Wizytówki - Ludzie

Branża, w której ludzie grają pierwsze skrzypce z pozoru może wydawać się mało problemowa. Jednak są to tylko złudne życzenia wielu managerów i dyrektorów firm. Zarządzanie nie należy bowiem do rzeczy prostych, jednakże są wykonalne – tu liczy się dobra organizacja, zgranie zespołu i wzajemne zaufanie. Każdy zawód związany jest z pracą człowieka – bez niego nic nie byłoby możliwe. Jest to zatem kategoria najbardziej uniwersalna ze wszystkich.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Jeśli marzą Ci się zmiany na lepsze, może czas pomyśleć o wypromowaniu własnego biznesu. Naszym pomysłem na trafną reklamę są wizytówki. Za pomocą prostego narzędzia, które masz do dyspozycji możesz stworzyć wymarzoną reklamę. Z szerokiej bazy dostępnych motywów wybierz ten, który odzwierciedli charakter wykonywanego zawodu. Dodaj niezbędne informacje kontaktowe, kilka słów o specyfice firmy, logo, dla jednoznacznej identyfikacji i zacznij cieszyć się z nowych, potencjalnych Klientów. Niech branża, z solidnym gruntem będzie najlepszą drogą do osiągnięcia wymarzonego sukcesu.
Czytaj więcej
Pokaż:

PORADY NA POZIOMIE

Psycholog, terapeuta, coach – przedstawiciele tych profesji muszą na każdym kroku potwierdzać najwyższą jakość świadczonych przez siebie usług. Nikogo nie powinno zatem dziwić, że przedstawiony tutaj model wizytówki cieszy się tak dużym powodzeniem. Zadbano o detale, stosując stonowaną i modną zarazem kolorystykę – połączenie błękitu, brązu i beżu świetnie się sprawdza. Białe litery na niebieskim tle są odpowiednio czytelne – to także szalenie istotne. Ten wyjątkowy szablon wizytówki to rozwiązanie pozwalające właścicielowi podkreślić w pełni swój profesjonalizm. I o to chodzi!

WODNE MARZENIA DO SPEŁNIENIA

Ten model wizytówki dedykowany jest właścicielom szkółek pływackich, basenów, instruktorom pływania oraz właścicielom sklepów sportowych oferujących odzież na basen. W bardzo umiejętny sposób jej twórcom udało się połączyć elementy przyciągające uwagę potencjalnego klienta z obszarem, który zawiera dane teleadresowe właściciela. Efekt finalny jest naprawdę znakomity, dzięki tak skonstruowanej wizytówce można w optymalny sposób podkreślić swój profesjonalizm w owej dziedzinie oraz prestiż. Zadbano także o odpowiedni dobór kolorów!

ZIMOWY SZUS PO ŚNIEGU

Oto wizytówka dedykowana instruktorom narciarstwa oraz snowboardu, właścicielom wypożyczalni sprzętu narciarskiego oraz sklepów ze sprzętem. Bardzo stylowa i nowoczesna, dzięki czemu rzuca się w oczy, przyciągając uwagę potencjalnego klienta. Stworzono ją z ponadprzeciętną dbałością o detale, wykorzystując w tym celu wyłącznie najwyższej jakości materiały. Efekt finalny przeszedł najśmielsze oczekiwania. To idealny sposób na to, by podkreślić swój prestiż, pokazać, że mamy do czynienia z firmą liczącą się na rynku. Tak właśnie rodzi się sukces zawodowy!

CZAS NA POŁĄCZENIE

Z nieskrywaną dumą pragniemy przedstawić model niezwykły, taki, który zachwyca zarówno zastosowaniem bardzo oryginalnej i wyróżniającej się na tle innych kolorystyki, jak i starannie przemyślanych linii. Delikatne cieniowania sprawiają, że czcionka będzie idealnie widoczna dla czytającego. Minimalistyczna szarość połączona z delikatnym i subtelnym fioletem w odcieniu wrzosowym to z całą pewnością wybór numer jeden. Pracujesz w biurze, obsłudze klienta lub jesteś telemarketerem? W pełni zasługujesz na to, by się wyróżnić - niech inni dowiedzą się, kim jesteś!

KLASYKA ZAWSZE CHĘTNA DO POMOCY

Monochromatyczna wizytówka z motywem pielęgniarki może być doskonałą formą autoreklamy nie tylko dla osób zajmujących się tym fachem. Aptekarze, pomoc dla osób starszych bądź niepełnosprawnych, opiekunki – każda branża odnajdzie potencjał w tej formie reklamy. Niech nie zwiedzie Cię prostota barw. Ten charakterystyczny element sprawi, że każdy Klient będzie wiedział kogo polecać znajomym. Stwórz ze swojej firmy potęgę i ciesz się drobnymi sukcesami, by w przyszłości winszować same zwycięstwa.

POSTAĆ W KAPELUSZU

Prawa strona tej wizytówki zawiera najważniejsze dane, takie jak: adres lokalu, numery telefonów oraz adres e-mail i stronę internetową. Przez środek został puszczony biały pasek, w którym umieszczone zostały ikony informacyjne. Z prawej strony umieszczona została grafika przedstawiająca postać w kapeluszu. Pod nią jest miejsce na imię i nazwisko.

SZALONY NAUKOWIEC

Przód wizytówki pokryty jest ciemnym tłem. W białym, najgrubszym pasku umieszczona została nazwa firmy. Niżej, w cienkich paskach umieszczone zostały: numer telefonu oraz strona internetowa. Pomiędzy nimi wypisane zostały: adres e-mail i adres lokalu. Na odwrocie znalazła się grafika szalonego naukowca.

POSTAĆ DETEKTYWA

Prowadzisz biuro detektywistyczne? Potrafisz dowiedzieć się wszelkich informacji na temat firm lub ludzi? Jeśli tak to ta wizytówka została stworzona specjalnie dla ciebie. Na białym tle umieszczone zostały brązowe elementy. Z lewej strony umieszczone zostały dane osobowe, telefoniczne i adresowe. Z prawej umieszczona jest branżowa grafika.

MAGIK W KAPELUSZU

Żółte nie nachalne tło pozwala na wybicie się z niego magika w kapeluszu. Grafika dopracowana została z najmniejszymi szczegółami. Daje Jeżeli zawodowo zajmujesz się bawieniem ludzi czy organizacją imprez ten projekt jest dla Ciebie. Przednia część projektu to umieszczony po lewej magik, natomiast z prawej strony białą i czytelną czcionką umieścisz swoje dane teleadresowe.

MASKA NA TWARZY

Grafika na jasnym tle nawiązuje do słynnej grupy organizacji zwanej anonymous. Bez wątpienie idealnie ten projekt nada się jeżeli zajmujesz się właśnie branżą komputerową. Właśnie ta wizytówka sprawi, że na długo zostaniesz zapamiętany wśród swoich klientów. Przód wizytówki pozwoli u dołu projektu wypisać potrzebne informacje, które ułatwią z Tobą kontakt.

MĘŻCZYZNA W KAPELUSZU

Wesoła grafika mężczyzny w kapeluszu i ogrodniczkach nasuwa skojarzenia z rolnikiem czy sadownikiem. Jeżeli właśnie Ty prowadzisz ekologiczne gospodarstwo ta wizytówka jest dla Ciebie. Sprawi ona, że zdobędziesz klientów i będziesz cieszył się z rozwoju firmy. Przód wizytówki pozwala na umieszczenie danych teleadresowych na niebieskim tle, które są przedłożeniem ogrodniczek rolnika.

KOBIETA W CIEPŁYCH BARWACH

Piękna grafika kobiety z pewnością zwróci uwagę potencjalnych klientów. Ciepłe barwy nadają charakteru i dobrze grają z białym tłem projektu. Na bladożółtym prostokącie wyraźną czcionką jesteś w stanie umieścić potrzebne informacje związane z Twoją firmą. Jeżeli czujesz, że ta wizytówka wyraża twoje emocje z pewnością jest dla Ciebie.

KOBIETA NA BIAŁYM TLE

Grafika kobiety wygląda jakby została namalowana technika akwareli. Piękną postać wyróżnia i charakteryzują mocno podkreślone żółte usta. Wizytówka została wykonana z fantazją i na pewno sprawdzi się w twojej firmie jeżeli prowadzisz działalność artystyczną. Z przedniej części wizytówki w widoczny sposób umieścisz dane teleadresowe.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: