Wizytówki - Przedmioty Strona 2

Pokaż:

CZARNE OKULARY

Delikatne różowe tło pozwala na wybicie się z niego delikatnej grafiki okularów. Białe koła kojarzą się ze szkłami jakie znajdują się z oprawkach. Te dwa elementy bez wątpienie kojarzą się nam z optykiem bądź naprawą okularów. Przód wizytówki mieści w sobie elementy, które zostały już umieszczone na tyle projektu. Jednak pozwala to na wypisanie czarną widoczną czcionka potrzebnych informacji.

GITARA NA JASNYM TLE

Wizytówka przedstawia stojącą gitarę na jasnym zbliżonym nieco do przedmiotu tle. Ciekawa forma jaka została zastosowana w tym projekcie na pewno wyróżnia się z pośród innych. Tył wizytówki ułożony został pionowo, a przód poziomo. Czarną i prosta czcionką jesteś w stanie umieścić w widoczny sposób swoje dane.

POMARAŃCZOWE PIŁKI

Białe tło wizytówki ciekawie łączy się z pomarańczowymi piłkami do gry w koszykówkę, które to zostały ułożone w nienaturalny sposób. Piłki z przedniej część projektu zostały zamienione na pasek w takim samym kolorze. Pozwala on na umieszczenie potrzebnych informacji do Twojej firmie takich jak adres czy numer telefonu.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: