Wizytówki - Hotel, Motel, Pensjonat

Nie jesteś jedyną osobą świadczącą usługi hotelarskie – jesteś jedną z wielu. Nie musisz być jednak postrzegany przez pryzmat konkurencji. Wybiegnij na przód peletonu i przybliż światu wszelkie walory, dzięki którym miejsce, jest czymś więcej niż pokojem z meblami – jest niemalże drugim domem.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Rynek jest przepełniony ofertami hoteli czy pensjonatów – tych mniejszych, jak i większych. Nikt nie będzie przecierał Tobie szlaku do sukcesu. Musisz sam zadbać o to, by wszystko jak najlepiej prosperowało. Nie pozostawimy Cię jednak samemu sobie. Nasze materiały reklamowe naprowadzą Twoje działania na właściwy tor. Ty doskonale znasz specyfikę tej branży, wiesz, co potrzeba, by zainteresować Klientów. Opierając się na zdobytym doświadczeniu, stwórz wizytówkę, która przyćmi każdą konkurencyjną reklamę. Dzięki dostępnym szablonom pozostanie Ci spersonalizowanie reklamy a nam, wydruk.

W profesjonalny sposób zadbamy o każdy detal, tak byś mógł cieszyć się wizytówką. Może to właśnie ona stanie się Twoją przepustką do sławy i lepszego jutra…
Czytaj więcej
Pokaż:

ZŁOTO KOCHA MIESZKAĆ W HOTELACH

Choć na rynku pojawia się coraz więcej nowoczesnych hoteli w zupełnie minimalistycznym stylu, to jednak wciąż w przewadze jest klasyczny wystrój. W ten styl na stałe wpisane było zawsze złoto w postaci dodatków, wyposażenia czy elementów architektury. Dlatego, nawet jeśli zarządzasz niewielkim butikowym i nowoczesnym hotelikiem, wybierając wzór wizytówki możesz postawić na złoto. Ono zawsze będzie obietnicą wysokiej jakości usług, więc potencjalny klient chętniej zdecyduje się na przenocowanie lub zorganizowanie u was konferencji.

WAKACYJNY CZAS - BEZTROSKIE CHWILE PRZYJEMNOŚCI

Każdy, kto spojrzy na ten niezwykły blankiecik, z całą pewnością przypomni sobie wspaniały czas ubiegłorocznego urlopu, jednocześnie zaś zaczynając planować kolejny. Ten model wizytówki to prawdziwy promień słońca pośród klasycznych egzemplarzy. Idealnie sprawdzi się dla osób prowadzących dom wypoczynkowy, pensjonat czy hotel. Wszak w pełni zasługujesz na to, by wyróżnić się z tłumu, pozwolić się zauważyć, podkreślić swoje miłe usposobienie, pełen radości styl życia i uśmiech na twarzy. Najwyższa jakość, której szukasz – oto ona! Postaw na kolor, a szybko przekonasz się o tym, że było warto – morskie klimaty są dziś trendy!

BIAŁE DOMKI

Tył wizytówki został podzielony na dwie części, które kojarzą się z niebem i ziemią. Na niebieskim kolorze zostały umieszczone białe domki, w których możesz spędzić wakacje poza miastem. Na brązowym tle umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część projektu pozwala na wypisanie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych u dołu projektu.

DZWONEK NA POMARAŃCZOWYM TLE

Pomarańczowe tło wizytówki pozwala na wybicie się z niego białego dzwonka hotelowego. Bez wątpienia kojarzy się on z hotelem czy motelem. Może on również posłużyć Ci jako logo Twoje firmy. Przednia część wizytówki posiada białe tło, na którym bardzo dobrze widoczne są wszystkie dane teleadresowe wypisane na projekcie.

BIAŁY DZWONEK HOTELOWY

Fioletowy tło wizytówki z pewnością wybije się spośród innych z ten branży. Nie ma wątpliwości, że projekt ten dotyczy branży hotelowej. Grafika dzwonka może również zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Przednia część projektu pozwala na wypisanie wszystkich danych teleadresowych jasną i prosta czcionką.

ŁÓŻKO HOTELOWE

Ciemne tło tyłu projektu sprawia, że widoczna staje się centralnie umieszczona grafika podwójnego łóżka hotelowego. Wygodnie łóżko to podstawa dobrego hotelu, a to widać na przedstawionej grafice. Może ona również zastąpić logo Twojej firmy. Przednia część projektu jest jasna co pozwala na widoczne wypisanie wszystkich niezbędnych danych teleadresowych.

BIAŁY DUŻY BUDYNEK

Zielone tło pozwala na wybicie się z niego białej grafiki. Przedstawia ona duży budynek, który z pewnością jest hotelem. Świadczy o tym różowa literka obok budynku. Po prawej stronie umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część projektu pozwala na wypisanie po prawej stronie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

CZARNY KLUCZ DO POKOJU

Niebieskie tło i biały pas przez środek projektu, na którym mieści się grafika klucza kojarzy się nam z wynajmem pokoi. Warto posiadać taka wizytówkę gdyż nigdy nie wiadomo kiedy będziemy potrzebowali gdzieś wyjechać. Z przodu projektu pod grafika, jasną i prostą czcionką umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe

BIAŁA CHOINKA

Czarne tło z pewnością wyróżni się spośród innych z ten branży. Świetnie pasuje do niego biała grafika choinki, która kojarzyć się może z wyjazdem poza miasto. Na takim wyjeździe dobrze jest mieć zapewniony nocleg. Grafika może tez zastąpić Twoje logo. Przednia część projektu pozwala na wypisanie wszystkich danych teleadresowych jasną i prosta czcionką

NADMORSKA PLAŻA

Grafika jaka została tłem wizytówki z pewnością kojarzy się z wypoczynkiem. Jednak na takim wypoczynku trzeba gdzieś wygodnie przenocować. A to z pewnością oferuje Twój hotel. Kolorowa wizytówka na pewno zapadnie w pamięć Twoim klientom. Przednia strona wizytówki pozwala na umieszczenie danych teleadresowych na niebieskim tle

ZIMOWA KOMPOZYCJA

Oszronione deski jakie są tłem wizytówki z pewnością przyciągają uwagę. Dodatkowo po prawej stronie projektu została umieszczona zimowa kompozycja kwiatowa. Może ona nasuwać skojarzenia związane z zimowym wypadem na narty, a tam trzeba gdzieś przenocować. Z przodu projektu został umieszczony jasny pasek, na którym wypiszesz wszystkie dane teleadresowe.

DZWONEK HOTELOWY

Jasne tło i centralnie umieszczona grafika dzwonka hotelowego bez wątpienia kojarzy się z jedną branżą. Z tym projektem zostaniesz zapamiętany. Pod nią swobodnie umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część projektu posiada powtórzoną grafikę dzwonka, a pod nią zostały umieszczone wszystkie dane teleadresowe.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: