Wizytówki - Serwisant

Doceń proste rozwiązania i poczuj napływającą falę zadowolenia. Od dziś nie będziesz miał problemów z nudą, mogą pojawić się problemy z czasem spowodowane napływem nowych Klientów. To Twoja chwila! Stwórz wizytówkę i ciesz się ogromem zleceń.
KATEGORIE
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Jest tak wiele rzeczy, którymi możesz się zająć, każde wymaga czasu, poświęcenia i uwagi. Raz, dwa, trzy i … gotowe, już wszystko gra, wystarczyło jedynie dokręcić parę luźnych śrubek. Każde ze zleceń jest inne, tak różne od pozostałych – to jest wyznacznikiem tego, że ta praca dostarcza Ci tylu emocji. Gdyby tak jeszcze było więcej Klientów – nie miałbyś na co narzekać. To nic trudnego. Jeśli nie masz pomysłu, jak wyjść na prostą, bądź zyskać nowych usługobiorców, postaw na nasze rozwiązanie. Wykreuj osobistą wizytówkę, która wypromuje Cię na rynku. Nie musisz inwestować w drogich designerów, wystarczy, że użyjesz naszego intuicyjnego programu, w którym do gotowego szablonu dodasz nieodzowne elementy. Kilka słów o firmie, logo i dane kontaktowe - nic więcej nie jest potrzebne, by ludzie dowiedzieli się o istnieniu Twojej firmy.
Czytaj więcej
Pokaż:

DWIE ZĘBATKI

Czarne tło najlepiej pasuje gdy mamy do pokazania białą grafikę. W tym przypadku są to dwa koła zębate które staną się charakterystycznym elementem Twojej firmy. Grafika kojarzy się z fachowcami w swojej dziedzinie. Przód projektu to ciekawe rozwiązanie projektowe, w którym jesteś w stanie wypisać wszystkie swoje dane w sposób czytelny i wyraźny.

ŚRUBOKRĘT I KLUCZ

Blade, żółte tło pozwoli na wyeksponowanie ciemniejszej grafiki krzyżujących się narzędzi. Bez wątpienia kojarzą się nam one z fachowcami. Grafika może ten stać się elementem rozpoznawalnych Twojej firmy. Z przodu projektu u góry umieścisz grafikę, a obok niej nazwę swojej firmy. Poniżej natomiast wypiszesz pozostałe dane teleadresowe.

FACHOWIEC PRZED KOMPUTEREM

Ciemno szare tło i biała grafika, która przedstawia fachowca przy swojej pracy, bardzo dobrze do siebie pasują. Grafika ta może stać się rozpoznawalnym elementem Twojej firmy dzięki, której przyciągniesz rzeszę klientów. Przód wizytówki został podzielony na dwie części. Na ciemnej umieścisz grafikę, natomiast na jasnej wszystkie potrzebne dane teleadresowe Twojej firmy.

DWA KLUCZE FRANCUSKIE

Szare tło bardzo dobrze pasuje do białej grafiki, jaką są skrzyżowane klucze francuskie. Bez wątpienia projekt dotyczy branży serwisantów. Grafika kluczy może też zastąpić logo Twojej firmy. Przód projektu został podzielony na dwie części. Na jednej z nich umieścisz logo i nazwę firmy, natomiast poniżej wszystkie pozostałe dane teleadresowe.

POMARAŃCZOWA TORBA Z NARZĘDZIAMI

Niebieskie tło sprawia, że dobrze patrzy się na ten projekt. Wybijająca się z niego grafika, która przedstawia torbę z narzędziami bez wątpienia kojarzy się nam z serwisantami. Mocne kolory sprawią, że projekt ten wyróżni się na tle innych. Na czarnym prostokącie z przodu projektu umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

KLUCZ I ŚRUBOKRĘT

Wizytówka z obu stron oblana została niebieskim tłem. W dolnej części, białą czcionką zapisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Ponad nimi, również białą czcionką, wypisane zostały dane osobowe. Z prawej strony oraz na odwrocie wizytówki została umieszczona branżowa grafika przedstawiająca klucz i śrubokręt.

MONOCHROMATYCZNE NARZĘDZIA

Mocne, żółte tło świetnie wybije się zza innych wizytówek. Na żółtym kolorze zostały umieszczone monochromatyczne narzędzia, które sugerują, że właściciel wizytówki jest „złotą rączką”. Z prawej strony, kontrastową, czarną czcionką zostały zapisane najważniejsze dane teleadresowe. Całości dopełniają ciekawe ikonografiki na w czarnym prostokącie.

PROFESJONALNY SERWISANT

Zajmujesz się profesjonalnym serwisem? Jesteś „złotą rączką”? Ta wizytówka jest przygotowana specjalnie dla ciebie. Z prawej strony znalazło się zdjęcie mężczyzny, wyposażonego w profesjonalny sprzęt, dzięki któremu nie boi się żadnej pracy. Z lewej, na granatowym tle zostały umieszczone twoje najważniejsze dane.

SERWISANT NA BIAŁYM TLE

Tył wizytówki przedstawia serwisanta, który rzetelnie wykonuje swoją pracę. Z przodu wizytówki na białym tle wyraźną pomarańczową czcionką wypiszesz potrzebne dane teleadresowe. Pomarańczowe pole u góry projektu pozwala na umieszczenie nazwy firmy,
a jego orientacja sprawia, że kompozycja nie jest banalna.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: