Wizytówki - Usługi domowe - Handmade

Wizytówki rękodzielnicze to pięknie wykonane projekty, które odzwierciedlają pasję i umiejętności twórcze. Ręcznie robione wizytówki pozwalają podkreślić unikalność i autentyczność w dziedzinie rękodzieła. Doskonałe narzędzie dla rzemieślników i artystów, by wyrazić swoją twórczość i przyciągnąć uwagę klientów.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Wizytówki handmade to wyjątkowe projekty, które łączą w sobie kreatywność, pasję oraz staranność wykonania. Każda wizytówka jest odzwierciedleniem unikalnych umiejętności i stylu rzemieślnika. To doskonałe narzędzie, by zaprezentować swoje wyroby, zdolności artystyczne lub małe firmy związane z rękodziełem. Wizytówki te odznaczają się nie tylko estetyką, ale także osobistym podejściem, co może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i pokazać, że każdy produkt lub usługa są tworzone z sercem i zaangażowaniem. Dzięki wizytówkom rękodzielnik może wyróżnić się w tłumie i podkreślić autentyczność swojego dzieła sztuki lub biznesu.
Czytaj więcej
Pokaż:

TWORZYSZ RZECZY Z DUSZĄ

Wytwarzasz rzeczy artystyczne albo użytkowe, ale nie jest to produkcja fabryczna? To obecnie bardzo modny trend, a rzeczy hand made stają się coraz bardziej popularne i poszukiwane. Musisz jednak pokazać się swoim potencjalnym klientom czyli wypromować swoją działalność. Na początek wystarczą wizytówki, które można wręczać w różnych sytuacjach oraz dodawać klientom do zakupów, aby wiedzieli gdzie powinni wrócić na zakupy. Proponujemy ci ciekawą grafikę na wizytówkę, która ma odrobinę artystyczny klimat, ale jest delikatna i bardzo gustowna. Na pewno każdy doceni tą estetykę.

WYKONANE RĘCZNIE I Z SERCEM

Wyroby handmade cieszą się bardzo dużą popularnością i konsumenci coraz częściej chcą nimi dekorować domy albo wręczać je jako prezenty. Zadbaj więc o odpowiednią reklamę, żeby mogli trafić właśnie na ciebie, a na początek zainwestuj w te urocze wizytówki. Przytulna kolorystyka, wyraźne naprowadzenie na tematykę i duże pole tekstowe, na którym zmieścisz nazwę twojego studia lub sklepiku, adres i inne dane. Jeśli masz stronę internetową lub profil firmy w mediach społecznościowych, przyda się też kod QR, pod którym każdy znajdzie pozostałe informacje o ofercie.

MYDLANY HAND MADE

Tak, jak prezentujesz swoje produkty na sklepowej półce albo na witrynie internetowej, tak też i my zaprezentowaliśmy na wizytówce próbkę twoich możliwości. Kolorowe, ręcznie robione mydełka są na tyle zachęcające same w sobie, że nie potrzebują już dodatkowej dekoracji. Miła dla oka kolorystyka, ciepłe barwy i spora ilość miejsca, żeby podać dane kontaktowe i jakoś zachęcić potencjalnych klientów to optymalne elementy skutecznej reklamy w formie wizytówki. Zachęcamy do zamieszczania dodatkowo kodu QR, pod którym odbiorca znajdzie szerszy opis produktów.

PEŁEN RELAKS? TYLKO U WAS!

Działasz w szeroko pojętej branży spa&wellness i poszukujesz grafiki na swoje wizytówki i inne materiały reklamowe? Mamy dla ciebie wyjątkową propozycję. To grafika, która jest ewidentną zapowiedzią pełnego relaksu, odnowy, poprawy wyglądu i innych zalet zabiegów z tego zakresu. Dzięki takiej wizytówce, możesz już na samym wstępie przyciągnąć klientki, które zawsze zwracają uwagę na wszelkie aspekty estetyczne.

ZAPOWIEDŹ UDANEJ IMPREZY

Uniwersalna grafika dla firmy z branży rozrywkowej, organizującej wszelakiego rodzaju imprezy. Błyszczące balony i konfetti sprawiają, że wizytówka ma charakter prestiżowy, przez co może przyciągnąć również konsumentów z większymi wymaganiami, ale i grubszymi portfelami. Z taką grafiką zwiększasz swoją grupę docelową potencjalnych klientów. Na białym tle możesz bardzo dobrze wyeksponować dane kontaktowe i hasłowy zakres usług.

NITKA Z PĘTELKĄ I NIE TYLKO

Grafika zawiera różnego rodzaju przybory, które mogą sugerować pracownię krawiecką, wyrób biżuterii lub stylizację ubrań i tym podobne usługi. Wszystko jest w tonacji niebieskiej, która łatwo wpada w oko i na długo pozostaje w pamięci. Korzystając z takich wizytówek na pewno zdobędziesz więcej klientek i tym samym kolejne zlecenia. Wystarczy, że skorzystasz z wygodnego pola tekstowego i podasz wszystkie konieczne dane kontaktowe. Możesz także umieścić tu kod QR, pod którym znajdzie się więcej informacji o twojej firmie.

KLIMATYCZNY HAND MADE

Masz do zaoferowania swoim klientom makramy i inne formy tkane czy plecione w systemie hand made? Musisz się więc pokazać na rynku i sprawić, że twoje dzieła zainteresują wiele osób. Najprostszą i niedrogą formą reklamy jest oczywiście wizytówka, a my zadbaliśmy, żeby jak najlepiej reprezentowała twoją pracę. Widać tu fragment wykonanej makramy, sznurek w motkach, więc każdy domyśli się o co chodzi. Grafika jest pastelowa, przyjemna dla oka, dzięki czemu zawsze spotka się z pozytywnym odbiorem. Wpisz dane kontaktowe i złóż zamówienie.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: