Wizytówki - Roślinne Strona 2

Pokaż:

WISZĄCE KWIATY

Brązowe, delikatne tło wizytówki bardzo dobrze komponuje się z białymi kwiatami po lewej stronie. Kwiaty zawarte w projekcie nasuwają branżę z jaką są związane. Projekt idealnie sprawdzi się wśród osób zawodowo zajmujących się kwiatami. Przednia część wizytówki pozwala na wypisanie po prawej stronie jasną czcionką danych teleadresowych.

KOLOROWA FLORA

Bordowe tło i umieszczony na środku jasny prostokąt z kwiatami tworzy całość dobrze zaprojektowanej wizytówki. Bez wątpienie osoba z takim projektem zajmuje się zawodowo kwiatami. Na przedzie wizytówki grafika została przesunięta ku górze co sprawia, że zostaje dużo miejsca pod nią na wypisanie potrzebnych danych teleadresowych.

CZERWONE KWIATY

Prosta kolorowa grafika kwiatów nasuwa skojarzenia z branżą z jaką jest związana. Osoba posiadająca ten projekt wizytówki jest na pewno ciekawa i barwna osobowością. Bez wątpienie projekt ten wyróżnia się na tle innych z tej branży. Na przedzie wizytówki został stworzony biały prostokąt który daje możliwość w wyraźny sposób umieszczenia na nim danych.

KOLOROWY OGRÓD

Pastelowe tło pozwala na umieszczenie kolorowej grafiki jaka znajduje się na obu stronach projektu. Kolorowy ogród kojarzy się z nam z fachowcami, którzy dopilnują, aby Twój wyglądał podobnie. Z pewnością osoba, która otrzyma tę wizytówkę będzie zadowolona z Twoich usług. Przód projektu daje możliwość umieszczenia po lewej stronie potrzebnych danych a grafika po przeciwnej stronie dopełnia kompozycję.

DONICZKI NA BIAŁYM TLE

Białe tło, białe doniczki i mocno nasycone zielone kolory roślin bardzo dobrze ze sobą się komponują. Obie strony wizytówki są takie same. Na jednej z nich umieścisz obok siebie potrzebne dane teleadresowe w widoczny sposób. Czarna prosta czcionka gwarantuje, że zostaniesz zauważony, a tło wizytówki sprawi, że zostaniesz zapamiętany.

ZIELONA TRAWA

Mocno nasycona zielona trawa jest tłem dla tyłu wizytówki. Możesz na nim umieścić swobodnie logo swojej firmy. Przez przód wizytówki biegnie ciemniejszy zielony pasek. Jest on półprzezroczysty co sprawia, że deseń trawy dalej jest widoczny. Białą prostą czcionką po lewej stronie umieścisz imię i nazwisko bądź nazwę firmy, natomiast po prawej wypiszesz kolejno adres, telefon czy e-mail.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: