Wizytówki - Agencja turystyczna

Od wieków wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. Jeśli Twoje serce jest pełne pasji oraz zamiłowania do podróży, skupiasz się na możliwym do wykorzystania potencjale i szukasz siły przebicia w biznesie turystycznym, powinieneś postawić na oryginalność. Nie kryj się za innymi – rynek potrzebuje wybijających się spośród innych propozycji. W tej branży nie można marnować czasu. Poświęć chwilę na wykreowanie spersonalizowanych wizytówek.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Nie musisz stać w kolejce, ani liczyć na drugą osobę. Weź sprawę w swoje ręce! Niech żagle przygody kierują Cię prosto do sukcesu. Intuicyjnie wybierz odpowiednią i oryginalną formę reklamy i pokaż, kto jest rekinem biznesu, zanim sam zostaniesz „pożarty”.

Popularność agencji turystycznych nie będzie Twoim sprzymierzeńcem. Musisz udowodnić, że nie jesteś bierny i obudzić w sobie drzemiące pokłady kreatywności. Dzięki prostej formie, znajomości rynku, potrzeb klientów i naszej pomocy szybko przekonasz się, że w prosty sposób małymi kroczkami można osiągnąć niebywały sukces.
Czytaj więcej
Pokaż:

TURYSTYKA W KAŻDEJ FORMIE

Tworzymy grafiki reklamowe dla firm typowych i nietypowych, praktycznie z każdej branży. Jeśli na przykład jesteś organizatorem wycieczek, które oferują aktywne spędzanie wolnego czasu na wodzie, zachęcamy do skorzystania z tego wzoru. W zasadzie tutaj nie trzeba nic wyjaśniać, klient mający ochotę na taką wyprawę od razu połączy fakty, czyli naszą sugestywną grafikę i twoją ofertę usługową. Zadzwoni, zarezerwuje termin, a jeśli będzie zadowolony, zrobi to ponownie.

TWÓJ ŚWIAT JEST NASZYM ŚWIATEM!

Wiele osób zajmujących się biznesem liczy na szczęście i powodzenie w branży. Dzisiejszy biznes opiera się na reklamie, która w głównej mierze dedykowana jest dla osób nie mogących żyć bez wirtualnego świata. Pokaż, że idziesz za duchem czasu i postaw na wizytówkę z nowoczesnym motywem. Design będzie Twoim atutem i wyróżnikiem na rynku. Propozycja jest idealnym wyborem dla branży informatycznej, turystycznej oraz osób trudniących się e-biznesem. Czas zawojować świat!

BIAŁY GLOB

Ciemno niebieskie tło pozwala na wyeksponowanie białej grafiki. Przedstawia ona glob ziemski złapany na lasso. Nasuwa to skojarzenia, że wybierając to biuro możesz liczyć na zdobycie świata i odkrycie ciekawych zakątków. Nad liną obok grafiki umieścisz nazwę swojego biura. Przednia część projektu została wzbogacona o pozostałe dane teleadresowe.

NIEBIESKA MAPA ŚWIATA

Ciemno niebieskie tło, a na nim znajdująca się w bledszym kolorze mapa świata nasuwa skojarzenia związane z podróżami. Z tym biurem podróży jesteś w stanie dotrzeć do każdego miejsca na ziemi. Przednia część projektu również posiada mapę świata, od której odchodzą białe prostokąty, na których umieścisz potrzebne dane teleadresowe.

NIEBIESKA KULA ZIEMSKA

Jane tło na którym umieszczona została niebieska grafika globu i samolotu sprawia, że kojarzy się nam to z dalekimi wyprawami. Kula ziemska sprawia, że zaczynamy marzyć i planować urlop. Obok grafiki jest wystarczająco dużo miejsca na umieszczenia nazwy firmy. Przednia część projektu pozwala na wypisanie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych u dołu projektu.

CZERWONY SAMOLOT

Tył projektu, mimo iż jest dwu kolorowy z pewnością zapadnie w pamięć. Czerwony samolot za którym ciągnie się czerwony element sprawia, że grafika kojarzy się nam z dalekimi podróżami i nie odkrytymi zakątkami ziemi. Przednia część wizytówki to nieco pomniejszona charakterystyczna grafika i wplecione wokół niej wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

BIAŁY PROM

Błękitne tło, które w tym wypadku symbolizuje morze idealnie pasuje do dużego białego promu. Bez wątpienia nasuwają się skojarzenia związane z długimi i ciekawymi podróżami. Z tyłu wizytówki pod grafiką umieścisz nazwę swojego biura pod grafiką. Przednia część wizytówki daje możliwość wypisania poszczególnych danych teleadresowych jak i powtórzenia nazwy firmy nad grafika promu.

ŁÓDKA NA MORZU

Tył wizytówki to grafika przedstawiająca krajobraz, który pobudza nasza wyobraźnię i zaczynamy myśleć o upragnionym urlopie. Rysunek sprawia, że z tą agencją turystyczną możemy doświadczyć wielu emocjonujących wrażeń. Przednia część projektu jest taka sama jak i tył, z tym że zostały umieszczone wszystkie potrzebne dane teleadresowe w widoczny sposób.

WYKROPKOWANA MAPA

Jasno błękitne tło idealnie pasuje do branży jaką reprezentuje. Wykropkowana mapa może świadczy, że z tym biurem jesteśmy w stanie zajrzeć do każdego zakamarka na ziemi. Przednia część wizytówki to pomniejszona mapa pod którą umieścisz nazwę firmy w widoczny sposób. Fioletową czcionką u dołu projektu wypiszesz pozostałe dane teleadresowe.

PALMA NA PIASKU

Żółte tło i kolorowa dorodna palma sprawia, że zaczynamy myśleć o wymarzonym urlopie. Grafika idealnie pasuje do profesji z jaką jest związany projekt. Ciekawe kolory sprawią, że zostanie on w pamięci klientów przez długi czas. Przednia część projektu zawiera w sobie pomniejszoną grafikę, która została użyta z tyłu, a pod nią wystarczającą ilość miejsca na wypisanie danych teleadresowych.

LECĄCE SAMOLOTY

Jasne, niebieskie tło idealnie pasuje do prezentowanej branży jaką są usługi turystyczne. Z tyłu projektu znajduje się biała wstęga, na której umieścisz nazwę firmy, a grafika samolotów dopełni kompozycji i pozwoli nam pomarzyć. Przednia część wizytówki to powtórzona biała grafika, a obok niej po prawej stronie niebieską czcionką umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

WALIZKA Z UBRANIAMI

Białe tło i ciekawe zdjęcie walizki z nie mieszczącymi się już rzeczami garderoby świadczy o długo planowanym wypoczynku. Tył wizytówki jest w orientacji pionowej natomiast przód w poziomej. Zdjęcie walizki znajduje się po lewej stronie co umożliwia umieszczenie danych teleadresowych po prawej stronie projektu.

WALIZKA NA NIEBIESKIM TLE

Nie ma wątpliwości, że grafika walizki skojarzy się z udanymi podróżami. Niebieskie tło może sugerować niebo jakie oglądamy zza okien samolotu. Żółte rogi wizytówki wyglądają jak wykończenie rogów walizki. Przód został zaprojektowany tak, aby każdy element znajdujący się na nim pasował do pozostałych. Jasną czcionką w kolejności wypiszesz potrzebne dane do kontaktu z Twoją firmą.

NIEBIESKIE PALMY

Interesująca i prosta grafika w odcieniach niebieskich może pobudzić naszą wyobraźnię. Nie ma wątpliwości, że nasze marzenia skupią się na urlopie i udanym wypoczynku. Nieco ciemniejszy przód spowoduje, że jasną czcionka wypiszesz potrzebne dane, a grafika palm po lewej stronie uzupełni kompozycję i posłuży jako ewentualne logo.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: