Wizytówki - Biuro podróży

Każdy klient korzystający z oferty Twojej firmy powinien wychodzić zadowolony i pełen pozytywnej energii. Przecież codziennie nie świadczysz usług tej samej osobie. Podaruj mu wizytówkę, dzięki której informacja o istnieniu Twojej firmy zwiększy się diametralnie!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Wielu ludzi szuka idealnego biura podróży. Jedni obiecują rzeczy, o których filozofom się nie śniło, inni zaś skupiają się jedynie na satysfakcji finansowej. Wyjdź do Klienta z ofertą, której żadna inna nie przyćmi. Doskonałym propozycjom z pomocą przychodzi nasz kreator, który w prosty sposób pomoże stworzyć dobraną do charakteru branży reklamę.

Pan Kowalski nie będzie musiał opowiadać sąsiadom o Twojej firmie – wystarczy, że przekaże wizytówkę. Nie bądź bierny – przecież znasz ten rynek. Nie łatwo jest być i utrzymać się na czele turystycznej branży.
Dobierz odpowiedni motyw, dodaj tekst i złóż zamówienie na spersonalizowaną reklamę. Profesjonalnie przygotowane wizytówki dostarczymy na wskazany przez Ciebie adres.
Bądź Panem swojego losu i zadbaj o firmę jak o własne dziecko.
Czytaj więcej
Pokaż:

MAŁE I DUŻE PODRÓŻE

Właściciele biur podróży albo firm oferujących wycieczki krajoznawcze muszą bardzo postarać się dzisiaj o to, by wybić się na tyle konkurencji, zdobywając szereg nowych klientów. Na pewno znacznie ułatwi to owa wyjątkowa wizytówka, która potencjalnym zainteresowanym obiecać może wyjątkowy urlopowy wyjazd czy oprowadzenie po miejscach, o których nigdy nie zapomną. Użycie ciekawych barw oraz interesującej kolorystyki sprawiło, że model ten stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych, gdy chodzi o ową branżę. Oto jest metoda na to, by osiągnąć spektakularny sukces niewielkim kosztem!

PODRÓŻY CZAS

Linie lotnicze, firmy zajmujące się przygotowywaniem ciekawych wycieczek – tego typu przedsiębiorstwa muszą zadbać o nowoczesną i skuteczną formę reklamy, by wyróżnić się na tle konkurencji. Na szczęście przygotowana została owa niezwykła wizytówka, po zobaczeniu której każdy potencjalny klient ma już wyobrażenie o profilu działalności firmy. Dzięki jej nowoczesności można w znakomity sposób podkreślić swój profesjonalizm oraz ciągłą dążność do rozwoju. Tego typu cechy są w owej branży bardzo mocno pożądane. Warto zatem zamówić ów model już dziś. Oto jest sposób na sukces!

PODRÓŻE MAŁE I DUŻE

Właściciel biura podróży lub też firmy zajmującej się transportem osób do zagranicznych destynacji powinien z całą pewnością zwrócić szczególną uwagę na ten niezwykły model. Wizytówka owa powstała bowiem z wielką dbałością o detale, łącząc w sobie z jednej strony walory natury czysto estetycznej, z drugiej natomiast praktycznej. Białe litery są znakomicie widoczne na błękitnym tle. Zastosowanie bardzo przemyślanej kolorystyki zadecydowało o tym, że jest to egzemplarz wybierany przez wszystkich tych, których codzienna praca związana jest właśnie z podróżowaniem. To znakomita okazja ku temu, by podkreślić swój profesjonalizm!

W PODRÓŻACH DOOKOŁA ŚWIATA

W dzisiejszych czasach nie liczy się wyłącznie cena – zapewnienie o bezpieczeństwie i komforcie podróży są równie ważne, co atrakcyjność oferty. Ty doskonale wiesz, jak zadbać o Klienta, dlatego też powinieneś dać im możliwość skorzystania z Twoich usług. Wizytówka z motywem globu to odpowiednia reklama dla biur turystycznych, biur podróży, właścicieli hoteli oraz firm z ofertą usług transportowych. Zabierz Klientów w podróż dookoła świata.

OBIEŻYŚWIAT – BYĆ DLA ŚWIATA TO MOJA DEWIZA

Życzeniem każdego biznesmena i przedsiębiorcy jest trafiać do jak najszerszego grona odbiorców. Otwórz się na ludzi i zachęć do poznania Twojej oferty. Prowadzisz biuro turystyczne? Może trudnisz się w organizowaniu wycieczek? Motyw z kulą ziemską może okazać się Twoją przepustką do świata pełnego Klientów. Pokaż, na co Cię stać. Reklama to najlepsza z możliwych form autoprezentacji. Wybierz wizytówkę i zacznij odnosić sukcesy w branży – trzymamy za Ciebie kciuki!

FIOLETOWY GLOB

Jasne, delikatne tło sprawia, że przyjemnie patrzy się na ten projekt. To ważne jeżeli mamy do czynienia z branżą turystyczną i chcemy spędzić udany wypoczynek. Tył wizytówki pozwala na umieszczenie kojarzącej się grafiki, a obok niej nazwy firmy. Przednia część projektu pozwala na wypisanie wszystkich danych teleadresowych w widoczny sposób po prawej stronie wizytówki.

NIEBIESKI GLOB Z PALMAMI

Ciekawy podział jaki został zastosowany z tyłu wizytówki sprawia, że projekt wybija się spośród innych z tej branży. Mała niebieska grafika nasuwa skojarzenia z branżą turystyczną. Na białym pasku pomiędzy niebieskimi polami umieścisz nazwę firmy. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie na białym polu wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

BŁĘKITNY GLOB ZIEMSKI

Granatowe tło idealnie pasuje do bledszej grafiki globu. Bez wątpienia projekt ten kojarzy się z jedną branżą. Jest nią oczywiście branża turystyczna. Prosty i nienachalny projekt z pewnością zostanie zapamiętany przez twoich klientów. Przednia część wizytówki po prawej stronie posiada dużą grafikę globu natomiast poniżej w widoczny sposób umieścisz pozostałe dane teleadresowe.

PTAK Z GLOBEM W DZIOBIE

Błękitne tło, na którym umieszczony jest niebieski ptak, który trzyma w dziobie glob ziemski od razu kojarzy się nam z branżą turystyczną. Patrząc na ten projekt zaczynamy marzyć o wymarzonym urlopie, na którym to poczujemy się wolni jak ptak. Przednia część projektu pozwala na wypisanie kolejno wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

CZARNY GLOB NA JASNYM TLE

Białe tło idealnie pasuje do czarnej centralnie ułożonej grafiki globu. Kula ziemska sprawia, że kojarzy się ona z dalekimi podróżami. Z tym biurem podróży możemy zajrzeć do każdego krańca na ziemi. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie u góry wizytówki nazwy firmy, a poniżej pozostałych danych teleadresowych.

NADMORSKI KRAJOBRAZ

Tył wizytówki przedstawia piaszczystą plażę i lecący na niebie samolot. Grafika ta od razu nasuwa skojarzenia związane z urlopem i udanymi wakacjami. Z tym biurem podróży z pewnością zaliczysz udane wakacje. Przednia część projektu zawiera wszystkie potrzebne dane teleadresowe umieszczone u dołu strony, natomiast powyżej wpiszesz nazwę firmy.

BIAŁA KULA ZIEMSKA

Jasno zielone tło sprawia, że stajemy się wyciszeni. A o to chyba chodzi jeżeli chcemy spędzić udany urlop. Projekt ten sugeruje, że z tą agencją turystyczną urlop będzie należał do udanych. Biała grafika umieszczona w centralnej części tyłu projektu może zastąpić Twoje logo. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie wszystkich pozostałych danych teleadresowych.

BŁĘKITNE PALMY

Niebieskie intensywne tło bardzo dobrze komponuje się z centralnie umieszczona czarną grafiką. Przedstawia ona palmy, które sprawiają, że nasuwają się nam skojarzenia związane z urlopem. Z tą wizytówką z pewnością przyciągniesz rzeszą klientów. Przednia część projektu pozwala na czarnym tle umieścić wszystkie dane teleadresowe a grafika po lewej dopełni kompozycję.

PALMY NA ZIELONYM TLE

Wizytówka została zaprojektowana w odcieniach jednego koloru. Nie ma wątpliwości, że związana jest ona z dalekimi podróżami. Palmy znajdujące się na tyle projektu mogą zastąpić logo twojej firmy. Przód wizytówki to pomniejszona grafika i trzy kolumny, w których to wypiszesz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

BIAŁY SAMOLOT

Dwukolorowa wizytówka przyciągnie uwagę swoją delikatnością. Lecący samolot na tyle projektu odkrywa zieloną płaszczyznę, która może sugerować nowo odkryte miejsca na świecie. Pojawiające się białe pole daje możliwość wpisania nazwy firmy.
Przód podzielony na dwie części, które pozwalają na umieszczenie w widoczny sposób potrzebnych danych.

MAPA NA CZERWONYM TLE

Ciekawa, mocno nasycona wizytówka na pewno zapadnie w pamięć osobą, które ją otrzymają. Biała mapa na niebieskim tle sugeruje, że prezentowana działalność związana jest z podróżami. Tył wizytówki posiada czarny pasek, na którym można wpisać nazwę firmy.
Przednia część projektu zbliżona formą do tyłu, pozwala na umieszczenie danych teleadresowych jasną i prostą czcionką.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: