonalnie wydrukujemy i przyślemy pod wskazany w formularzu adres. Jedyne co musisz zrobić to wybrać szablon, dodać hipnotyczną treść i dane kontaktowe. Nie zapomnij o elemencie wyróżniającym Twoją firmę na tle innych – logo to cenny dodatek. Po kompletnym zamówieniu odpowiedniego nakładu, zostanie Ci jedynie chęć na uczczenie małego kroczku do wielkiego branżowego sukcesu. Powodzenia!
Czytaj więcej
Pokaż:

HARMONICZNE DŹWIĘKI DLA WSZYSTKICH

Nasza wizytówka dla organisty to projekt, który oddaje wyjątkowy talent i pasję w dziedzinie muzyki organowej. Zdjęcie główne ukazuje majestatyczne organy, które stanowią serce każdego kościoła. Na projekcie możesz wprowadzić wszystkie potrzebne informacje kontaktowe dla twoich potencjalnych klientów. Nasza wizytówka pomaga wyróżnić się jako organista i przyciągnąć uwagę parafian oraz organizatorów koncertów. Wybierz naszą wizytówkę dla organisty i podkreśl swoją miłość do muzyki organowej i zdolności artystyczne.

BIAŁA KŁÓDKA

W projektowaniu wizytówek ważnej jest, aby mocny kolor przełamany był łagodnym kolorem. Dlatego tutaj pomarańczowe tło zostało przełamane białymi elementami. W czterech białych paskach znalazły się niezbędne dane teleadresowe oraz osobowe. U gry wizytówki oraz na jej odwrocie znalazła się grafika białej kłódki.

BIAŁY ROWEREK

Prowadzisz serwis rowerowy lub sklep z rowerami? Jeśli tak to tą wizytówkę stworzyliśmy z myślą o twojej branży. Z lewej strony, białą, delikatną czcionką wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Z prawej strony znalazła się branżowa grafika przedstawiająca biały rower. Znalazła się ona również na odwrocie wizytówki.

PION SZACHOWY

Lewa strona wizytówki pokryta została czerwonym tłem. Na nim, białą czcionką zapisane zostały najważniejsze dane, takie jak: imię i nazwisko, adres firmy oraz jej dane kontaktowe. Resztę wizytówki wypełnia część zdjęcia przedstawiająca piony szachowe. Zdjęcie, tym razem w całości znalazło się na odwrocie wizytówki.

KOLOROWE CUKIERKI

Dzięki nieszablonowemu zdjęciu użytemu w tym projekcie, twoja wizytówka wybije się na tle innych. Jej tłem jest zdjęcie przedstawiające rozsypane na desce kolorowe cukierki. U góry, niebieską czcionką zapisane zostały imię i nazwisko. Niżej czarną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe.

KOLOROWY MEGAFON

Zielone elementy użyte w tej wizytówce świetnie wybijają się na fioletowym tle. Na dole wypisane zostały dane teleadresowe. W celu wyróżnienia numerów telefonów, zostały one zawarte w zielony prostokącie. Wyżej, zieloną, grubszą czcionką wypisane zostały dane osobowe. Całość projektu dopełnia grafika kolorowego megafonu.

GRANATOWY PARASOL

Tło tej wizytówki z obu stron jest żółte. Z przodu, niebieską czcionką wypisane zostały: adres firmy, strona internetowa, numer telefonu oraz e-mail. Z prawej strony, pod półprzezroczystą grafiką parasola, grubszą czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Grafika parasola znajduje się również na odwrocie wizytówki.

KOLOROWA KREDKA

Wizytówka z obu stron pokryta jest niebieskim tłem. Na paskach o różnym odcieniu tego kolory, białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Na półprzezroczystej grafice kolorowej kredy umieszczona została nazwa firmy. Grafika kredki, w powiększeniu została umieszczona na odwrocie wizytówki.

NIEBIESKI ROWER

Wizytówka ma tło w neutralnym, białym kolorze. W dwóch szarych pasach zamieszczono informację z numerem telefonu oraz stroną internetową. Adres oraz e-mail znajduje się pomiędzy paskami. Wyżej, z prawej strony umieszczono grafikę niebieskiego roweru w czerwonym kółku, obok którego zapisana jest nazwa firmy.

CZERWONE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

Ten projekt cechuję oryginalne rozłożenie elementów. Przód wizytówki oblany jest zielonym kolorem. U góry wypisane zostały najważniejsze dane adresowe, telefoniczne oraz internetowe. Niżej, grubszą czcionką zapisana jest nazwa firmy. Na samym dole umieszczona została grafika przedstawiająca czerwone okulary.

CZAJNIK W CZERWONYM KÓŁKU

Wizytówka pokryta została dwoma odcieniami żółtego. Na ciemniejszym, w jaśniejszych pakach zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe firmy. Nad nimi, białą, wyraźną czcionką zapisane są imię i nazwisko. Wyżej w czerwonym kółku znalazła się grafika białego czajnika, która została umieszczona również na odwrocie wizytówki.

DYMIĄCA FAJKA

Masz sklep z tytoniem, fajkami i innymi akcesoriami dla palących? Jeśli tak to ta wizytówka jest przeznaczona właśnie dla ciebie. Przód wizytówki ma czerwone tło. U góry umieszczona została grafika dymiącej się fajki, niżej zapisane są dane osobowe oraz adres firmy. Z prawej strony wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe.

CZERWONO-BIAŁY BALON

Na dole białej wizytówki zostały umieszczone dwa zielone paski. Na nich wypisane zostały niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Wyżej, zieloną czcionką zapisane jest imię i nazwisko oraz adres firmy. Wyżej znalazła się grafika przedstawiająca biało-czerwony balon. Grafika została umieszczona także na odwrocie wizytówki.

ŻÓŁTY DIAMENT

Prowadzisz sklep jubilerski lub pracownię jubilerską? Jeśli tak, to tą wizytówkę stworzyliśmy specjalnie dla ciebie. Dół wizytówki jest w kolorze żółtym. Na nim ciemną czcionką zapisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Wyżej, na grafitowym tle umieszczone zostały dane osobowe oraz grafika przedstawiająca żółty kontur diamentu.

PIONKI SZACHOWE

Na ciemnoszarym tle znalazły się czarne i białe elementy. W prawym, górnym rogu wizytówki znalazła się grafika przedstawiająca czarnego konia oraz białą wieżę. Niżej, białą czcionką zapisane jest imię i nazwisko. Pod nim wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Na odwrocie również znalazła się szachowa grafika.

BIAŁA KAWIARKA

Masz kawiarnie? Serwujesz najlepszą kawę w mieście? Jeśli tak to ten projekt jest dla ciebie. Na jasnym tle w paski, znajduje się grafika białej kawiarki pełnej kawy. Niżej, czarną czcionką zapisana jest nazwa lokalu. W trzech białych paskach wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Grafika kawiarki została umieszczona również na odwrocie wizytówki.

TRZY BUTELKI

Projekt tej wizytówki jest orientacji pionowej. Na górze znajduje się grafika trzech butelek. Niżej zapisana jest nazwa firmy. Pod czarną kreską, również białą czcionką wypisane są: numer telefonu, strona internetowa, adres firmy oraz e-mail. Z prawej strony danych teleadresowych umieszczone są ikony informacyjne. Tło wizytówki jest w kolorze niebieskim.

NIEBIESKA RAKIETA

Wizytówka pokryta jest pomarańczowym tłem. Białą czcionką wypisane są: imię i nazwisko, numery telefonów, adres firmy oraz dane internetowe. Z prawej strony znajduje się półprzezroczysta grafika rakiety, która również umieszczona jest obok imienia i nazwiska. Rakieta znajduje się również na odwrocie wizytówki.

BIAŁY KOŃ SZACHOWY

Wyjątkowa wizytówka, dla wyjątkowej osoby. Tło, z obu stron wizytówki jest czarne. Białą czcionką wypisane zostały dane adresowe i telefoniczne. Wyżej znalazło się miejsce na zapisanie danych osobowych. Nad nimi umieszczona została grafika przedstawiająca białego konia szachowego, który pojawił się również na odwrocie wizytówki.

DŁUGA BATERIA

Prowadzisz firmę związaną z produkcją energii? Prowadzisz sklep elektroniczny? Ta wizytówka jest stworzona właśnie dla Ciebie. Z lewej strony na jasnozielonym tle została umieszczona grafika baterii, która w jej dolnej części ma służyć, jako tło dla jasnych ikon informacyjnych. Na środku, białą czcionką zostały wypisane dane osobowe pracownika, a najważniejsze dane kontaktowe wyróżnione zostały ciemną czcionką.

ZĘBATKA W KORONIE

Brązowe tło wizytówki świetnie pasuje do żółtej zębatki w koronie. Grafika nasuwa skojarzenia z naprawą zegarków czy urządzeń posiadającym zębatki. Korona daje poczucie dobrze wykonanej pracy przez fachowców. Grafika może również posłużyć jako logo twojej firmy. Przód projektu został stworzony tak aby z łatwością umieścić dane teleadresowe.

BIAŁA KOTWICA

Nie ma wątpliwości, że grafika kotwicy kojarzy nam się z morzem. Niebieskie i żółte elementy tła powodują, że widzimy piękne niebo i czysta plażę. Jeżeli Twoja firma mieści się nad morzem bądź związana jest w żegluga morską ten projekt jest dla Ciebie. Grafika kotwicy może zastąpić brakujące dotychczas logo firmy. Białą czcionką swobodnie umieścisz wszystkie potrzebne dane w czytelny sposób.

BIAŁE LOTKI

Fioletowe tło, a na nim kilka grafik białych lotek. Od razu kojarzy się nam to z ulubioną grą z dzieciństwa. Interesująca kreacja projektu z pewnością przyciągnie i wzbudzi zainteresowanie klientów. Jeżeli Prowadzisz sklep sportowy bądź szkółkę sportową ta wizytówka jest dla Ciebie. Przednia część projektu podzielona na dwie części daje możliwość na białym tle umieszczenie potrzebnych danych teleadresowych.

ŻÓŁTY KLUCZ

Nie ma wątpliwości, że grafika na środku projektu nasuwa skojarzenia związane z zakładaniem zamków bądź dorabianiem kluczy. Intensywne niebieskie tło i ciekawie narysowany klucz na pewno zapadnie w pamięć Twoim klientom i zostaniesz zapamiętany na długo. Przednie część wizytówki została zaprojektowana tak aby pomieścić w sobie grafikę klucza z lewej i umieścić pozostałe informacje po prawej stronie projektu.

Pokaż: