Wizytówki - Agroturystyka

Codzienna gonitwa i walka z czasem sprawia, że jedyne o czym marzy każdy człowiek to ucieczka przed jutrem. Wyciągnij pomocną dłoń w jego stronę i w niepowtarzalny sposób zaoferuj pobyt w miejscu pełnym spokoju i harmonii. Pomyśl, co przyciąga spojrzenia tłumów i zaprojektuj własny materiał reklamowy - w końcu przecież to Ty wiesz najlepiej, co przyciągnie uwagę miłośników agroturystyki.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Słońce, pola pełne zielonej trawy… zamknij oczy i spójrz w głąb wyobraźni, odnajdź to, co najlepsze. Dzięki spersonalizowanym wizytówkom nie będziesz anonimowy. Wypoczynek w wiejskiej atmosferze będzie doskonałą odskocznią od zgiełku miasta, smogu i terminów w pracy. Pamiętaj, że w tej branży liczy się prosty przekaz – postaw na naturalność, a odniesiesz upragniony sukces. Z Naszą pomocą wzniesiesz się na szczyt agroturystycznego świata. Gotowe, dopracowane w najdrobniejszym szczególe projekty wydrukujemy we wskazanej przez Ciebie ilości.

Niech zasięg Twojego biznesu rośnie z każdym wyprodukowanym egzemplarzem.
Czytaj więcej
Pokaż:

KWINTESENCJA SMAKU I ZDROWIA

Kiedy produkuje się i sprzedaje naturalną, zdrową żywność, trzeba szczególnie zadbać kompleksowo o wizerunek firmy. Zacznijmy więc od najmniejszej reklamy, od wizytówek. Postawiliśmy tutaj na drewno i prezentację jednego z twoich produktów, ale w zupełnie nie uładzonej formie, w otoczeniu chaotycznie rozrzuconej słomy i piór. To zabieg specjalny, który sprawia, że wszystko wygląda naturalnie, a potencjalny klient nabiera zaufania do jakości takiej żywności. Czy ta reklama oddaje charakter twojej produkcji? Jeśli tak, to z pewnością będzie dobrym początkiem do zwiększenia zadowolonej klienteli.

SŁONECZNA MAGIA WIZYTÓWKOWEJ DOSKONAŁOŚCI

Nic nie stoi na przeszkodzie, by sukcesy zawodowe rodziły się bez problemu każdego nowego dnia. Niezwykła forma reklamy w postaci wizytówki odpowiednio podniesie renomę Twojej działalności. Stań na straży biznesu i zacznij odnosić sukcesy w świecie, w którym nie ma miejsca dla przegranych i niedowiarków. Wizytówka z motywem budynku będzie odpowiednim elementem reklamowym dla deweloperów, osób z branży budowlanej oraz majstrów wszelkiej maści.

W ŚWIECIE NATURALNEGO BIZNESU

Prowadząc własny biznes należy pamiętać o tym, że działać należy na różnych frontach – jednym z odpowiednich sposobów na promowanie własnego biznesu jest wizytówka. Fantastyczna propozycja z motywem florystycznym będzie elementem, który pomoże odnaleźć własną pozycję na rynku. Świat biznesu stoi przed Tobą otworem – daj sobie szansę na poczucie wartości własnego projektu. Czas wyprzedzić konkurencję i pozyskać nowych Klientów, którzy – miejmy nadzieję – zostaną z Tobą na dłużej.

SŁOŃCE I JEZIORO

Białe tło pozwala na wyeksponowanie kolorowej grafiki. Przedstawia ona słońce i morze bądź jezioro. Nasuwają się skojarzenia związane z udanym wypoczynkiem i spokojem. Grafika może też zastąpić logo Twojej firmy. Przednia część wizytówki posiada nazwę firmy, jak i wszystkie potrzebne dane teleadresowe ułatwiające kontakt z Twoją firmą.

KOLOROWY MALOWNICZY KRAJOBRAZ

Tył wizytówki przedstawia malowniczy krajobraz, który pozwala nam pomarzyć o spokojnych wakacjach. Z tą agencją spełnisz swoje marzenia i udasz się w fascynujące miejsce. Przednia część projektu zawiera tło, które było wykorzystane również z tyłu. Projekt został wzbogacony o niebieski pasek, na którym w widoczny sposób umieścisz dane teleadresowe.

BRĄZOWA KROWA NA BIAŁYM TLE

Rysunek przedstawiony na białym tle od razu nasuwa skojarzenia z konkretną branżą. Bez wątpienia chodzi o agencję agroturystyczną. Z tą firmą możesz poczuć bliski kontakt z przyrodą, którego brakuje w dużych miastach. Przednia część wizytówki zawiera charakterystyczną grafikę, a po prawej stronie miejsce na dane teleadresowe.

CZERWONE SŁOŃCE NA BIAŁYM TLE

Białe tło wizytówki pozwala na wybicie się z niego czerwonych elementów. Grafika przedstawiająca słońce i pola kojarzy się z nam z odpoczynkiem w cichym i przytulnym miejscu. Może ona również zastąpić Twoje logo. Przednia część projektu posiada wystarczająco dużo miejsca na umieszczenie w widoczny sposób danych teleadresowych.

KŁOSY ZBÓŻ

Zielone tło, na którym znajdują się kłosy zbóż nasuwają skojarzenia związane z agroturystyką. Kolor tła działa na odbiorcę uspokajająco i sprawi, że wybierze Twoją ofertę. Grafika nasuwa skojarzenia z malowniczymi krajobrazami jakie możemy zobaczyć. Przednia część wizytówki po lewej stronie posiada miejsce na umieszczenie danych teleadresowych, a grafika po prawej dopełni całość kompozycji.

SŁOŃCE NA ZIELONYM TLE

Zielone pole jakie zostało przedstawione bardzo graficznie sugeruje, że mamy do czynienie z agroturystyką. Proste kolory i czysta forma projektu daje poczucie spokoju i odprężenia. Przód wizytówki wypełniony jest białym tłem co pozwala na wyraźne umieszczenie zieloną czcionką danych potrzebnych do zarezerwowania wymarzonego wypoczynku.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: