Wizytówki - Przewodnik turystyczny

Opowiadaj o miejscach bogatych w historię z pasją i zamiłowaniem. Przecież to kochasz, to jest częścią Twojego życia. Znasz każdy zakątek jak własną kieszeń – to właśnie sprawia, że jesteś wyjątkowy…
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Usługi, które świadczy Twoja firma są niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju. Nie ma drugiego takiego zawodu, którego wkład osoby własnej, zaangażowanie i pasja decyduje o satysfakcji Klienta. Niech Twoja firma będzie tą, o której każdy powie – to u nich dowiedziałem się rzeczy, których nie przeczytasz w informatorze!
Wyciągniemy do Ciebie pomocną dłoń. Świat opiera się na reklamie, bez niej, przejdziesz niezauważenie i bez większych sukcesów w branży. Nie bądź koziołkiem ofiarnym – bądź lwem biznesu!

Wizytówki stworzone za pomocą naszego kreatora będą doskonałym źródłem informacji dla potencjalnego klienta. Wystarczy, że poświęcisz chwilę na wybranie odpowiedniego szablonu, motywu i treści – my zajmiemy się resztą. Niech przygotowane z pasją materiały reklamowe trafią do szerszego grona odbiorców.
Czytaj więcej
Pokaż:

PODRÓŻE KSZTAŁCĄ!

Właściciel biura turystycznego albo przewodnik turystyczny – tym osobom dedykowano ów wyjątkowy model wizytówki. Został on stworzony z ponadprzeciętną dbałością o szczegóły, dzięki czemu łączy w sobie walory natury praktycznej oraz estetycznej. Górski krajobraz na pewno zwróci szczególną uwagę wszystkich potencjalnych klientów. Zielona barwa, która pojawia się w dolnej części modelu, nierozerwalnie związana jest z naturą oraz światem przyrody. Całość prezentuje się naprawdę znakomicie, podkreślając profesjonalizm właściciel i jego chęć ciągłego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności. Sposób na sukces w branży!

SZARY GLOBUS W NIEBIESKIM KOLE

Jasno szare tło wizytówki pozwala na wybicie się z niego grafiki globusa. Może ona również posłużyć Ci jako logo Twojej firmy. Z pewnością z tym projektem zostaniesz zapamiętany. Przednia część projektu to grafika ułożona u góry wizytówki. Natomiast poniżej kolejno zostały wypisane pozostałe dane teleadresowe.

JASNA RÓŻA WIATRÓW

Dwukolorowe tło wizytówki posiada ciekawy nierówny podział. Na jaśniejszej części ułożona została grafika róży wiatrów, która kojarzy się z dalekimi wyprawami. Grafika może też zastąpić logo Twojej firmy. Przednia część projektu na ciemniejszym polu pozwala na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych.

CZERWONY LOKALIZATOR

Białe tło, na którym centralnie znajduje się czerwony znak lokalizacji bez wątpienia nasuwa skojarzenia z długimi, nieznanymi wyprawami. Grafika może zastąpić logo Twojej firmy. Z tyłu projektu pod grafika umieścisz nazwę swojej firmy. Z przodu wizytówki w centralnej części umieszczony jest znak rozpoznawczy, a dane teleadresowe wypiszesz poniżej.

NAMIOT GÓRSKI NA ZIELONYM TLE

Grafika namiotu kojarzy się nam z wysokogórskimi biwakami. Na taki wypad najlepiej wybrać się z przewodnikiem by przypadkiem nie zgubić się w ciemnym lesie. Grafika może również posłużyć jako logo Twojej firmy. Przednia część projektu pozwala na wypisanie wszystkich danych teleadresowych w widoczny sposób.

BRĄZOWY JELEŃ

Ciekawe, niejednolite pomarańczowe tło wizytówki z pewnością zapadnie w pamięć Twoim potencjalnym klientom Grafika łosia sprawia, że możemy poczuć bezpośredni kontakt z przyrodą. Po lewej stronie od grafiki umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część projektu pozwala na wypisanie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych po prawej stronie.

BIAŁY ZNAK LOKALIZACJI

Pomarańczowe tło wizytówki z pewnością wybije się spośród innych z tej branży. Znak lokalizatora kojarzy się nam z zaplanowaną wyprawą, na której nie mamy prawa się zgubić. Tak się stanie jeżeli zaufamy wybitnemu przewodnikowi. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie po lewej stronie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

GÓRSKI PEJZAŻ

Białe tło, na którym w centralnym miejscu umieszczona została grafika górskiego krajobrazu. Projekt ten kojarzy się nam z wyprawami górskimi, a na takie wyprawy warto wybrać się z przewodnikiem. Przednia część projektu to pomniejszona kolorowa grafika, a pod nią na zielonym tle jasną czcionką umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

FIOLETOWE GÓRY

Ta wizytówka na pewno zapadnie w pamięć Twoim potencjalnym klientom, gdyż przedstawione na niej góry są w kolorze fioletowym. Tył projektu zajmuje tylko ciekawa grafika gór. Przód projektu jest taki sam jak tył. Ułożenie grafiki pozwala na wypisanie danych teleadresowych w wyraźny sposób. Jasna i delikatna czcionka wybije się z ciemniejszego niebieskiego tła wizytówki.

NIEBIESKIE GÓRY

Ciekawa w odcieniach jednego koloru grafika przedstawiająca góry kojarzy się z dalekimi wyprawami. Kolory jakie zostały zastosowane w projekcie nie są przypadkowe, gdyż góry najlepiej prezentują się zimową porą. Przód wizytówki pozwala na umieszczenie po lewej stronie danych teleadresowych, natomiast po prawej większa czcionką umieścisz swoje imię i nazwisko.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: